Літній Набір - Банан

На замовлення від 2,500 грн - знижка 17% | від 3,500 грн - знижка 20% | від 4,500 грн - знижка 25% | від 6,000 грн - знижка 30%

На замовлення від 2,500 грн - знижка 17% | від 3,500 грн - знижка 20% | від 4,500 грн - знижка 25% | від 6,000 грн - знижка 30%

Оберіть Вашу знижку на все замовлення!

На замовлення від 2,500 грн - отримуйте знижку 17% на все замовлення!

На замовлення від 3,500 грн - отримуйте знижку 20% на все замовлення!

На замовлення від 4,500 грн - отримуйте знижку 25% на все замовлення!

На замовлення від 6,000 грн - отримуйте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код: БІЛЬШЕ та насолоджуйтесь продуктами преміум-якості за доступними цінами!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є у наявності. При оформленні замовлення можна використовувати лише один код.

КУПИТИ
₴ 1 935,00

Інформація про товар

Наші набори "День Народження" повертаються в рамках зарплатних акцій. Тільки протягом обмеженого періоду часу, ви можете отримати один з наших наборів, присвячених Дню Народження Myprotein за пів ціни.

В цьому році Myprotein святкує незабутні 10 років, протягом яких ми забезпечували наших найвідданіших покупців і ентузіастів фітнесу найкращим спортивним харчуванням. Щоб відсвяткувати 10 річницю, ми створили набір, який містить 5 продуктів, які стали визначними в нашому успіху за останні 10 років. Це 5 колон, на яких стоїть програма спортивного харчування будь-якого атлета. Вони були серед наших бестселерів з першого дня роботи. Як знак вдячності за вашу лояльність і підтримку, цей набір буде продаватися з дуже великою знижкою під час періоду святкування нашого 10-річчя. Це допоможе вам у досягненні ваших цілей..

Impact Whey Protein – 1кг, Смак Банан М’який - Сироватковий Протеїн №1 у Європі з 80% білка, низьким вмістом жиру і цукру, прекрасною розчинністю і смаком. Протеїн Impact Whey - наш продукт номер 1 з моменту початку нашої роботи 2004.

Розчинна Вівсянка - 2.5кг, Без смаку - проста, але надзвичайно ефективна і універсальна добавка, яку можна додати до ранкового сироваткового протеїнового коктейлю або просто вживати, коли ви голодні.

BCAA Plus - 90 капсул - «базова зброя» будь-якого атлета, амінокислоти з розгалуженими ланцюжками продаються краще і краще з моменту початку нашої роботи, і зараз ми вважаємо однією з найбільш популярних добавок на ринку. BCAA допомагають запобігти розпаду м'язів під час тренування і сприяють зростанню сили і поліпшення відновлення.

Alpha Men - 120 таблеток - чудова добавка для всіх, наші мультивітаміни номер 1 Alpha Men містять вітаміни і мінерали, незамінні для відновлення, росту і загального здоров'я.

Креатин Моногідрат – 250гр, Без смаку - добавка для тих, хто хоче будувати м'язи, потужність і силу. Креатин був однією з наших перших добавок, улюбленим продуктом компанії з моменту початку нашої роботи.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

"
  • Містить 5 найбільш продаваних продуктів
  • Обмежений Випуск
  • За півціни тільки протягом обмеженого часу
"

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

Літній Набір - Банан

Обрати зображення

Літній Набір - Банан
Back to top