У зв'язку з порушенням роботи кур'єрських служб роботу сайту тимчасово призупинено

Myprotein Правила Користування


Ці умови та положення (далі «Умови») визначають, як користувачі (далі «Ви» або «Ваш») використовують сайт Myprotein (далі «Сайт»), і Ваші взаємини з:
(I) The Hut.com Limited (здійснює торговельну діяльність через сайт Myprotein) з офісом, зареєстрованим за адресою 5th Floor, Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ; або
(Ii) (a) якщо Ваша покупка була оплачена в доларах США (USD) або Канадських доларах (CAD) за допомогою дебетової / кредитної / карти American Express, то Ви вступили у взаємини з THGPP LLC (здійснює торговельну діяльність через сайт Myprotein) з офісом, зареєстрованим за адресою 1209 Orange Street, Wilmington, County of New Castle, Delaware, 19801, USA;
(Iii) (a) якщо Ваша покупка була оплачена в австралійських доларах (AUD) за допомогою дебетової / кредитної / карти American Express, то Ви вступили у взаємини з Skincarestore Australia Pty Limited (здійснює торговельну діяльність через сайт Myprotein) з офісом, зареєстрованим по адресою G01, 38 Atchison Street, St leonards, NSW 2065 Australia; (Далі «Ми», «Наш» або «Нас»).


Будь ласка, уважно прочитайте Умови, так як вони безпосередньо впливають на Ваші права та зобов'язання за законом. Якщо Ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не заходьте і не використовуйте Сайт. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання щодо цих Умов, будь ласка, зв'яжіться з нами.

1. Угода

Використовуючи наш Сайт, ви даєте дозвіл нам передавати Вашу інформацію (включаючи оновлену інформацію) для того, щоб отримати інформацію від третіх осіб, включаючи номери Ваших банківських і кредитних карт або кредитну історію для підтвердження вашої особи, підтвердження Вашої картки, отримати авторизацію кредитної картки і авторизації індивідуальних покупок.

2. Поправки

Ми залишаємо за собою право:

 • Періодично оновлювати дані правила і оповіщати про дані зміни відповідним повідомленням на нашому Сайті. Вашою відповідальністю є перевірка подібних змін. Зміни будуть застосовані після публікації повідомлення. Якщо Ви не хочете приймати дані поправки, Вам слід припинити використовувати наш Сайт. Якщо ж Ви продовжуєте використовувати сайт після того, як поправки вступили в силу, Ви автоматично погоджуєтеся зі змінами в Правилах;
 • Змінювати або видаляти, тимчасово або безстроково, даний Сайт і матеріал, представлений на ньому (включаючи всі його розділи) без повідомлення, і ми не будемо нести ніякої відповідальності перед Вами за будь-які зміни або вилучення на Сайті його вмісту;
 • відключати будь-який ідентифікаційний код або пароль, який ми надали Вам, незалежно від того був він обраний Вами або виданий нами, в будь-який час, якщо на нашу думку Ви порушили будь-який пункт з Правил.

3. Реєстрація

Використовуючи наш Сайт, Ви гарантуєте, що:

 • Ви маєте законне право вступати в обов'язкові договори;
 • Ви досягли 18 років;
 • Персональна інформація, яка необхідна під час реєстрації, є справжньою, вірною, актуальною і повноцінної у всіх розуміннях;
 • Ви не використовуєте чуже ім'я або ім'я чужої компанії.
 • Ви повідомите нам якомога швидше про будь-які зміни в особистій інформації, написавши e-mail або зв'язавшись по телефону з нашою службою підтримки за номером: +44845 094 9889

4. Політика конфіденційності

Ми будемо розглядати всі Ваші особисті дані в якості конфіденційної інформації і будемо використовувати її лише відповідно до нашої політики конфіденційності. Крім цього, всю Вашу особисту інформацію ми будемо обробляти відповідно до нашої політики конфіденційності. Використовуючи наш Сайт, Ви даєте свою згоду з цією політикою і гарантуєте, що вся надана інформація є достовірною та актуальною.

Оформляючи замовлення на нашому Сайті, ми будемо запитувати Ваші особисті дані, такі як Ваше ім'я, адресу електронної пошти, адреса платника, адреса доставки, номер банківської картки або іншу інформацію про оплату для того, щоб ідентифікувати Вас. Ми підтверджуємо, що дана інформація буде використана відповідно до вимог Комісаріату Даних (Data Commissioner's office).

