ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ

Дані Умови та положення («Умови») регулюють використання користувачами ("ви" або "ваше") вебсайту SITE URL («Вебсайт») та ваших стосунків із:

(i) компанією The Hut.com Limited (що виступає під торговою маркою SITE URL), що зареєстрована за адресою: П'ятий поверх, Voyager House, Чикаго Авеню, Аеропорт Манчестер, M90 3DQ; або

(ii) (a) компанією THGPP LLC (що виступає під торговою маркою SITE URL), що зареєстрована за адресою 1209 Оренж Стріт, Вілмінгтон, округ Нью-Касл, штат Делавер, 19801, США, якщо ваша покупка здійснюється в доларах США (USD) або канадських доларах (CAD), а оплата здійснюється за допомогою дебетової/кредитної/картки American Express;

(iii) (a) компанією Skincarestore Australia Pty Limited (що виступає під торговою маркою SITE URL), що зареєстрована за адресою G01, 38 Етчісон Стріт, Сент-Леонардс, Новий Південний Уельс 2065 Австралія, якщо ваша покупка здійснюється в австралійських доларах (AUD), а оплата здійснюється за допомогою дебетової/кредитної/картки American Express;

(«ми», «наше» або «нас»). Будь ласка, уважно прочитайте їх, оскільки вони впливають на ваші права та обов'язки відповідно до законодавства. Якщо ви не погоджуєтеся з даними Умовами, будь ласка, не заходьте на веб-сайт та не користуйтеся ним. Зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання стосовно даних Умов.

1. Угода

Використовуючи наш Сайт, ви даєте дозвіл нам передавати Вашу інформацію (включаючи оновлену інформацію) для того, щоб отримати інформацію від третіх осіб, включаючи номери Ваших банківських і кредитних карт або кредитну історію для підтвердження вашої особи, підтвердження Вашої картки, отримати авторизацію кредитної картки і авторизації індивідуальних покупок.

2. Поправки

Ми залишаємо за собою право:

3. Реєстрація

Використовуючи наш Сайт, Ви гарантуєте, що:

Ви повідомите нам якомога швидше про будь-які зміни в особистої інформації, написавши e-mail або зв'язавшись по телефону з нашою службою підтримки за номером:

Tel: 0161 813 1487

4. Політика конфіденційності

Ми будемо розглядати всі Ваші особисті дані в якості конфіденційної інформації і будемо використовувати її лише в відповідності до нашої політики конфіденційності. Крім цього, всю Вашу особисту інформацію ми будемо обробляти відповідно до нашої політики конфіденційності. Використовуючи наш Сайт, Ви даєте свою згоду з цією політикою і гарантуєте, що вся надана інформація є достовірною та актуальною.

Оформляючи замовлення на нашому Сайті, ми будемо запитувати Ваші особисті дані, такі як Ваше ім'я, електронна пошта, адреса платника, адреса доставки, номер банківської картки або іншу інформацію про оплату для того, щоб ідентифікувати Вас. Ми підтверджуємо, що дана інформація буде використана відповідно до вимог Комісаріату Даних (Data Commissioner's office)..

5. Захист Вашої безпеки

Для того, щоб переконатися, що Ваша кредитна / дебетова або банківська картка не використовується без Вашої згоди, ми будемо перевіряти ім'я, адресу та інші персональні дані, які Ви надасте під час оформлення замовлення, використовуючи бази даних третіх осіб.

Ми ставимося до потенційного шахрайства вкрай серйозно. З зростаючою кількістю шахрайств з використанням кредитних карт, ми намагаємося зробити все можливе, щоб подбати про те, щоб всі замовлення ретельно перевірялися, використовуючи надану раніше інформацію. Є ймовірність того, що ми зв'яжемося з Вами в якості додаткової перевірки і попросимо Вас сприяти нам, щоб завершити перевірку. Ми не потерпимо шахрайських транзакцій і подібні транзакції будуть передані до відповідних органів влади.

