Капсули Caffeine & CLA

Unique Duo-Capsule Design

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 490,00

Інформація про товар

Що таке капсули Caffeine & CLA?

Капсули Caffeine & CLA містять суміш кон'югованої лінолевої кислоти (CLA) і кофеїну в унікальних подвійних капсулах. Ці капсули розроблені, щоб замаскувати неприємні смаки і запахи сирих інгредієнтів і запобігти будь-якій можливості взаємодії між активними компонентами.

Переваги капсул Caffeine & CLA

Капсули Caffeine & CLA містять більше 1 г CLA в порції з двох капсул і 62 мг кофеїну, який, як доведено, збільшує увагу і концентрацію.

Кому підходять капсули Caffeine & CLA?

Капсули Caffeine & CLA ідеальні для тих, кому потрібен легкий і зручний спосіб збільшити прийом лінолевої кислоти і кофеїну. У кожній дозі міститься 62 мг кофеїну, що робить продукт придатним для прийому перед тренуванням тим, кому потрібно збільшити енергію і увагу.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Понад 1 г лінолевої кислоти в порції з двох капсул
  • Унікальна технологія виготовлення капсул
  • Містить більш, ніж 60 мг кофеїну в порції

Запропоноване вживання

Вживайте по 2 капсули вранці або за 45-60 хвилин до тренування.

Попередження: Містить кофеїн. Не рекомендується вживати дітям, вагітним і жінкам, що годують грудьми. Містить 62 мг кофеїну в одній дозі. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати у сухому прохолодному місці. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Кон'югована Лінолева Кислота (Clarinol®), Желатин, Рибний Желатин, Кофеїн, Загущувач (Білий Бджолиний Віск), Вода, Барвник (Діоксид Титану, Оксид Заліза, Діамантовий Синій FCF).

Харчова цінність

Одноразова доза - 2 Капсули

Доз в упаковці - 45 (90 Капсул), 90 (180 Капсул)

Типова поживна цінність

      У одній дозі
Кон'югована лінолева кислота (CLA)     1.23 г
Кофеїн     62 мг

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Капсули Caffeine & CLA

Обрати зображення

Капсули Caffeine & CLA
Back to top