5. Захист вашої безпеки

Для того, щоб переконатися, що Ваша кредитна / дебетова або банківська картка не використовується без Вашої згоди, ми будемо перевіряти ім'я, адресу та інші персональні дані, які Ви надасте під час оформлення замовлення, використовуючи бази даних третіх осіб.

Ми ставимося до потенційного шахрайства вкрай серйозно. Зі зростаючою кількістю шахрайств з використанням кредитних карт, ми намагаємося зробити все можливе, щоб подбати про те, що всі замовлення ретельно перевіряються, використовуючи надану раніше інформацію. Є ймовірність того, що ми зв'яжемося з Вами в якості додаткової перевірки і попросимо Вас сприяти її завершенню. Ми не потерпимо шахрайських транзакцій, і подібні транзакції будуть передані до відповідних органів влади.

Погоджуючись з даними Правилами, ви даєте свою згоду на проведення подібних перевірок. При цьому, Ваша особиста інформація може бути передана в служби по перевірці кредитної історії, які можуть зберігати цю інформацію. Ви можете бути впевнені, що дані перевірки проводяться тільки з метою встановити Вашу особу, ніякої перевірки кредитної історії не проводиться і Ваша кредитна історія не буде порушена. Вся інформація, надана Вами, буде надійно оброблена і строго відповідно до Акту Захисту даних 1998 (Data Protection Act 1998).

6. Відповідність

Сайт може бути використаний тільки в легальних цілях і в законному порядку. Ви погоджуєтеся дотримуватися всі застосовувані закони, статути і положення, що стосуються сайту і його використання. Ви погоджуєтеся НЕ:

 • завантажувати або передавати через сайт будь-які віруси, «Трояни», «черв'яків», логічні бомби або будь-якого роду файли, здатні вплинути, порушити або зірвати нормальну роботу комп'ютера;
 • завантажувати або передавати через сайт будь-які матеріали грубого або непристойного характеру; і
 • намагатися отримати несанкціонований доступ до Сайту, сервера, на якому він зберігається або будь-якого іншого сервера, комп'ютера або базі даних, пов'язаних з Сайтом.

Ви не повинні атакувати наш Сайт через «відмова в обслуговуванні» або за допомогою розподіленої атаки.

Порушуючи даний статут, Ви робите кримінальний злочин відповідно до Акту Зловживання Комп'ютером-1990 (Computer Misuse Act 1990). Ми будемо сповіщати про подібні порушення до відповідних органів влади і будемо сприяти даними органам, розкривши Ваші особисті дані цим органам. У разі порушення даного статуту, Ваше право користуватися сайтом буде негайно припинено.

Ми не будемо нести відповідальність за будь-які втрати або шкоду, завдану розподіленої атакою, вірусами або іншими цифровими шкідливими матеріалами, які можуть нашкодити вашому комп'ютерові, обладнання, програм, даних або іншим матеріалом, нанесеним від використання нашого сайту або пов'язаного із завантаженням будь-якого матеріалу з нашого сайту / будь-якого іншого сайту, посилання на який представлена ​​на нашому сайті.

7. Посилання на сторонні сайти

Для зручності наших клієнтів, наш Сайт може мати посилання на інші сайти або матеріали, які знаходяться поза нашим контролем. Для вашого відома, ми не несемо відповідальності за ці сайти або їх матеріал, а також не вивчаємо їх або просуваємо їх. Ми не понесемо відповідальності за порушення конфіденційності даними сайтами або за будь-якої шкоди, втрату або правопорушення, пов'язане з використання даних сторонніх сайтів, представлених на них матеріалів, реклам, продуктів або послуг.

8. Замовлення

Всі замовлення будуть розглянуті виходячи з наявності товарів і підтвердження замовлення. Якщо замовлені товари не доступні, Вас сповістять про це через e-mail або іншим способом, в разі, якщо адреса електронної пошти не вказана. Ви зможете або почекати, поки товар з'явиться в наявності, або скасувати Ваше замовлення.

