• Gluten Free

    Gluten Free

Пептиди амінокислот з розгалуженим ланцюгом

Смак
Пакунок
Сума
На замовлення від 2,500 грн - знижка 17% | від 3,500 грн - знижка 20% | від 4,500 грн - знижка 25% | від 6,000 грн - знижка 30%

На замовлення від 2,500 грн - знижка 17% | від 3,500 грн - знижка 20% | від 4,500 грн - знижка 25% | від 6,000 грн - знижка 30%

Оберіть Вашу знижку на все замовлення!

На замовлення від 2,500 грн - отримуйте знижку 17% на все замовлення!

На замовлення від 3,500 грн - отримуйте знижку 20% на все замовлення!

На замовлення від 4,500 грн - отримуйте знижку 25% на все замовлення!

На замовлення від 6,000 грн - отримуйте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код: БІЛЬШЕ та насолоджуйтесь продуктами преміум-якості за доступними цінами!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є у наявності. При оформленні замовлення можна використовувати лише один код.

КУПИТИ
₴ 705,00

Інформація про товар

Що таке Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом?

Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом - це вдосконалена версія Амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом, яка містить 50% пептидів амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом (лейцину, ізолейцину і валіну) у співвідношенні 2:1:1. Пептидна форма амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом, виготовлених з ізоляту сироваткового білка, передбачає використання особливих ферментів, які розщеплюють довгі ланцюги амінокислот в більш легкозасвоювані ди- та трипептиди.

Переваги Пептидів амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом

Пептидна форма забезпечує більш швидке засвоєння завдяки високій швидкості транспортування у кишечнику, що забезпечує більш швидку подачу амінокислот в м'язи та збільшення синтезу м'язових білків.

Кому підходять Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом?

Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом ідеально підходять всім, хто піддається інтенсивним тренуванням та потребує оптимального відновлення м'язів.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом у співвідношенні 2:1:1 (лейцин, ізолейцин та валін)
  • Ди- та трипептидна форма амінокислот з розгалуженим ланцюгом
  • 50% пептидів амінокислот з розгалуженим ланцюгом

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 5 г продукту, збовтати і випити. Приймати 2-4 рази на день.

Увага: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт зі смаком «Ягідний Вибух»: Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом (молоко) (40%), амінокислоти з розгалуженим боковим ланцюгом у співвідношенні 2:1:1 у порошку (40%), підкислювач (лимонна кислота), барвники (буряковий червоний, антоціанін), смакові добавки, підсолоджувач (сукралоза).

Продукт зі смаком «Тропічний Шторм»: Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом (молоко) (40%), амінокислоти з розгалуженим боковим ланцюгом у співвідношенні 2:1:1 у порошку (40%), підкислювач (лимонна кислота), барвник (бета-каротин), смакові добавки, підсолоджувач (сукралоза).

Продукт без смакових добавок: Пептиди амінокислот з розгалуженим боковим ланцюгом ( молоко) (50%), амінокислоти з розгалуженим боковим ланцюгом у співвідношенні 2:1:1 у порошку (50%).

Харчова цінність

Одноразова Доза - 1 чайна ложка (5 г)

Доз в упаковці - 50 (250 г), 100 (500 г), 200 (1 кг)

Харчова цінність

  В одній дозі
L-лейцин     1.9 г
L-ізолейцин     950 мг
L-валін     950 мг

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

Пептиди амінокислот з розгалуженим ланцюгом

Обрати зображення

Пептиди амінокислот з розгалуженим ланцюгом
Back to top