Our Mission

Прослідкувати за всіма етапами виробництва - ВІД РОЗРОБКИ ТОВАРУ ДО ЙОГО ОТРИМАННЯ ВАМИ

СУМІШІ

СУМІШІ

Ми не додаємо наповнювачів, ми розробляємо нашу найширшу лінійку сумішей грунтуючись на наукових дослідженнях.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Ми використовуємо тільки акредитованих постачальників для того, щоб переконатися в тому, що всі наші товари відповідають усім Европейскійм стандартам.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ВИРОБНИЦТВО

ВИРОБНИЦТВО

Більше 80% нашого асортименту проводиться на фабриці, яка лідирує в індустрії. Це дозволяє нам забезпечувати Вам найнижчі ціни в Європі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВІДПРАВКА

ВІДПРАВКА

Ми оперуємо 3 складами з новітньою автоматизованою технологією, що дозволяє нам забезпечувати відправку в той же день аж до 21:00 (GMT).

ДЕТАЛЬНІШЕ
УПАКОВКА І ЕТИКЕТКИ

УПАКОВКА І ЕТИКЕТКИ

У далекому 2004, ми були першопрохідцями у використанні мішків, що дозволило нам заощадити на упаковках і етикетках, дозволяючи вам і сьогодні економити на наших продуктах.

ДЕТАЛЬНІШЕ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Наше виробництво використовує новітні технології відстеження змісту для того, щоб забезпечити вас товаром найвищої якості і змісту.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЦІНИ

ЦІНИ

Ми настільки впевнені в наших товарах, що готові запропонувати ціну нижче, на Будь який ідентичний товар на ринку.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Доставка

Доставка

Доставляючи товар вже в більш ніж в 50 країн, ми забезпечуємо відмінним і швидким сервісом доставки.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ДОГЛЯД ПІСЛЯ КУПІВЛІ

ДОГЛЯД ПІСЛЯ КУПІВЛІ

Ви можете бути впевнені в наших товарах. У разі, якщо у вас є питання або проблеми з товаром, наша служба підтримки працює 7 днів на тиждень і з радістю допоможе вам.

ДЕТАЛЬНІШЕ

МИ ЗАВЖДИ ПРАГНЕМО ДОСКОНАЛОСТІ. ОСЬ ЧОМУ ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ У НАДІЙНИХ РУКАХ...

ЯКІСТЬ

ЯКІСТЬ

Ми були першим брендом у Великобританії, який отримав сертифікат відповідності виробництва ISO9001, а в цьому році ми також додали технології тестування GMP і HACCP в нашу "артилерію".

ДЕТАЛЬНІШЕ
АСОРТИМЕНТ

АСОРТИМЕНТ

Наш асортимент є нашою головною перевагою. Пропонуючи понад 350 продуктів на даний момент і випускаючи нові продукти щотижня, ви можете бути впевнені - якщо ви не можете знайти товар у нас, то його швидше за все не існує.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Informed Sport

Informed Sport

Наша лінійка товарів Informed Sport, тестована за вимогами WADA і Олімпійського комітету, розроблена спеціально для того, щоб професійні спортсмени були впевнені в надійності своїх добавок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.