Всі замовлення, оформлені Вами, будуть розцінюватися як пропозиція від нашої компанії придбати товари або послуги, і у нас є право відмовити в цих пропозиціях в будь-який час. Ви повинні віддавати звіт, що будь-яке автоматизоване повідомлення від нас, в якому стверджується, що Ви оформили замовлення, не є його безпосереднім підтвердженням і не означає, що Ваші умови замовлення на Сайті були прийняті. Підтвердженням замовлення та укладенням контракту між Вами і нами буде позначено (1) зняттям коштів з Вашого кредиту на сайті, банківської карти або PayPal аккаунта, або (2) відправкою товарів Вам, або наданням послуг. На момент будь-якої з умов, ми відправимо Вам електронного листа, що підтверджує факт укладення контракту ( 'Підтвердження Відправлення'). Контракт набуде чинності тільки щодо товарів або послуг, чия відправка підтверджена Нами до виїзду Відправлення. Ми не будемо зобов'язані доставляти будь-які інші товари або послуги, які могли бути частиною вашого замовлення, до тих пір поки їх відправка не буде підтверджена у окремому Підтвердженні Відправлення.

Ми застосуємо всі доступні нам заходи для того, щоб деталі вашого замовлення і платежу були захищені, але при відсутності недбалості з Нашої боку, ми не можемо бути відповідальні за Ваші втрати, якщо треті особи отримають несанкціонований доступ до даних, залишеним Вами на Сайті в момент користування або здійснення замовлення.

Товари, що продаються на Сайті, не підлягають перепродажу чи розповсюдженню. Ми залишаємо за собою право скасовувати замовлення і / або призупиняти облікові записи, де ми вважаємо, що товари замовляються з порушенням даного умови.

Якщо при ввезенні в вашу країну замовлених у нас товарів ви відмовитеся заплатити за них належні за діючими у вас правилам мита або податки, то візьмете на себе ризик і відповідальність за будь-які витрати, що виникають в результаті цього (включаючи, крім іншого, всі витрати на повторну доставку, повернення і будь-які витрати, які ми понесемо для організації доставки товарів до вас).

Ви приймете ризик за товари, як тільки вони будуть доставлені за адресою, вказаною Вами при замовленні товарів. Ми не беремо на себе відповідальність, якщо Ви вказали неправильну адресу доставки або не змогли забрати товари з адреси доставки, зазначеного Вами.

9. Право на скасування замовлення

При купівлі товарів або послуг, як споживач (тобто для приватного використання, а не для бізнесу), будь ласка, майте на увазі, що Ви маєте право скасувати будь-який контракт, укладений з нами протягом 7 днів з моменту отримання товарів або послуг ( 'Період обдумування').

Якщо Ви вирішите скасувати контракт протягом Періоду обдумування, то:

 • Ви повинні повідомити нас, зателефонувавши або написавши на The Hut.com Limited (торгує як Myprotein) за адресою Meridian House, Gadbrook Way, Gadbrook Park, Rudheath, Northwich, Cheshire, UK, CW9 7RA;
 • Ви повинні зберегти товари або послуги в тому стані, в якому вони були Вам доставлені до тих пір, поки товари або послуги не будуть нами забрані або доставлені Вами назад нам.
 • Ми повідомимо Вас про те, коли ми зможемо забрати товари або послуги. Вони будуть забрані нами протягом 28 днів з моменту отримання вашої заявки про скасування, і ми віднімемо витрати на збір товарів або послуг з суми, яку ми винні Вам. Також Ви можете повернути товар або послуги нам, зателефонувавши оператору обслуговування споживачів по телефону 0845 094 9889 (з 11.00 до 21.00 з понеділка по четвер і з 12.00 по 20.00 в п'ятницю), який зможе надати вам адресні дані;
 • Ми відшкодуємо гроші, заплачені Вами нам протягом 30 днів з моменту отримання Вашої заявки на скасування замовлення.

Якщо Ви повернете товари в зв'язку з іншою причиною (наприклад, якщо Ви вважаєте, що товар з дефектом), ми вивчимо повернутий товар і, в залежності від ступеня дефекту, або полагодимо / замінимо дефектний товар, або відшкодуємо Вам повну вартість товару (включаючи вартість доставки та обґрунтовані витрати по поверненню товару до нас). Будь ласка, дотримуйтесь нашої процедури по поверненню товарів, зателефонувавши нам по телефону або написавши електронного листа. Будь ласка, зв'яжіться з нами якомога швидше, бажано протягом 3 днів з моменту отримання товару. Якщо ми не знайдемо дефектів у товарі, то Ви будете зобов'язані покрити витрати на доставку.

Деталі Вашого законного права на скасування замовлень і як його використовувати позначені в «Підтвердженні про Відправлення». Ця умова не впливає на інші Ваші законні права, як споживача.

