У зв'язку з порушенням роботи кур'єрських служб роботу сайту тимчасово призупинено

я

Наука - паливо для амбіцій

Дізнайтеся, як ми добиваємося високої якості нашої продукції

Чому варто обрати Myprotein?

Чому варто обрати Myprotein?

Якщо мова йде про додатки, то ми продаємо товари тільки з найкращим співвідношенням ціни і якості. Ми можемо це забезпечити завдяки схемі, по якій працює Myprotein: використання тільки найякісніших інгредієнтів, найбільш вартих довіри постачальників, а також нашої власної виробничої площадки. Все це дозволяє скоротити зайві складові в собівартості продукції, а власна система перевірки гарантує 100% чистоту продуктів.

Наша цілеспрямована команда з розробки нових продуктів створює широку лінійку БАДів на основі останніх наукових досліджень. Ми використовуємо тільки акредитованих постачальників, які пройшли суворий процес попередньої перевірки. Це означає, що всі наші продукти завжди відповідають суворим європейським і загальносвітовим стандартам.

Ми використовуємо найсучасніші технології тестування, наприклад, спектроскопію в ближній інфрачервоній області, щоб продукція відповідала всім внутрішнім і зовнішнім стандартам якості, включаючи підтвердження відповідності вимогам Співтовариств Вегетаріанців і веганів, а також Soil Association, де це необхідно. З більш ніж 350 додатками в лінійці і цілеспрямованою командою ми даємо вам доступ до найбільш передових продуктів для здоров'я.

У нашому розпорядженні кілька складів, на яких використовуються максимально автоматизовані технології, які допомагають нам запропонувати вам відвантаження замовлення в день, коли він був оформлений (до 21:00 за Лондоном). Ми доставляємо товари в більш ніж 70 країн світу! Команда нашої Служби Підтримки знаходиться на зв'язку 7 днів на тиждень, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем і питань.

Наша експертиза - їх акредитація

Myprotein технологія

Наша технологія

Ми інвестували в передове обладнання, щоб бути впевненими в тому, що маємо в своєму розпорядженні виробництво світового класу. Це включає в себе просунуті системи фільтрації, рентген апарати та обладнання, що дозволяють здійснювати перевірку за допомогою спектроскопії в ближній інфрачервоній області і гарантувати видатну якість.

Ми проводимо перевірки під час всього процесу виробництва, щоб гарантувати, що наші продукти мають найвищу якість. Як частина цього, ми тестуємо на вході на нашу фабрику кожну партію сировини, а також наші готові продукти, перш ніж вони покинуть склад, щоб гарантувати якість і стабільність смаку кращих спортивних добавок в Європі.