Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Товар, який ви шукаєте, знятий з виробництва

Інші покупці придбали замість

Пропозиція
Кокамін® Плюс

Кокамін® Плюс

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH

Знижки на все замовлення:
-25% - до 2,500 грн.
-30% - від 2,500 грн.
-35% - від 3,500 грн.
-40% - від 7,000 грн.

Код знижки: BILSHE

Найпопулярніша акція знову тут!

Більше замовлення - більше заощадження!
 • Знижка 25% на замовлення до 2,500 грн.
 • Знижка 30% на замовлення від 2,500 грн.
 • Знижка 35% на замовлення від 3,500 грн.
 • Знижка 40% на замовлення від 7,000 грн.
Використовуй код BILSHE для отримання знижки!

***
Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Знижка не діє на новинки Carb Crusher, MyaminoEnergy, BCAA Energy, Домашнє печиво та Вся Вівсянка.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Екстракт какао Кокамін® Плюс має запах, смак і визнану користь для здоров'я звичайного шоколаду, проте не містить непотрібних і часто шкідливих інгредієнтів (наприклад, жирів і цукру). Це природна і безпечна шоколадна добавка, яка пригнічує апетит і надає м'якого стимулюючого ефекту.

  Як було встановлено, Кокамін® Плюс, характеризується низкою корисних для здоров'я властивостей, включаючи підвищення рівня енергії, пригнічення апетиту, підвищення ліполізу (спалювання жиру), поліпшення настрою, поліпшення здатності концентрувати увагу, бадьорість, підвищення фізичної працездатності та статевого потягу.

  Кокамін® Плюс містить низку активних інгредієнтів, які спільно приносять неоціниму користь для здоров'я, серед них метилксантини (теобромін, кофеїн та теофілін), біогенні аміни (фенілетиламін та тирамін), амінокислоти (фенілаланін, триптофан та тирозин) і мінерали (з високим вмістом магнію). Кокамін® Плюс, без сумніву, містить багато корисних інгредієнтів, особливо для людей, що шукають можливості стимулювати ЦНС та пригнітити апетит.

  Кокамін® Плюс часто додають до продуктів, що стимулюють втрату ваги і поєднують в собі низку різних інгредієнтів. В 1 г Кокаміну® Плюс міститься приблизно 80 мг кофеїну.

  Увага: Будьте обережні при дозуванні Кокаміну® Плюс, оскільки це сильнодіючий препарат і може викликати небажані побічні ефекти при прийомі доз, вищих від рекомендованих. Не рекомендується приймати більше 500мг продукту за один раз (ми рекомендуємо використовувати цифрову вагу).

  Кокамін® є зареєстрованою торговою маркою. Патент № 7,048,941

  Основні переваги
  • Натуральний екстракт какао
  • Не містить жирів і цукру
  • В 1г продукту 80 мг кофеїну
 • Запропоноване вживання

  В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 500мг продукту, збовтати і випити. Вживати один раз на день. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

  Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

  Увага: Містить кофеїн. Не рекомендується вживати дітям, вагітним і жінкам, що годують грудьми. В одній дозі міститься 40 мг кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

 • Інгредієнти

  Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

  Продукт без смакових добавок: Кокамін® Плюс (екстракт какао-порошку, теобромін, кофеїн, тапіоковий крохмаль, натуральні спеції (порошок ванілі, імбир, гвоздика, кориця))

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1/8 чайної ложки (500 мг)

  Доз в упаковці - 200 (100г)

  Харчова цінність

   В одній дозі
  Кокаміну® Плюс  500 мг

   

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Back to top