Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Безкоштовний подарунок
Creatine Gluconate - 250G

Креатину глюконат

Fast delivery creatine

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH 345.0

грн. 345,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

ПОДАРУНОК | ОБЕРИ СВОЮ ЗАКУСКУ від 4,500 грн.

Обери свою закуску

На всі замовлення від 4,500 грн. обери вподобану закуску в подарунок з:
***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Ви маєте змогу обрати лише 1 подарунок зі списку при досягненні вказаної суми замовлення після використання коду знижки.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Креатину глюконат складається з молекули креатину, приєднаної до молекули глюкози. В результаті такої комбінації ми отримуємо форму креатину, що засвоюється практично у такий же спосіб, що і глюкоза. Це означає, що з нашим продуктом до ваших м'язів може надходити більша кількість креатину, значно перевищуючи користь від звичайних препаратів креатину.

  В ході різних досліджень було встановлено, що креатин найбільш ефективно і швидко постачається до м'язових клітин, якщо його приймати зі швидкодіючими вуглеводами. Молекула глюкози, що входить до складу нашого препарату, виступає в ролі транспортної системи та забезпечує підвищене засвоєння креатину в м'язах. Потрапляючи в наш організм, креатину глюконат розщеплюється до креатину і глюкози, що у свою чергу забезпечує надходження креатину та інших поживних речовин безпосередньо до м'язів. Властивості та користь Креатину глюконату такі ж, як і від будь-якого іншого типу креатину, однак він засвоюється значно швидше, що і є його основною перевагою перед аналогами.

  Креатин сприяє більш високому продукуванню хімічної речовини АТФ, що необхідна для ефективного скорочення м'язових волокон. В підсумку, більш високі рівні АТФ гарантують збільшення міцності, сили і витривалості.

  Основні переваги
  • Молекула креатину приєднана до молекули глюкози
  • Підвищує фізичну результативність повторюваних короткострокових вправ, високої інтенсивності
  • Краще засвоюється у м'язових волокнах
 • Запропоноване вживання

  Додати 5г продукту до води, збовтати і випити. Приймати 1-2 рази щодня, краще перед і одразу після тренування. Після 8 тижнів безперервного прийому, зробити перерву на тиждень і знову розпочати курс.

  Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

  Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

 • Інгредієнти

  Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

  Продукт без смакових добавок: Креатину глюконат (100%)

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1 чайна ложка (5 г)

  Доз в упаковці - 50 (250г), 100 (500г), 200 (1 кг)

  Харчова цінність

   В одній дозі
  Креатину глюконату  5 г

   

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Клієнти, які купили це, також купили:

Back to top