• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Бітартрат холіну

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 150,00

Інформація про товар

Холін є водорозчинним вітаміном B. Він може вироблятись в людському організмі, але природні кількості часто є недостатніми, що робить холін необхідною добавкою. Природні джерела холіну включають яєчний жовток, бобові, зародки пшениці, арахіс і субпродукти. Бітартрат додається до холіну, щоб прискорити швидкість абсорбції в організмі людини.

Холін використовується для виробництва ацетилхоліну, який необхідний для нормального функціонування м'язів. Тривалі вправи зменшують концентрації холіну, який, в свою чергу, зменшує фізичну продуктивність. Кілька досліджень показали, що добавка холіну є особливо корисною для спортсменів на витривалість, особливо тих, хто може виконувати вправи протягом 2-х або більше годин.

Холін має ряд інших функцій в людському організмі, включаючи сприяння структурній цілісності клітинних стінок, метаболізм жирів, а також виробництво амінокислот і білків.

Холін також в значній мірі пов'язаний з неврологічною функцією і може допомогти покращити рухи, координацію і скорочення міофібрил.

Основні переваги

 • Сприяє нормального метаболізму жирів
 • Може допомогти поліпшити серцево-судинну роботу
 • Розчинний у воді Вітамін B

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 500мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1-2 рази на день.

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: Бітартрат холіну, добавка проти злежування (двуокис кремнію)

Харчова цінність

Розмір порції - 1/8 чайної ложки (500 мг)

Порцій в упаковці - 200 (100г)

Харчова цінність

  В одній порції
Бітартрат холіну     495 мг

 

Інформація про харчову цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Бітартрат холіну

Обрати зображення

Бітартрат холіну
Back to top