5-гідрокситриптофан+

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 585,00

Інформація про товар

Що таке SleepMax?

SleepMax – це багатокомпонентний препарат, до складу якого входять інозитол, 5-гідрокситриптофан, L-гліцин та L-теанін. SleepMax – це також фантастичне джерело вітаміну B6.

Переваги SleepMax

SleepMax містить у великій кількості низку мікроелементів, включаючи вітамін B6, який сприяє зниженню втоми та виснаження і регуляції гормональної секреції. Продукт постачається у зручних для використання капсулах; для досягнення кращих результатів, зазначену дозу можна збільшити.

Кому підходить SleepMax?

SleepMax рекомендується людям, що ведуть активний спосіб життя і перебувають постійно в русі, щоб зменшити прояви втоми та виснаження.

Попередження: На жаль, ми не можемо постачати 5-гідрокситриптофан (або продукти, що містять 5-гідрокситриптофан) в Ірландську республіку, оскільки в цьому регіоні зазначена речовина відноситься до рецептурних препаратів.

Ми змінюємо назву цього продукту на 5-гідрокситриптофан+. Просимо звернути увагу, що, при зміні назви продукту, інгредієнти та харчова цінність залишаться незмінними.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Містить інозитол, гідрокситриптофан, L-гліцин та L-теанін
  • Вітамін B6 сприяє зменшенню втоми та виснаження
  • Ідеальний для активних людей

Запропоноване вживання

Приймати по 1 капсулі за 30-40 хвилин перед сном. Через 4 тижні безперервного використання, зробити перерву на 2 тижні, після чого відновити прийом.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить вегетаріанцям. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

L-гліцин, L-5-гідрокситриптофан (насіння грифонії), інозитол, капсула (желатин), L-теанін, цинку цитрат, вітамін В6, D-біотин.

Алергени:

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 капсула

Доз в упаковці - 120 (120 капсул)

Типова харчова цінність

    В одній дозі *РДН
Вітамін B6   3.75 мг 268%
Біотин   19 мкг 38%
Цинк   2.5 мг 25%
      В одній дозі
L-гліцин     625 мг
Інозитол     125 мг
L-теанін     50 мг
5-гідрокситриптофан     43.75 мг

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

5-гідрокситриптофан+

Обрати зображення

5-гідрокситриптофан+
Back to top