Myprotein Пляшка-Шейкер

Гладко, без грудок, змішувати з мінімальними зусиллями

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 80,00

Наявність:

Інформація про товар

Що таке Myprotein Пляшка-Шейкер?

є самим передовою пляшкою для спортивних добавок на ринку сьогодні, щоб допомогти Вам робити однорідний напій з мінімальними зусиллями.

Переваги Myprotein Пляшка-Шейкер?

Унікальний шар для змішування діє як віночок або блендер, розділяючи грудки порошку і рівномірно розчиняючи його в рідині. Просто потрясіть пляшку і куля для змішування виконає всю роботу за вас!!

Безпечний верхній гвинт кришки гарантує відсутність витоків в той час як широкий носик і "фліп-кришка" пропонують простий у використанні дизайн, який усуває клопоту як у інших більш громіздких шейкерів.

Myprotein Пляшка-Шейкер дозволяє миття в посудомийній машині, Myprotein Пляшка-Шейкер також включає в себе легку форму захвата та велику місткість 600мл що робить його самим ергономічним дизайном питної пляшку на ринку; функціональний та стильний!

Для кого Myprotein Пляшка-Шейкер?

Myprotein Пляшка-Шейкер ідеально підходить для тих, хто бажає споживати порошкові добавки протягом всього дня, цей продукт зазвичай використовується для змішування напою до/ після тренування.

Основні переваги

  • Ідеальною заміною для електричного блендера
  • Надійно закриваєтьс для змішування без бризг
  • Легко чистити

Запропоноване вживання

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:Не використовуйте цей продукт з гарячою або теплою рідиною. Розміщення гарячих або теплих рідин в закритих ємностях створює надлишковий тиск і може привести до верхньої і / або ущільнення, що може відкрити несподівано і розпорошити вміст. При митті продукту, ми рекомендуємо завжди тримати кришку.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Myprotein Пляшка-Шейкер

Обрати зображення

Myprotein Пляшка-Шейкер
Back to top