Обрати місце доставки
Опції доставки для:
Україна

Стандартна Доставка

149.00 грн на замовлення від 1600 до 2499 грн

339.00 грн на замовлення до 1599 грн

Безкоштовна Доставка

при замовленні на суму від 2500 грн

ПОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ В УКРАЇНУ 

  1. Всі посилки відправляються безпосередньо з Англії, де розташований виробничий склад і дистрибуторський центр компанії.
  2. Компанія не має складу або представництва на території України.
  3. Ціни на доставку рахуються після використання коду знижки на замовлення.
  4. Всі замовлення, не залежно від ціни або адреси доставки, доставляються кур'єром EMS Україна на вказану клієнтом адресу під час оформлення замовлення. 

ОБМЕЖАННЯ ДОСТАВКИ ТА СПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ 

  1. Внаслідок специфіки здійснення операцій місцевими банківськими установами, покупці можуть зіткнутися з відмовою по проведенню платежу в зв'язку з неактивністю функції подвійної конвертації валюти. Щоб уникнути відмови у проведенні платежу, просимо Вас заздалегідь звернутися до вашого обслуговуючого банку та повідомити про здійснення інтернет-покупки в іноземній компанії та зробити запит на активацію подвійної конвертації валюти
  2. За правилами постанови митничого контролю, посилки зі спортивними добавками не мають перевищувати максимальну вагу 10кг та загальну вартість €150. Задля уникнення питаннь під час перевірки посилок митницею, кожна фізична особа може отримувати не більше 1 посилки на 1 адресу за добу (24 години)
  3. Компанія не може висилати одне замовлення декількома посилками за запитом покупців. Внаслідок цього, компанія не несе відповідальність за пропуск посилок митницею на територію України. 
  4. У випадку повернення посилки митницею, дозвольте у середньому 30 днів, щоб посилка досягла нашого складу в Англії. Після отримання посилки на склад в Англії, наша служба підтримки зможе повернути Вам повну вартість Вашого замовлення.
  5. Нажаль, компанія не має змогу вдруге відправити повернену митницею посилку замовнику, якщо та перевищує вагу 10кг.

2019 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.