У зв'язку з порушенням роботи кур'єрських служб роботу сайту тимчасово призупинено

Хто такі Myprotein

Хто ми

Myprotein є одним з лідерів ринку спортивного харчування у Великобританії та Європі. Ми випускаємо лінійку з більш ніж 3000 продуктів, включаючи протеїн, вітаміни та мікроелементи, продукти харчування з високим вмістом білка, альтернативні дієтичні закуски та спортивний одяг.

Компанія Myprotein була заснована в 2004 році. За допомогою команд співробітників, атлетів та партнерів, ми організуємо продаж нашої високоякісної продукції у більш ніж 70 країнах світу. Кожен день ми працюємо, щоб надихати людей усіх вікових категорій розкривати свій фітнес-потенціал та рухатися у напрямку до його реалізації.


man running with tractor tyre

Чим ми займаємося

Метою команди Myprotein є підтримувати фітнес-прагнення людей по всьому світу, виготовляючи найкраще спортивне харчування для кожного, незалежно від мети тренувань. Ми пишаємося тим, що надаємо широкий вибір продуктів, які допомагають людям досягнути бажаного. Крім того, ми дбаємо про тих, хто дотримується вегетаріанської, веганскої, безмолочної або безглютенової дієти, щоб будь-який наш покупець міг отримати користь від високоякісного харчування.

Більшу частину наших продуктів ми виробляємо самостійно, таким чином зменшуючи собівартість, забезпечуючи прекрасні ціни і гарантуючи бездоганну якість. Ми регулярно інвестуємо в передове виробниче обладнання і просунуті прилади для контролю і аналізу, щоб бути впевненими, що забезпечуємо декларований рівень чистоти продукції і високі стандарти якості товарів.

Хоча ми в основному спеціалізуємося на спортивному харчуванні, нами також була створена колекція спортивного одягу. Вона відрізняється сучасним дизайном і використанням спеціальних матеріалів, що забезпечують максимальний комфорт на тренуваннях.

Екологія та суспільство

Екологія та суспільство

У міру того, як Myprotein продовжував зростати, наша лінійка продуктів стала більш різноманітною. Зараз ми також спеціалізуємося на органічних і рослинних продуктах, які підходять для вегетаріанців і веганів. Таким чином, ми побічно вносимо свій вклад в зниження забруднення планети.

Ще однією зі своїх цілей ми бачимо зменшення нашого впливу на екологію, де це тільки можливо. Зокрема, ми використовуємо в своєму виробництві біорозкладні матеріали та ті, які піддаються переробці, прагнучи мінімізувати утворення сміття в процесі ведення свого бізнесу.

Один з наших основоположних принципів - «нічого не повинно їхати на смітник». Це гарантує, що все наше сміття переробляється на спеціальних фабриках або перетворюється в паливо з відходів. Ми також не використовуємо на своїх площах пластикові пляшки, а наші співробітники на роботі користуються звичайними (багаторазовими) кружками для кави. Таким чином, ми зменшили споживання пластикових пляшок на 500.000 штук в рік, а також запобігли викиду 1 млн одноразових чашок для кави в рік.

Myprotein нагороди

Наші нагороди

Зараз ми з гордістю можемо сказати, що зростання Myprotein на ринку спортивного харчування не залишилося непоміченим. Нижче ви можете побачити список з деяких наших досягнень і нагород.

2007 - Myprotein отримав сертифікацію виробництва ISO9001, а також акредитацію GMP (Goods Manufacturing Practice - «Належна Виробнича Практика») і HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points - «Аналіз Ризиків і Критичні Контрольні Точки»).

2007 - Myprotein отримав нагороду «Young Company of the Year» ( «Краща Компанія-Початківець Року») на престижному щорічному заході Growing Business Awards, яке проводиться Real Business у співпраці з Lloyds Bank і підтримується CBI (Конфедерація Британської Промисловості).

2009 - Myprotein був відзначений регіональною нагородою для малого і середнього бізнесу північного заходу Англії на щорічному заході National Business Awards.

2009 - Myprotein вийшов на 21 місце в рейтингу Sunday Times Fast Track 100.

2015 - фабрику Myprotein в Ворінгтоні високо оцінили, давши спеціальний приз на Best Factory Awards.

2017 - група THG (материнська компанія Myprotein) виграла звання міжнародних рітейлерів Року з Максимальним Темпом Росту на Retail Week Awards.

2018 - THG увійшла в список 50 компаній з максимальним темпом зростання в Greater Manchester Ward Hadaway.

2018 - THG виграла Нагороду Королеви для бізнес-підприємств.

Наша якість

Наша якість

Myprotein сконцентрований на забезпеченні своїх клієнтів продуктами найкращої якості. Наявність нашої власної виробничої площадки світового класу дозволяє нам розробляти, виробляти і тестувати продукцію, використовуючи спеціальну спектроскопію в ближній інфрачервоній області і рентген-апарати. Це гарантує, що абсолютно кожен наш продукт відповідає найвищим стандартам якості, що дозволило British Retail Consortium (Британському Консорціуму Ритейлу) сертифікувати Myprotein по категорії AA в частині безпеки продуктів, що виробляються.

Поряд з процедурою нашого власного ретельного тестування, ми тісно співпрацюємо з незалежним партнером з контролю за якістю, ALS, який використовує для перевірки нашої продукції суворі заходи оцінки UKAS. Ми також співпрацюємо з Labdoor, компанією, що займається незалежним тестуванням спортивного харчування. В їх рейтингах наші продукти віднесені до категорії високоякісних, а наш протеїн Impact Whey Isolate займає там перше місце по співвідношенню ціни і якості, і друге - за якістю в категорії «Протеїн».

Ми серйозно ставимося до всіх етапів забезпечення якості нашої продукції, співпрацюючи з організацією LGC Sport Science при створенні добавок з лінійки Informed-Sports. Це гарантує, що ці продукти не містять ніяких речовин, заборонених WADA (Світовим антидопінговим агентством), даючи атлетам елітного рівня впевненість, що вони використовують у своїй підготовці тільки якісні і перевірені добавки.