• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

Activate

Potent Stimulant

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 665,00

Інформація про товар

Activate – це потужні інгредієнти, які продукують енергію, поєднані в одному препараті, щоб підвищити вашу розумову концентрацію та фізичну працездатність. Удосконалена комбінація Кокаміну Плюс®, кофеїну, вітамінів групи В та антиоксидантів сприяє підвищенню енергії при одночасному збільшенні швидкості думки, концентрації та ясності розуму.

Activate стимулює нейронні зв’язки, забезпечуючи мозку та м'язам можливість «спілкуватися» чітко й лаконічно, сприяючи повній координації під час виконання вправ. Коли центральна нервова система (ЦНС) втомлюється, це, в першу чергу, відбивається на фізичній результативності під час високоінтенсивних та тривалих навантажень. ЦНС втомлюється значно швидше, ніж м'язи, а тому важливо підтримувати нейронні зв’язки та ЦНС «бадьорими», щоб досягти бажаних результатів.

Одним з основних інгредієнтів препарату Activate є кофеїн, що, як було встановлено в ході досліджень, сприяє збільшенню сили, міці та витривалості. Кожна доза Activate містить 80 мг кофеїну, що значно більше, ніж містять деякі з найбільш популярних на ринку стимулюючих продуктів. А вміст вітамінів допомагає організму використовувати накопичену енергію, в той час як антиоксидантні властивості екстракту виноградних кісточок сприяють зняттю ознак втоми, пригнічуючи вплив вільних радикалів, таких як молочна кислота. І, нарешті, до складу препарату було включено Біоперин, щоб допомогти вашому організму засвоювати всі ці потужні інгредієнти.

Увага: Кофеїн є потужним стимулятором. Не рекомендується вживати дітям до 16 років, вагітним і жінкам, що годують грудьми. Протипоказано особам, що страждають гіпертонією (високий кров'яний тиск), захворюваннями серця та порушеннями сну. Одна доза Activate містить 80 мг кофеїну.

Основні переваги

  • Містить 80 мг кофеїну
  • Унікальне поєднання вітамінів групи В та мінералів
  • Сприяє нормальній роботі нервової системи

Запропоноване вживання

При ознаках втоми приймайте по 2 капсули. Не приймати більше 1 дози протягом 1 години або 2 доз протягом 24 годин.

Увага: Містить кофеїн. Не рекомендується вживати дітям, вагітним і жінкам, що годують грудьми. В одній дозі міститься 80 мг кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Екстракт какао, екстракт виноградних кісточок, вегетаріанська капсула (гідроксипропілметилцелюлоза), наповнювач (дикальцій фосфат), вітамін B6, розрихлювачі (стеарат магнію, діоксид кремнію), екстракт чорного перцю (Bioperine®), вітамін В12, біотин.

Алергени:

Виготовлено на об’єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Харчова цінність

Одноразова доза - 2 капсули

Доз в упаковці - 45 (90 капсул)

Типова харчова цінність

    В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
Вітаміну B6   10 мг 714%
Вітаміну B12   1000 мкг 40000%
Біотину   25 мкг 50%
      В одній дозі
Екстракту какао     500мг
Екстракту насіння винограду     190мг
Кофеїну     80мг
Екстракту чорного перцю     5мг

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж /2000 ккал)

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Activate

Обрати зображення

Activate
Back to top