Погоджуючись з даними Правилами, ви даєте свою згоду на проведення подібних перевірок. Проводячи подібні перевірки, Ваша особиста інформація може бути передана в служби по перевірці кредитної історії, які можуть зберігати цю інформацію. Ви можете бути впевнені, що дані перевірки проводяться тільки з метою встановити Вашу особу, ніякої перевірки кредитної історії не проводиться і Ваша кредитна історія не буде порушена. Вся інформація, надана Вами, буде оброблена надійно, строго відповідно до Акту Захисту даних 1998 (Data Protection Act 1998).

6. Відповідність

Сайт може бути використаний тільки в легальних цілях і в законному порядку. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх застосовувані закони, статути і положення, що стосуються сайту і його використання. Ви погоджуєтеся НЕ:

Порушуючи даний статут, Ви робите кримінальний злочин відповідно до Акту Зловживання Комп'ютером-1990 (Computer Misuse Act 1990). Ми будемо сповіщати про подібні порушення до відповідних органів влади і будемо сприяти цим органам, розкривши Ваші особисті дані цим органам. У разі порушення даного статуту, Ваше право користуватися сайтом буде негайно припинено.

Ми не будемо нести відповідальність за будь-які втрати або шкоду, завдану розподіленої атакою, вірусами або іншими цифровими шкідливими матеріалами, які можуть нашкодити вашому комп'ютерові, обладнанню, програмам, даним або іншим матеріалам, нанесеним від використання нашого сайту або пов'язаного із завантаженням будь-якого матеріалу з нашого сайту / будь-якого іншого сайту, посилання на який представлена на нашому сайті.

7. Посилання на сторонні сайти

Для зручності наших клієнтів, наш Сайт може мати посилання на інші сайти або матеріали, які знаходяться поза нашим контролем. Для вашого відома, ми не несемо відповідальності за ці сайти або їх матеріал, а також не вивчаємо їх або просуваємо їх. Ми не понесемо відповідальність за порушення конфіденційності даними сайтами або за будь-яку шкоду, втрату або правопорушення, пов'язане з використання даних сторонніх сайтів, представлених на них матеріалів, реклам, продуктів або послуг.

8. Замовлення

Всі замовлення будуть розглянуті виходячи з наявності товарів і підтвердження замовлення. Якщо замовлені товари не доступні, Вас сповістять за допомогою електроної пошти (або іншим способом, у разі, якщо електронну пошту не вказано) і Ви зможете або чекати поки товар з'явитися в наявності, або скасувати Ваше замовлення.

Всі замовлення, оформлені Вами, будуть розцінюватися як пропозиція від нашої компанії придбати товари або послуги, і у нас є право відмовити в цих пропозиціях в будь-який час. Ви повинні віддавати звіт, що будь-яке автоматизоване повідомлення від нас, в якому стверджується, що Ви оформили замовлення не є його безпосереднім підтвердженням і не означає, що Ваші умови замовлення на Сайті були прийняті. Підтвердженням замовлення та укладенням контракту між Вами і нами буде позначено (1) зняттям коштів з Вашого кредиту на сайті, банківської карти або PayPal аккаунта, або (ii) відправкою товарів Вам, або наданням послуг. На момент будь-якої з умов, ми відправимо Вам електронного листа, що підтверджує факт укладення контракту ( 'Підтвердження Відправлення'). Контракт набуде чинності тільки щодо товарів або послуг, чия відправка підтверджена Нами в Підтвердженні Відправлення. Ми не будемо зобов'язані доставляти будь-які інші товари або послуги, які могли бути частиною вашого замовлення, до тих пір поки їх відправка не буде підтверджена в окремому Підтвердженні Відправлення.

Ми застосуємо всі доступні нам заходи для того, щоб деталі вашого замовлення і платежу були захищені, але при відсутності недбалості з Нашої боку, ми не можемо бути відповідальним за Ваші втрати, якщо треті особи отримають несанкціонований доступ до даних, залишеним Вами на Сайті в момент користування або здійснення замовлення.

Товари, що продаються на Сайті, не підлягають перепродажу або розповсюдженню. Ми залишаємо право за собою скасовувати замовлення і / або призупинити облікові записи, де ми вважаємо, що товари замовляються з порушенням даної умови.

