• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Моногідрат креатину (Creapure®)

Нові смаки - Персик-Манго, Кисла Малина і Вишневий Лимонад

Смак
Пакунок
Сума
Знижка 25% на все замовлення | Використовуйте код: MYPUA25

Знижка 25% на все замовлення | Використовуйте код: MYPUA25

Отримайте знижку 25% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: MYPUA25

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
₴ 315,00

Інформація про товар

Що таке Моногідрат креатину? (Creapure®)?

Моногідрат креатину (Creapure®) є всесвітньо відомою версією найчистішого мікронізованого моногідрата креатину, що виготовляєтсья німецькою компанією AlzChem. Creapure® це єдиний в світі різновид креатину, який постійно перевіряють на відсутність домішок та побічних продуктів, таких як креатинін (CRN), диціандіамід (DCD), дигидротриазин (DHT) і тіосечовина. Creapure® це на 99.99% чистий моногідрат креатину.

Переваги Моногідрата креатину

Доведено, що продукт підвищує фізичну працездатність під час коротких інтенсивних вправ

Кому підійде Моногідрат креатину?

Креатин ідеально підходить як бодібілдерам, так і спринтерам, та взагалі всім, хто хоче поліпшити свої силові показники, потужність, швидкість і збільшити м'язову масу.

Дієтичні вподобання наших покупців дуже важливі для нас. Даний продукт вироблений з використаннім інгредієнтів та технологічних домішок, які відповідають вегетаріанській дієті. На тому самому виробничому об'єкті обробляють молочні порошки, тому у незначній кількості може мати місце перехресне забруднення.

Основні переваги

 • Чиста формула моногідрату креатину
 • Виготовлено в Германії компанією Alzchem
 • Допомогає збільшити силу, потужність та розмір м'язів

Запропоноване вживання

Розведіть 5 г суміші водою та розмішайте. Приймайте 1-2 рази на день до чи після тренування. Через 8 тижнів постійного вживання, зробіть тижневу паузу та почніть приймати заново.

Примітка: Ми рекомендуємо Вам з точністю вимірювати кожну порцію. Ми робимо для цього все можливе, тому створили наші мірні ложки Myprotein. Вони дают приблизний результат та не є заміною стандартизованим вимірювальним пристроям.

Не перевищуйте рукомендовану денну норму. Даний продукт - харчова добавка. Він не є заміною збалансованого харчуванна та здорового способу життя. Зберугати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на об'єкті, що оброблює молоко, сою, яйця, клейковину.

Ягідний вибух: Моногідрат креатину (Creapure®) (87%), лимонна кислота, ароматизатори, барвники (буряково-червоний і антоціан), цукрозамінник (Sucralose®).

Тропічний: Моногідрат креатину (Creapure®) (87%), лимонна кислота, ароматизатори, барвники (каротин), цукрозамінник (Sucralose®).

Без смаку: Моногідрат креатину (Creapure®) (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 1 чайна ложка (5г)

Порцій в упаковці - 50 (250г), 100 (500г), 200 (1кг)

Харчова цінність

  В одній порції
Моногідрату креатину     5 g

 

Наведена калькуляція отримана для варіанта без смаку. При виборі варіанту зі смаком, вміст Creapure® (моногідрату креатину) зменшиться приблизно на 0.75г на порцію.

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

5.0

5.0

(1 відгук)

Сортирувати за

Креатие ТОП

Всього:

5

Змішуваність:

5

Смак:

5

Ефективність:

5

Постоянно беру этот креатин со вкусом Вишнёвый лимонад. Идеален для набора сухой качественной массы и увеличения силы!!! Водой под кожей не заливает! Чувствуется эффект пампа на тренях. Однозначно ДА! Для девушек подходит очень хорошо!

Wed Jan 18 14:42:38 GMT 2017 до Юля

Моногідрат креатину (Creapure®)

Обрати зображення

Моногідрат креатину (Creapure®)
Back to top