Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Безкоштовний подарунок
Choline Bitartrate - 100G

Бітартрат холіну

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH 150.0

грн. 150,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

ПОДАРУНОК | ОБЕРИ СВОЮ ЗАКУСКУ від 4,500 грн.

Обери свою закуску

На всі замовлення від 4,500 грн. обери вподобану закуску в подарунок з:
***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Ви маєте змогу обрати лише 1 подарунок зі списку при досягненні вказаної суми замовлення після використання коду знижки.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Холін є водорозчинним вітаміном B. Він може вироблятись в людському організмі, але природні кількості часто є недостатніми, що робить холін необхідною добавкою. Природні джерела холіну включають яєчний жовток, бобові, зародки пшениці, арахіс і субпродукти. Бітартрат додається до холіну, щоб прискорити швидкість абсорбції в організмі людини.

  Холін використовується для виробництва ацетилхоліну, який необхідний для нормального функціонування м'язів. Тривалі вправи зменшують концентрації холіну, який, в свою чергу, зменшує фізичну продуктивність. Кілька досліджень показали, що добавка холіну є особливо корисною для спортсменів на витривалість, особливо тих, хто може виконувати вправи протягом 2-х або більше годин.

  Холін має ряд інших функцій в людському організмі, включаючи сприяння структурній цілісності клітинних стінок, метаболізм жирів, а також виробництво амінокислот і білків.

  Холін також в значній мірі пов'язаний з неврологічною функцією і може допомогти покращити рухи, координацію і скорочення міофібрил.

  Основні переваги
  • Сприяє нормального метаболізму жирів
  • Може допомогти поліпшити серцево-судинну роботу
  • Розчинний у воді Вітамін B
 • Запропоноване вживання

  Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 500мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1-2 рази на день.

  Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

  Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

 • Інгредієнти

  Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

  Без смакових добавок: Бітартрат холіну, добавка проти злежування (двуокис кремнію)

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1/8 чайної ложки (500 мг)

  Порцій в упаковці - 200 (100г)

  Харчова цінність

    В одній порції
  Бітартрат холіну     495 мг

   

  Інформація про харчову цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Клієнти, які купили це, також купили:

Back to top