Ви приймаєте ризик за товари, як тільки вони будуть доставлені за адресою, вказаною Вами при замовленні товарів. Ми не беремо на себе відповідальність, якщо Ви вказали неправильну адресу доставки або не змогли забрати товари за адресою доставки, зазначеною Вами.

9. Право на скасування замовлення

При покупці товарів або послуг, як споживач (тобто для приватного використання, а не для бізнесу), будь ласка, майте на увазі, що Ви маєте право скасувати будь-який контракт, укладений з нами протягом 7 днів з моменту отримання товарів або послуг ( 'Період обдумування').

Якщо Ви вирішите скасувати контракт протягом Періоду обдумування, то: Ви повинні повідомити нас зателефонувавши або написавши на The Hut.com Limited (торгує як Myprotein) за адресою Meridian House, Gadbrook Way, Gadbrook Park, Rudheath, Northwich, Cheshire, UK, CW9 7RA;

Ви повинні зберегти товари або послуги в тому стані, в якому вони були Вам доставлені до тих пір, поки товари або послуги не будуть нами забрані або доставлені Вами назад нам;

ми повідомимо Вас про те, коли ми зможемо забрати товари або послуги. Вони будуть забрані нами протягом 28 днів з моменту отримання вашої заявки про скасування, і ми віднімемо витрати на збір товарів або послуг з суми, яку ми винні Вам. Також, Ви можете повернути товар або послуги нам, зателефонувавши оператору обслуговування споживачів по телефону 0845 094 9889 (з 11.00 до 21.00 з понеділка по четверг і з 12.00 до 20.00 в п'ятницю), який зможе надати вам адресні дані;

ми відшкодуємо гроші, заплачені Вами нам протягом 30 днів з моменту отримання Вашої заявки на скасування замовлення

Якщо Ви повернете товари в зв'язку з іншою причиною (наприклад, якщо Ви вважаєте, що товар з дефектом), ми вивчимо повернутий товар і в залежності від ступеня дефекту, ми або полагодимо / замінимо дефектний товар, або ми відшкодуємо Вам повну вартість товару (включаючи вартість доставки і обґрунтовані витрати по поверненню товару до нас). Будь ласка, дотримуйтесь нашої процедурі по поверненню товарів, зателефонувавши нам по телефону або написавши електронного листа. Будь ласка, зв'яжіться з нами якомога швидше, бажано протягом 3 днів з моменту отримання товару. Якщо ми не знайдемо дефектів у товарі, то Ви будете зобов'язані покрити витрати на доставку.

Деталі Вашого законного права на скасування замовлень і як його використовувати позначені в «Підтвердженні про Відправлення». Ця умова не впливає на інші Ваші законні права, як споживача.

10. Ціна і Платіж

Всі ціни вказані на Сайті з урахуванням ПДВ (де це можливо) з поточними курсами валют на час введення інформації в систему. Ми залишаємо за собою право змінювати ціни в будь-який час без попереджень (з урахуванням того, що зміна цін не вплине на замовлення, які були вислані і «Підтвердження про Відправлення» яких було вислано вам).

Якщо Ваша адреса доставки знаходиться в межах Великобританії, то ніякі додаткові податки з Вас не стягуються. Якщо Ваша адреса доставки знаходиться за межею Великобританії, Ви можете стати суб'єктом імпортних мит і податків (включаючи ПДВ), які стягуються з моменту доставки Вашої посилки в Вашу країну. Будь-які такі додаткові витрати повинні бути оплачені Вами. Ви повинні мати на увазі, що митні закони і практики відрізняються в різних країнах. Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з місцевим офісом митниці за отриманням необхідної інформації.

Оплата може бути проведена будь-якою кредитною або дебетовою карткою або шляхом включення ваш рахунок в PayPal. Оплата буде знята з вашого рахунку до відправки вашого товару або надання послуги.

