Категорії

Ми гарантуємо найнижчі ціни

L-Карнітин

5 results

Якщо ви хочете отримати максимум користі від тренувань, піклуєтесь про своє самопочуття і бажаєте досягти максимально хорошої форми, то L-карнітин може стати для вас ідеальним помічником. Наші добавки чудово підходять усім, кому потрібне зручне для вживання джерело L-карнітину: від любителів йоги до бодібілдерів. Продукти, що представлені на цій сторінці, допоможуть вам досягти бажаної цілі. 

Що таке L-карнітин і для чого він потрібен? 

L-карнітин - це умовно незамінна кислота, що синтезується в організмі з амінокислот лізину та метіоніну. Ця речовина є абсолютно природньою для нашого організму, вона може міститися у великих кількостях у тканинах, що використовують жирні кислоти у якості основного джерела живлення. Наприклад, у скелетних та сердечних м’язах. Користь продукту перевірена часом. Він виправдав твердження про свої корисні властивості, як для схуднення, так і для боротьби зі старінням. Дослідження L-карнітину підтверджують його ефективність у багатьох сферах – від оптимізування продуктивності тренування до сприяння лікуванню деяких захворювань, таких як синдром Паркінсона та діабетична депресія. Важливою перевагою продукту є його абсолютна безпека: навіть у дозах, що перевищують норму, він не має жодних побічних ефектів.

Простий та зручний спосіб схуднути

Ми піклуємось про зручність і пропонуємо вам різні добавки на основі L-карнітину. Ви можете вибрати карнітин у формі таблеток та вживати по 2 таблетки 1-2 рази на день. Або скористатися рідким L-карнітином у маленьких пляшечках-шотах і випивати порцію за 45-60 хвилин до тренування. L-карнітин у пляшечках не містить калорій і прекрасно підійде для вживання перед інтенсивним жироспалюючим тренуванням.
А ще ми приготували для вас ацетил-L-карнітин. Він також грає важливу роль у виробленні енергії та допомагає спалювати жир. Окрім того, клінічні досліди виявили ще одну корисну властивість - ацетил-L-карнітин може покращувати пам’ять. Він покращує роботу мозку, запобігає пошкодженню нервових клітин та сприяє підвищенню імунітету. При цьому продукт абсолютно безпечний та нетоксичний.

Як і з чим вживати L-карнітин для схуднення?

L-карнітин можна вживати з усіма нашими дієтичними продуктами. Для отримання додаткового заряду енергії та підвищення продуктивності перед тренуванням ви можете прийняти порцію екстракту гуарани або кофеїну в пакетиках. Якщо вам хочеться побалувати себе смачненьким, але не відхилятись від дієти, спробуйте наше дієтичне печиво. Ми впевнені, що його смак не залишить вас байдужими!

Читати більше
  • Не містить глютену
  • Вегетаріанець
  • Може відігравати важливу роль у виробництві додаткового джерела енергії
  • Сприяє схудненню або контролю над вашою вагою
  • Прискорює регенерацію нервової тканини

На жаль, ми не можемо знайти будь-які результати, які відповідають вашим вибраним фільтрам

Back to top