Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN

Знижки до 60% на більш 1000 продуктів! | Використовуй Код Знижки: МІНУС15 тa отримай додаткову знижку 15% на все замовлення!

Знижки до 60% на більш 1000 продуктів! | Використовуй Код Знижки: МІНУС15 тa отримай додаткову знижку 15% на все замовлення!

Розпродаж на Myprotein! Знижки до 60%!

Також, використовуйте код МІНУС15 для додаткової знижки 15% на все замовлення!

Акція пошируюється на більш 1000 продуктів майту, у тому числі на наші бестселери!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є у наявності. При оформленні замовлення можна використовувати лише один код. 

КУПИТИ
був: ₴ 120,00 ₴ 108,00 Зберегти: ₴ 12,00

Інформація про товар

Спортивна зносостійка пляшка Myprotein - ідеальний аксесуар для вживання всіх ваших улюблених напоїв, що допомагає запобігти зневоднення під час тренувань.

Володіючи значним обсягом у 650мл і м'яким, але в той же час міцним гумовим носиком з термопластика, спортивна пляшка Myprotein ідеально підходить для спортзалу, для подорожей і вміщається в підставку для напоїв у велосипеді. Цю ергономічно розроблену пляшку зручно тримати в руці, вона має мірну шкалу, горлечко діаметр якого 42мм з прикріпленою до верхньої частини пляшки кришкою, що гарантує захист від протікання і проливання будь де і будь коли!

Ця прекрасна спортивна пляшка з логотипом Myprotein дає можливість познайомитися з нашою новою лінійкою товарів Myprotein. Вона також придатна для миття в посудомийній машині і легко очищається.

Основні переваги

  • Ємність 650 мл
  • Ергономічний дизайн для більш зручного використання
  • Попереджає розливання речовини

Запропоноване вживання

Варто пам’ятати: Не використовуйте даний продукт з гарячими або теплими рідинами. Використання гарячих або теплих рідин створює підвищений тиск і може викликати відкриття кришки у верхній частині шейкера, в результаті рідина може виявитися зовні. Ретельно промивайте шейкер, не використовуючи при цьому кришку.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN

Обрати зображення

Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN