Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Вибачте На жаль, цей товар наразі відсутній

Інші покупці придбали замість

Пропозиція

Порошок Вітаміну В5

Pantothenic Acid

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Пантотеновакислота, або вітамін B5, знаходиться у надлишку в багатьох харчових продуктах, які ми їмо, і зустрічається у всіх живих організмах. Насправді, вчені склали її назву від грецького кореня "panthos", що означає "всюди".

  Мати високий рівень енергії важливо для всіх спортсменів і тих, хто намагається триматися в формі! Дефіцит вітаміну B5 є дуже незвичним, але добавки можуть допомогти досягти інших переваг, як зменшення вугрів.

  Пантотенова кислота призначена в основному для біологічних реакцій за участю ацетилювання і виробництва енергії. Пантотенова кислота допомагає у формуванні ацетилхоліну, метаболізмі жирних кислот, а також включення жирних кислот в клітинні мембрани фосфоліпідів. Хорошими джерелами пантотенової кислоти у вашому звичайному раціоні є яєчний жовток і свіжі овочі.

  Основні переваги
  • Сприяє енергетично багатому метаболізму
  • Сприяє розумовій активності
  • Сприяє зменшенню втомлюваності і втоми
 • Запропоноване вживання

  Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 1г, збовтайте, вживайте. Споживайте 1 раз на день.

  Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

  Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

 • Інгредієнти

  Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

  Без смакових добавок: Пантотенова кислота порошок (100%)

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1 г

  Порцій в упаковці - 250 (250г), 500 (500г)

  Харчова цінність

    В одній порції *РН
  Пантотенова кислота 1 г 16667%

   

  * Рекомендована норма споживання для середньостатистичного дорослого (8400 кДж/2000 ккал)

  Інформація про харчову цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Інші покупці придбали:

Back to top