У малоймовірному випадку, коли ціна показана на сторінці оформлення замовлення невірна, і ми це виявимо перш, ніж прийняти Ваше замовлення, відповідно до пунтку 9, ми не зобов'язані продавати вам товар за вказаною ціною. Ми завжди намагаємося забезпечити правильність цін на нашому Сайті, але час від часу можуть відбуватися помилки. Якщо ми виявимо помилку в ціні товарів, замовлених Вами, ми повідомимо Вас як можна швидше, і Ви зможете перезамовити товар за правильною ціною, або скасувати замовлення. Якщо Ви хочете скасувати замовлення через невірну ціну, але Ви вже заплатили за нього (але він ще не був відправлений), то ми повністю відшкодуємо вартість замовлення..

Ви підтверджуєте, що використовувана в покупці кредитна / дебетова картка або обліковий запис PayPal належить Вам. Всі власники кредитних / дебетних карт підлягають перевіркам достовірності та авторизації видавцем карти. Якщо видавець Вашої платіжної картки відмовляється підтвердити платіж з будь-якої причини, то ми не несемо відповідальність за затримку або притримання доставки.

Якщо ваш платіж із кредитної або дебетової картки з яких-небудь причин не був успішно оброблений, ми залишаємо за собою право повторити спробу провести платіж. Ми повідомимо вас принаймні за 48 годин, перш ніж повторити спробу обробити платіж, відправивши лист на адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації. Якщо ви не бажаєте, щоб ваш платіж був оброблений повторно, ви повинні скасувати своє замовлення протягом 48 годин від моменту отримання нашого листа про намір повторити спробу провести платіж.

Ми дозволяємо використання знижкових кодів строго відповідно до їх правил користування, які можуть включати в себе умови по Вашим правам їх використання та максимальну вартість замовлення. Будь ласка, ознайомтесь з даними правилами користування перш, ніж здійснити замовлення, так як ми залишаємо за собою право відмовити або скасувати будь-яке замовлення, невідповідне правилам користування, навіть якщо з Вашої платіжної картки були зняті кошти. Якщо є які-небудь невідповідності між даними правилами користування та правилами користування знижковими кодами, то правила користування знижковими кодами матимуть привілеї. Копію правил користування знижковими кодами можна отримати написавши або зателефонувавши нашому представникові обслуговування споживачів:

11. Інтелектуальна власність

Зміст Сайту захищений авторськими правами, товарними знаками, базою даних та іншими правами інтелектуальної власності, і Ви визнаєте, що матеріал і зміст, позначені як частина Сайту, залишаться з нами або нашими ліцензіями.

Ви можете отримувати і відображати вміст Сайту на екрані комп'ютера, зберігати його зміст в електронному вигляді на диску (але не на сервері чи іншому пристрої для збереження, підключеному до мережі) або роздрукувати одну копію такого змісту для вашого особистого, некомерційного використання, за умови збереження всіх авторських прав та прав власності. Ви не можете іншим чином відтворювати, змінювати, копіювати або поширювати або використовувати в комерційних цілях будь-які матеріали або зміст на Сайті.

12. Обмеження відповідальності

Поставка товарів

Використання сайту

Сайт надається на основі 'як є' і 'як доступний' без будь-якої підтримки, і ми не даємо жодних гарантій, ні прямо виражених, ні припущених, по відношенню до використання даного Сайту. Майте на увазі, що ми не можемо гарантувати і не можемо бути відповідальні за безпеку та конфіденційність Сайту і будь-якої інформації, яку ви надали. Ви повинні нести ризик, пов'язаний з використанням Інтернету.

Ми намагаємося, щоб матеріал на Сайті був вірним, надійним і високої якості, але ми не можемо взяти на себе відповідальність, якщо це не так. Ми не будемо нести відповідальність за будь-які помилки або упущення, за наслідки, спричинені використанням такої інформації або за будь-які технічні проблеми, що виникають на Сайті. Якщо нам повідомлять про будь-які неточності в матеріалах на сайті, ми спробуємо виправити це, як можна швидше.

