Преміум якість

Володіючи сертифікацією ISO 9001, ми на 100% віддані забезпечувати винятковою якістю всіх наших продуктів.

Тестування

Компанія Myprotein застосовує новітні технології тестування HACCP і GMP для того, щоб залишатися кращими у своїй категорії. Крім цього, наш відділ контролю якості продовжує використовувати незалежну лабораторію для забезпечення повної мікробіологічної надійності.

Смаки

Коли справа доходить до смаку, наші продукти неможливо перевершити. З нашим широким асортиментом чудових смаків, ви можете бути впевнені, що знайдете ідеальне рішення, що підходить для вас.

HFL

Наш найширший асортимент товарів також включає лінійку товарів, схвалених HFL. Шукайте логотип Informed-Sport на упаковках товарів, тестованих для безпечного використання професійними атлетами.

Спортивні команди

Будучи офіційними постачальниками спортивного харчування для клубів St. Helens RFC, Exeter Chiefs, Castleford Tigers, Gloucestershire CC і Burnley FC, ви можете бути впевнені в тому, що наші продукти ідеально підходять для спортсменів високого класу.

Амінокислотні профілі

Ми забезпечуємо амінокислотними профілями для широкого числа продуктів в нашому асортименті, забезпечуючи повноцінною інформацією про наші товари і повною впевненістю в тому, що ви отримуєте тільки найкраще.

Нові продукти

Ми постійно розробляємо нові продукти для того, щоб завжди бути першими на ринку спортивного харчування. Слідкуйте за розділом «Новинки» для того, щоб бути в курсі останніх інновацій.

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.