10. Ціна і платіж

Всі ціни вказані на Сайті з урахуванням ПДВ (де це можливо) з поточними курсами валют на час введення інформації в систему. Ми залишаємо за собою право змінювати ціни в будь-який час без попереджень (з урахуванням того, що зміна цін не вплине на замовлення, які були вислані і «Підтвердження про Відправлення» яких було вислано вам).

Якщо Ваша адреса доставки знаходиться в межах Великобританії, то ніякі додаткові податки з Вас не стягуються. Якщо Ваша адреса доставки знаходиться за межами Великобританії, Ви можете стати суб'єктом імпортних мит і податків (включаючи ПДВ), які стягуються з моменту доставки Вашої посилки у Вашу країну. Будь-які такі додаткові витрати повинні бути оплачені Вами. Ви повинні мати на увазі, що митні закони і практики відрізняються в різних країнах. Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з місцевим офісом митниці за отриманням необхідної інформації.

Оплата може бути проведена за допомогою будь-якої великої кредитної або дебетової картки або шляхом включення вашого рахуноку в PayPal. Оплата буде знята з вашого рахунку до відправки вашого товару або надання послуги.

У малоймовірному випадку, коли ціна показана на сторінці оформлення замовлення невірна, і ми це виявимо перш, ніж прийняти Ваше замовлення, відповідно до пункту 9, ми не зобов'язані продавати вам товар за вказаною ціною. Ми завжди намагаємося забезпечити правильність цін на нашому Сайті, але час від часу можуть відбуватися помилки. Якщо ми виявимо помилку в ціні товарів, замовлених Вами, ми повідомимо Вас як можна швидше, і Ви зможете перезамовити товар за правильною ціною, або скасувати замовлення. Якщо Ви хочете скасувати замовлення через невірну ціну, але Ви вже заплатили за нього (але він ще не був відправлений), то ми повністю відшкодуємо вартість замовлення.

Ви підтверджуєте, що використовувана в покупці кредитна / дебетова карта або обліковий запис PayPal належить Вам. Всі власники кредитних / дебетових карт підлягають перевіркам достовірності та авторизації видавцем карти. Якщо видавець Вашої платіжної картки відмовляється підтвердити платіж з будь-якої причини, то ми не несемо відповідальність за затримку або притримання доставки.

Якщо з якої-небудь причини платіж за допомогою вашої кредитної або дебетової картки не здійснюється, ми залишаємо за собою право повторити спробу списання коштів з неї. Ми дамо вам попереднє повідомлення про будь-який повторній спробі списання коштів з картки, яке відправимо на вказану вами адресу електронної пошти мінімум за 48 годин до спроби. Якщо ви не хочете, щоб ми повторно намагалися зробити спробу списання коштів з вашої картки, то повинні скасувати своє замовлення протягом даних 48 годин.

Ми дозволяємо використання знижкових кодів сугубо відповідно до їх правил користування, які можуть включати в себе умови по Вашим правам їх використання і максимальну вартість замовлення. Будь ласка, ознайомтесь з даними правилами користування перш, ніж здійснити замовлення, так як ми залишаємо за собою право відмовити або скасувати будь-яке замовлення, що не відповідає правилам користування, навіть якщо з Вашої платіжної картки були зняті кошти. Якщо є які-небудь невідповідності між даними правилами користування та правилами користування знижковими кодами, то правила користування знижковими кодами матимуть перевагу. Копію правил користування знижковими кодами можна отримати, написавши або зателефонувавши нашому представникові обслуговування споживачів:

 • електронна пошта: customer.experience@myprotein.com

11. Обмеження відповідальності

Постачання товарів

(A) Відповідно до пункту 14 (б), якщо ми не в змозі виконати ці Умови, ми повинні понести відповідальність тільки за ваші збитки, які ви понесли в результаті нашого невиконання Умов (або виникають за договором цивільних правопорушень, порушення законних прав або іншим чином), які є передбачуваним наслідком такого невиконання.
(B) Ніщо в даних Умовах не виключає або обмежує нашу відповідальність за:
(I) смерть або особисту травму, завдану нашою недбалістю;
(Ii) шахрайство або навмисне введення в оману;
(Iii) будь-яке порушення зобов'язань, що мається на увазі розділом 12 «The Sale of Goods Act 1979» або розділом 2 «The Supply of Goods and Services Act 1982»;
(Iv) дефектні товари під «The Consumer Protection Act 1 987»; або
(V) будь-яке навмисне порушення даних Умов, що дає вам право розірвати Договір;
(Vi) будь-які інші питання, для яких буде незаконно для нас виключити або намагатися виключити нашу відповідальність.