Зокрема, ми відмовляємося від усіх зобов'язань у зв'язку з наступним:

Ви погоджуєтеся в повній мірі відповідно до чинного законодавства, що ми не будемо нести відповідальність перед Вами або будь-якою третьою стороною за будь-які прямі або непрямі збитки (що включає в себе, без обмежень, чисту економічну втрату, втрату прибутку, втрату бізнесу, втрату очікуваних заощаджень, розтрату, втрату приватного життя і втрату даних) або будь-яких інших непрямих, спеціальних або штрафних збитків, пов'язаних з використанням Вами Сайту.

13. Відділення

Якщо будь-яка частина цих Умов буде визнана незаконною, недійсною або з якої-небудь причини нездійсненною, то такий стан буде вважатися відокремленим від даних Умов і не впливає на дійсність і використання всіх інших положень цих Умов.

14. Відмова

Ніякої відмова не може бути розтлумачена нами, як відмова від будь-якої практики або подальшого порушення будь-якого положення.

15. Неподільна угода

Дані Умови формують основу будь-якої угоди, досягнутої між нами і Вами.

16. Закон і Юрисдикція

Дані Умови підкоряються і тлумачаться в співвідношенні з законами Англії та Уельсу, і будь-які суперечки будуть розглянуті тільки в Англійських судах.

17. Відгуки

 1. Якщо Ви відправляєте відгук, ви надаєте нам невиключне, безоплатне, безстрокове, безвідкличне і повністю субліцензійне право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних робіт, розповсюдження та показ вмісту відкликання в усьому світі і в будь-яких засобах масової інформації .

  Ви надаєте Myprotein і його субліцензіатам право використовувати ім'я, яке Ви відправили з Вашим відгуком, якщо знадобиться.

  Ви погоджуєтеся відмовитися від свого права бути визнаним як автор такого змісту, і у Вас є право заперечувати проти зневажливого поводження з даними вмістом.

  Ви погоджуєтеся з тим, щоб виконати всі подальші дії, необхідні для виконання будь-яких з перерахованих вище прав, наданих Вами Myprotein, в тому числі надання справ і документів на прохання Myprotein.

  Ви гарантуєте, що ви є власником або контролюєте всі права до змісту, яке ви відправляєте на момент відправки матеріалу на сайт Myprotein:

  • Зміст і матеріал точний;
  • Використання змісту і матеріалу, який предоставлен не порушує ніяких керівних вказівок Myprotein і не завдасть шкоди жодній людині або об'єкту (включаючи те, що матеріал не містить наклеп). Ви погоджуєтеся відшкодувати Myprotein всі вимоги третіх осіб щодо Myprotein, пов'язаних з порушенням будь-яких перерахованих вище умов.

  Переможці конкурсу відгуків будуть повідомлені електронною поштою.

  18. Акції на сайті

  Знижки на обрані товари на сайті

  Знижка активується у кошику, і не поширюється на подарунки та інші акційні товари. В залежності від акції, сума максимальної знижки та її відсоток може змінитися.

  Прогресивні знижки

  Знижка надається після виконання умов акції. В залежності від акції, сума максимальної знижки та її відсоток може змінитися.

  Знижки, які зменшуються

  З часом відсоток знижки зменшується. В залежності від акції, сума максимальної знижки та її відсоток може змінитися.

  Ціна до/після

  Знижка на продукти активується автоматично на сторінках продуктів. В залежності від акції, у деяких випадках ціна до/після може доповнюватися кодом акції.

  Подарунки

  Після виконання умов акції, подарунок(ки) додається до кошику автоматично. У деяких випадках подарунок потрібно додавати до кошику вручну, про що буде сповіщено додатково.

  Безкоштовна доставка

  Активується на стадії оплати замовлення і покриває витрати на доставку в деякі країни. Доставка в інші країни може спричинити додаткові витрати.

  Мульти-покупка

  Знижка застосовується до найдешевшого товару у кошику, на який поширюється дія акції.

  Виключення

  Подарункові купони, лінійка Vitality, та інші окремо вказані товари не підпадають під дію знижки. Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в список товарів, які не підпадають під дію знижок. До одного кошика може застосовуватися лише один код знижки.

2019 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.