• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

  • Gluten Free

    Gluten Free

Дегідратований кофеїн

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 355,28

Інформація про товар

В одному саше міститься 200 мг кофеїну, який можна використовувати протягом дня різними способами.

Наш Дегідратований кофеїн допоможе вам підвищити продукування енергії та покращити концентрацію, гарантуючи, що ви будете залишатись у найкращій формі протягом усього дня, як в офісі, так і в спортзалі.

Дегідратований кофеїн сприяє підвищенню продуктивності та витривалості, а тому його рекомендується споживати перед пробіжкою або заїздом на велосипеді, щоб отримати максимум від свого організму та графіку тренувань.

Саше надзвичайно зручні - просто висипте порошок у свій улюблений напій. А для створення власного коктейлю для вживання перед тренуванням, чому б не змішати продукт з нашими амінокислотами з розгалуженим ланцюгом, цитруліном малату або бета-аланіном?

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

Дегідратований кофеїн

Запропоноване вживання

Відкрийте саше та висипте порошок у вибраний вами напій. Не вживайте більше двох саше на день. Якщо ви вживаєте два саше, не споживати добову дозу одразу, а через максимально великі проміжки часу.

Увага: містить кофеїн (200 мг на порцію/400 мг на максимальну добову дозу). Протипоказано дітям, вагітним жінкам та людям з чутливістю до кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Зберігати в прохолодному сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів. Вміст відкритих саше необхідно спожити одразу.

Інгредієнти

Наповнювач (мальтодекстрин), дегідратований кофеїн (20%).

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 саше (1 г), до 2 разів на день (2 г)

Харчова цінність

  На 1 саше (1 г) На добову дозу (2 г)
Кофеїн 200мг 400мг

Увага: містить кофеїн (200 мг на порцію/400 мг на максимальну добову дозу). Протипоказано дітям, вагітним жінкам та людям з чутливістю до кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Якщо ви вживаєте два саше, не споживати добову дозу одразу, а через максимально великі проміжки часу.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Дегідратований кофеїн

Обрати зображення

Дегідратований кофеїн
Back to top