12. Використання сайту

Сайт надається на основі 'як є' і 'як доступний' без будь-якого подання та підтримки, і ми не даємо жодних гарантій, ні прямо виражених, ні припущених, по відношенню до використання даного Сайту. Майте на увазі, що ми не можемо гарантувати і не можемо бути відповідальні за безпеку та конфіденційність Сайту і будь-якої інформації, яку ви надали. Ви повинні нести ризик, пов'язаний з використанням Інтернету.

Ми намагаємося, щоб матеріал на Сайті був вірним, надійним і високої якості, але ми не можемо взяти на себе відповідальність, якщо це не так. Ми не будемо нести відповідальність за будь-які помилки або упущення, за наслідки, спричинені використанням такої інформації або за будь-які технічні проблеми, що виникають на Сайті. Якщо нам повідомлять про будь-яких неточностей в матеріалах на сайті, ми спробуємо виправити це, як можна швидше.

Зокрема, ми відмовляємося від усіх зобов'язань у зв'язку з наступним:

 • несумісність Сайту з будь-яким обладнанням, програмним забезпеченням або телекомунікаційними зв'язками;
 • технічні проблеми, включно з помилками або збоями в роботі Сайту;
 • непридатність, ненадійність або неточність на Сайті; і
 • нездатність Сайту відповідати вашим вимогам.

Ви погоджуєтеся в повній мірі відповідно до чинного законодавства, що ми не будемо нести відповідальність перед Вами або будь-якою третьою стороною за будь-які прямі або непрямі збитки (що включає в себе, без обмежень, чисту економічну втрату, втрату прибутку, втрату бізнесу, втрату очікуваних заощаджень, втрату приватного життя і втрату даних) або будь-яких інших непрямих, спеціальних або штрафних збитків, пов'язаних з використанням Вами Сайту.

13. Відділення

Якщо будь-яка частина цих Умов буде визнана незаконною, недійсною або з якої-небудь причини нездійсненною, то такий стан буде вважатися відокремленим від цих Умов і не впливатиме на дійсність і використання всіх інших положень цих Умов.

14. Відмова

Ніякої відмова з вашого боку не повинна бути тлумачена, як відмова від даної угоди або як подальше порушення будь-якого його положення.

15. Неподільне угода

Дані Умови формують основу будь-якої угоди, досягнутої між нами і Вами.

16. Закон і юрисдикція

Дані Умови підкоряються і тлумачаться в співвідношенні з законами Англії та Уельсу, і будь-які суперечки будуть дозволені тільки в Англійських судах.

17. Відгуки

Якщо Ви відправляєте відгук, ви надаєте нам невиключне, безоплатне, безстрокове, безвідкличне і повністю субліцензійних право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних робіт, розповсюдження та показ вмісту відгуку в усьому світі і в будь-яких засобах масової інформації.

 • Ви надаєте Myprotein і його субліцензіатам право використовувати ім'я, яке Ви відправили з Вашим відгуком, якщо знадобиться.
 • Ви погоджуєтеся відмовитися від свого права бути визнаним як автор такого змісту, і у Вас є право заперечувати проти зневажливого поводження з даними вмістом.
 • Ви погоджуєтеся з тим, щоб виконати всі подальші дії, необхідні для виконання будь-якого з перерахованих вище прав, наданих Вами Myprotein, в тому числі надання справок і документів на прохання Myprotein.
 • Ви гарантуєте, що Ви є власником або контролюєте всі права до змісту, яке ви відправляєте на момент відправки матеріалу на сайт Myprotein:
 • Зміст і матеріал точний;
 • Використання змісту і матеріалу, який наданий вами не порушує ніяких керівних вказівок Myprotein і не завдасть шкоди жодній людині або об'єкту (включаючи те, що матеріал не містить наклеп). Ви погоджуєтеся відшкодувати Myprotein всі вимоги третіх осіб щодо Myprotein, пов'язаних з порушенням будь-яких перерахованих вище умов.
Переможці конкурсу відгуків будуть повідомлені по електронній пошті.

