Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Товар, який ви шукаєте, знятий з виробництва

Інші покупці придбали замість

Пропозиція
Бітартрат холіну

Бітартрат холіну

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH
1 відгуки

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Холін є водорозчинним вітаміном B. Він може вироблятись в людському організмі, але природні кількості часто є недостатніми, що робить холін необхідною добавкою. Природні джерела холіну включають яєчний жовток, бобові, зародки пшениці, арахіс і субпродукти. Бітартрат додається до холіну, щоб прискорити швидкість абсорбції в організмі людини.

  Холін використовується для виробництва ацетилхоліну, який необхідний для нормального функціонування м'язів. Тривалі вправи зменшують концентрації холіну, який, в свою чергу, зменшує фізичну продуктивність. Кілька досліджень показали, що добавка холіну є особливо корисною для спортсменів на витривалість, особливо тих, хто може виконувати вправи протягом 2-х або більше годин.

  Холін має ряд інших функцій в людському організмі, включаючи сприяння структурній цілісності клітинних стінок, метаболізм жирів, а також виробництво амінокислот і білків.

  Холін також в значній мірі пов'язаний з неврологічною функцією і може допомогти покращити рухи, координацію і скорочення міофібрил.

  Основні переваги
  • Сприяє нормального метаболізму жирів
  • Може допомогти поліпшити серцево-судинну роботу
  • Розчинний у воді Вітамін B
 • Запропоноване вживання

  Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 500мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1-2 рази на день.

  Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

  Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

 • Інгредієнти

  Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

  Без смакових добавок: Бітартрат холіну, добавка проти злежування (двуокис кремнію)

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1/8 чайної ложки (500 мг)

  Порцій в упаковці - 200 (100г)

  Харчова цінність

    В одній порції
  Бітартрат холіну     495 мг

   

  Інформація про харчову цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Відгуки покупців

5.0

1 відгуки

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Кращі Відгуки клієнтів

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Битартрат холина

Добавляю эту добавку в тренировочный комплекс собственного приготовления, скорее всего работает. Отдельно не пробовал.

Добре підходить:

Всем

Інші покупці придбали:

Back to top