Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція
Каліпер Myprotein

Каліпер Myprotein

UAH 120.0

грн. 120,00

2 відгуки

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Знижка 33% на все замовлення | Код Знижки: 14ROKIV | + ОМЕГА-3 у подарунок на замовлення від 4,000 грн! та + Святковий подарунок Myprotein - від 3,000 грн!| Код не потрібен

Отримайте знижку 33% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: 14ROKIV

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
 • Опис товару

  Каліпер Myprotein - це точний вимірювальний інструмент, розроблений для виміру товщини складок шкіри. За допомогою отриманих даних можна розрахувати відсоток жиру в тілі. Каліпер Myprotein постачається разом із картою розрахунків, за допомогою якої можна провести розрахунки відсотків жиру в тілі як чоловікам, так і жінкам у віці від 18 до 65 років.

  Основні переваги

  • Постачається разом із картою розрахунків відсотків жиру в тілі
  • Діапазон вимірювань товщини складок: 0-7 см
  • Логотип Myprotein

  Примітка. Будь ласка, майте на увазі можливість невеликої похибки вимірювань через те, що вони виконуються вручну.

   Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

   Основні переваги
   • Дозволяє за лічені хвилини легко і точно виміряти рівень жиру в тілі
   • Ідеальний для персональних тренерів і фітнес-інструкторів
   • Дуже легкий, зручний у використанні
  • Запропоноване вживання

   Для точних і стабільних тестів дотримуйтесь нижченаведених інструкцій проведення замірів товщини складок шкіри. Дотримання стандартної методики вимірювань допоможе отримати точні і стабільні виміри.

   • Людина, у якої роблять виміри, під час процедури не повинна напружувати м'язи.
   • Відзначте місце заміру на шкірі чорнильною ручкою. Використовуйте мірну стрічку для того, щоб знайти точки, що знаходяться посередині замірів.
   • Складка шкіри повинна бути міцно затиснута подушечками великого і вказівного пальців. Акуратно відтягніть шкіру у напрямку від тіла.
   • Каліпер повинен розташовуватися перпендикулярно складці шкіри, на поміченій раніше точці, приблизно на 1 см нижче точки затиску пальцями. Утримуючи складку відтягнутою, стисніть каліпер, наскільки це можливо.
   • У кожній точці потрібно зробити мінімум 2 виміри. Якщо 2 виконаних підряд в одній точці виміри відрізняються більш, ніж на 1 мм, повторіть замір. Якщо результати повторюваних послідовно вимірів стають все меншими, це значить, що жир стиснувся. Перейдіть до вимірів в іншій точці, а до цього місця поверніться трохи пізніше, і знову повторіть заміри.
   • Для фінального розрахунку використовується середнє значення між двома вимірами, які найбільш точно відображають товщину заміряної складки.

  Відгуки покупців

  5.0

  2 відгуки

  5 2
  4 0
  3 0
  2 0
  1 0

  Кращі Відгуки клієнтів

  Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

  Незаменимо!

  ВЕЩЬ КОНЕЧНО НЕЗАМЕНИМАЯ! Никак по другому не узнаешь быстро свой процент жирности,когда стоит остановится,подключить кардио,пересмотреть рацион и т.д.. Атлеты оценят! Ну и те кто собирается потерять свой балласт! Табличка тоже порадовала!
  Добре підходить:
  Всем людям,которые заботятся о своем здоровье.

  Незаменимо!

  ВЕЩЬ КОНЕЧНО НЕЗАМЕНИМАЯ! Никак по другому не узнаешь быстро свой процент жирности,когда стоит остановится,подключить кардио,пересмотреть рацион и т.д.. Атлеты оценят! Ну и те кто собирается потерять свой балласт! Табличка тоже порадовала!
  Добре підходить:
  Всем людям,которые заботятся о своем здоровье.

  Клієнти, які купили це, також купили:

  Бутилка MYPROTEIN 1,9л

  5.0 4
  грн. 205,00

  Органайзер для таблеток MYPROTEIN

  грн. 60,00

  Набір Контейнерів PowerTower

  грн. 100,00

  Наповнені Кістьові Лямки Myprotein

  5.0 1
  грн. 160,00
  Back to top