• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Моногідрат креатину (Creapure®)

Нові смаки - Персик-Манго, Кисла Малина і Вишневий Лимонад

Смак
Пакунок
Сума

Розпродаж до 60% на все + додаткові 10% з кодом! | Використовуй Код: MINUS10

Шалений Розпродаж!

Розпродаж до 60% на всі товари на сайті! Також, використовуйте додаткові 10% знижки на все замовлення з кодом MINUS10

***

Розпродаж дійсен обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
був: грн. 315,00 грн. 268,00 Зберегти: грн. 47,00

Інформація про товар

Що таке Моногідрат креатину? (Creapure®)?

Моногідрат креатину (Creapure®) є всесвітньо відомою версією найчистішого мікронізованого моногідрата креатину, що виготовляєтсья німецькою компанією AlzChem. Creapure® це єдиний в світі різновид креатину, який постійно перевіряють на відсутність домішок та побічних продуктів, таких як креатинін (CRN), диціандіамід (DCD), дигидротриазин (DHT) і тіосечовина. Creapure® це на 99.99% чистий моногідрат креатину.

Переваги Моногідрата креатину

Доведено, що продукт підвищує фізичну працездатність під час коротких інтенсивних вправ

Кому підійде Моногідрат креатину?

Креатин ідеально підходить як бодібілдерам, так і спринтерам, та взагалі всім, хто хоче поліпшити свої силові показники, потужність, швидкість і збільшити м'язову масу.

Дієтичні вподобання наших покупців дуже важливі для нас. Даний продукт вироблений з використаннім інгредієнтів та технологічних домішок, які відповідають вегетаріанській дієті. На тому самому виробничому об'єкті обробляють молочні порошки, тому у незначній кількості може мати місце перехресне забруднення.

Основні переваги

 • Чиста формула моногідрату креатину
 • Виготовлено в Германії компанією Alzchem
 • Допомогає збільшити силу, потужність та розмір м'язів

Запропоноване вживання

Розведіть 5 г суміші водою та розмішайте. Приймайте 1-2 рази на день до чи після тренування. Через 8 тижнів постійного вживання, зробіть тижневу паузу та почніть приймати заново.

Примітка: Ми рекомендуємо Вам з точністю вимірювати кожну порцію. Ми робимо для цього все можливе, тому створили наші мірні ложки Myprotein. Вони дают приблизний результат та не є заміною стандартизованим вимірювальним пристроям.

Не перевищуйте рукомендовану денну норму. Даний продукт - харчова добавка. Він не є заміною збалансованого харчуванна та здорового способу життя. Зберугати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Інгредієнти

Без смакових добавок: 100% Creapure® (моногідрат креатину)

Berry Blast: Creapure® (моногідрат креатину), ароматизатор, лимонна кислота, барвники (буряковий червоний & антоцианін), підсолоджувач (сукралоза®).

Tropical: Creapure®Моногідрат креатину (87%),  ароматизатор (регулятор кислотності (лимонна кислота),  ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза), соняшникова олія, барвник (бета каротин).

Peach Mango: Creapure®Моногідрат креатину (94 %),  ароматизатор персик та манго (підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам калію), ароматизатор, барвники (E 102, E110)) 

Lemon & Lime: Моногідрат креатину (Creapure®) (90%), натуральний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам калію), барвники (тартразин, діамантовий синій).

Увага: Барвник тартразин може негативно впливати на активність та увагу у дітей.

Blue Raspberry: Моногідрат креатину (Creapure®) (90%), ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам калію), регулятор кислотності (яблучна кислота), барвники (жовтий «захід сонця», діамантовий синій).

Увага: Барвник жовтий «захід сонця» може негативно впливати на активність та увагу у дітей.

Orange: Моногідрат креатину (Creapure®) (90%), натуральний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам калію), барвник (жовтий «захід сонця»).

Увага: Барвник жовтий «захід сонця» може негативно впливати на активність та увагу у дітей.

Watermelon: Моногідрат креатину (Creapure®) (90%), ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам калію), барвник (спеціальний червоний AG).

Увага: Барвник спеціальний червоний AG може негативно впливати на активність та увагу у дітей.

Харчова цінність

Розмір порції - 1 чайна ложка (5г)

Порцій в упаковці - 50 (250г), 100 (500г), 200 (1кг)

Харчова цінність

  В одній порції
Моногідрату креатину     5 g

 

Наведена калькуляція отримана для варіанта без смаку. При виборі варіанту зі смаком, вміст Creapure® (моногідрату креатину) зменшиться приблизно на 0.75г на порцію.

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

5.0

5.0

(2 відгуки)

 • 5    2
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Сортирувати за

Моногідрат креатину (Creapure®)

Всього:

5

Змішуваність:

5

Смак:

5

Ефективність:

5

Брал без вкуса. Принимал до этого креатин от Optimum Nutrition. Этот, хоть и тот же Creapure, но почему-то лучше расстворяется. Это несоменно радует, не приходиться повторно расстворять остатки.

Mon Jan 29 20:23:35 GMT 2018 до Rexawl

Креатие ТОП

Всього:

5

Змішуваність:

5

Смак:

5

Ефективність:

5

Постоянно беру этот креатин со вкусом Вишнёвый лимонад. Идеален для набора сухой качественной массы и увеличения силы!!! Водой под кожей не заливает! Чувствуется эффект пампа на тренях. Однозначно ДА! Для девушек подходит очень хорошо!

Wed Jan 18 14:42:38 GMT 2017 до Юля

Моногідрат креатину (Creapure®)

Обрати зображення

Моногідрат креатину (Creapure®)
Back to top