Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 120,00

Наявність:

Інформація про товар

Спортивна зносостійка пляшка Myprotein - ідеальний аксесуар для вживання всіх ваших улюблених напоїв, що допомагає запобігти зневоднення під час тренувань.

Володіючи значним обсягом у 650мл і м'яким, але в той же час міцним гумовим носиком з термопластика, спортивна пляшка Myprotein ідеально підходить для спортзалу, для подорожей і вміщається в підставку для напоїв у велосипеді. Цю ергономічно розроблену пляшку зручно тримати в руці, вона має мірну шкалу, горлечко діаметр якого 42мм з прикріпленою до верхньої частини пляшки кришкою, що гарантує захист від протікання і проливання будь де і будь коли!

Ця прекрасна спортивна пляшка з логотипом Myprotein дає можливість познайомитися з нашою новою лінійкою товарів Myprotein. Вона також придатна для миття в посудомийній машині і легко очищається.

Основні переваги

  • Ємність 650 мл
  • Ергономічний дизайн для більш зручного використання
  • Попереджає розливання речовини

Запропоноване вживання

Варто пам’ятати: Не використовуйте даний продукт з гарячими або теплими рідинами. Використання гарячих або теплих рідин створює підвищений тиск і може викликати відкриття кришки у верхній частині шейкера, в результаті рідина може виявитися зовні. Ретельно промивайте шейкер, не використовуючи при цьому кришку.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN

Обрати зображення

Спортивна Зносостійка Пляшка MYPROTEIN
Back to top