18. Реферальная програма

Відповідно до умов, наведених нижче, ви можете заробити "кредит" для використання на цьому Сайті, порекомендувавши нас через нашу партнерську програму новим клієнтам. Для цього вам потрібно поділитися реферальним посиланням і / або реферальним кодом, який буде вам висланий ("Реферальная Програма").

Якщо ви вже розміщували замовлення на Сайті, ви можете взяти участь в Реферальная Програмі тільки в якості "реферера". Новий клієнт - це фізична особа, яке раніше не замовляла у нас товари ( "Реферал"). Якщо Реферал має зареєстрований акаунт на Сайті, але раніше не розміщував замовлення на ньому, то він може взяти участь в Реферальная Програмі тільки через "реферальне посилання". Якщо Реферал має зареєстрований акаунт на Сайті, він не може брати участь в Реферальная Програмі використовуючи "реферальний код" (незалежно від того, розміщував він замовлення на сайті чи ні).

Якщо Реферал перейшов на Сайт через ваш реферальне посилання, знижка буде автоматично застосована при оплаті товарів. Якщо Реферал використовує реферальний код, то він повинен ввести цей код при оплаті товарів.

Щоб уникнути невірного тлумачення хочемо уточнити, що будь-який кредит, отриманий за допомогою реферальних Програми, може бути витрачений тільки на Сайті, і ні Ви, ні Реферал не можете отримати грошовий еквівалент кредиту. Кредит не може бути отриманий у вигляді готівки. Кредит, отриманий вами по реферальній Програмі, ні в якому разі не може бути переданий будь-кому іншому.

Готовий до використання кредит буде зарахований на ваш аккаунт через 3 дні після відправки замовлення рефералів. Якщо Реферал по будь-якої причини скасує своє замовлення протягом 3 днів після відправки замовлення, ви втрачаєте право на отримання кредиту. Ваш кредит буде отримано вами в базовій валюті Сайту.

Будь-яка сума кредиту, накопичена за допомогою реферальниої Програми і не використана протягом 90 днів з дня отримання, буде анульована після закінчення цього терміну.

Замовлення, розміщене рефералом, повинне бути не меншим, ніж сума мінімального замовлення, яка періодично встановлюється Сайтом.

Товари по підписці не входять до Реферальная Програму. Якщо ви берете участь в Реферальній Програмі, ви не зможете брати участь в будь-якій іншій партнерській програмі, в пропозиціях cash-back (повернення частини витрачених грошей) і / або будь-яких інших пропозиціях такого виду.

Ми можемо, на наш розсуд, в будь-який час видалити ваш кредит, нарахований за Реферальная Програмі, якщо будемо переконані або у нас виникнуть підозри, що ви використовуєте Реферальну Програму в обманних, шахрайських цілях або цілях, що суперечать даним умовам.

19. Промо-акції на сайті

 • Знижки на весь асортимент сайту або обрані позиції

Знижка відображається в кошику, при цьому вона не нараховується на вартість подарунків та інших промо-позицій. Максимальний відсоток і абсолютне значення знижки залежать від умов конкретної акції.

 • Багаторівневі знижки

Знижка такого типу надається при виконанні умов пропозиції. Максимальний відсоток і абсолютне значення знижки залежать від умов конкретної акції.

 • Падаючі знижки

Відсоток знижки знижується з плином часу. Максимальний відсоток і абсолютне значення знижки залежать від умов конкретної акції.

 • Знижки в ціні

Знижку видно відразу на сторінці відповідного товару. В окремих випадках знижки в ціні працюють в поєднанні зі знижками за кодами, однак цей момент залежить від умов конкретної акції.

 • Подарунки

Подарунок (подарунки) автоматично додаються в корзину при виконанні відповідних умов пропозиції. У деяких випадках подарунки потрібно додавати в кошик вручну, і тоді про це буде сказано окремо.

 • Безкоштовна доставка

Знижка буде еквівалентна вартості доставки у відповідну країну, і буде видно на фінальній стадії оформлення замовлення. При доставці в іншу країну за доставку може стягуватися плата.

 • Мульти-покупка

Знижка надається на найдешевший товар в кошику з тих, що відповідають вимогам акції (наприклад, в разі акції «купи 2 одиниці одягу і отримай третю безкоштовно).

 • Винятки

Покупки за подарунковими ваучерами і деякі інші спеціально відмічені товари відносяться до винятків, на які не поширюються знижки. Ми залишаємо за собою право коригувати список товарів-виключень в будь-який момент. В кошику можна використовувати лише один промо-код.