• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Дикалію фосфат

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 705,00

Інформація про товар

Фосфатні добавки роками використовувалися елітними спортсменами, що бажали підвищити психічну та фізичну витривалість, та добитися ефекту «відтягування» проявів втоми. Як правило, продукт найбільш підходить спортсменам, що тренуються більше 30 хвилин. Дикалію фосфат – це соляна форма фосфату, відома своєю високою біодоступністю.

Фосфати, як відомо, відіграють ключову роль в обміні енергії під час виконання аеробних та анаеробних вправ. Фосфати використовуються організмом для продукування аденозинтрифосфатів та креатинфосфатів, які є безцінним джерелом вибухової енергії. Поліпшення здатності вашого організму продукувати аденозинтрифосфати та креатинфосфати сприяє підвищенню витривалості, що особливо корисно для бігунів на довгу дистанцію та пауерліфтерів. Фосфати також беруть участь в процесі утворення сполуки під назвою 2,3- дифосфогліцерат, яка сприяє виділенню кисню з гемоглобіну в клітини м'язів. Висока концентрація 2,3- дифосфогліцерату забезпечує доставку кисню до працюючих м'язів, що гарантує вищі показники максимального поглинання кисню та аеробної витривалості. За рахунок поповнення запасів фосфатних солей також прискорюється обмін жирів та вуглеводів для виробництва енергії.

Одним з основних ефектів фосфатних добавок є їх здатність «гальмувати» продукування молочної кислоти. Молочна кислота, як відомо, знижує фізичну результативність під час тренувань; відповідно, зниження впливу молочної кислоти веде до підвищення фізичної витривалості. Крім зниження рівня молочної кислоти, як було встановлено в результаті досліджень, фосфати здатні знизити рейтинг індивідуального сприйняття навантаження під час фізичних тренувань. Більш того, дикалію фосфат впливає не тільки на фізіологічний аспект вправи, але й психологічний, - створюючи відчуття, що вправа значно легша, ніж є насправді.

Оскільки фосфати здатні прискорювати жировий обмін з метою отримання енергії, для максимального ефекту рекомендується приймати дикалію фосфат разом з ацетил-L-карнітином.

Основні переваги

 • Сприяє нормальній роботі нервової системи
 • Підтримує нормальне функціонування м'язів
 • Підтримує в нормі тиск крові

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 1г продукту, збовтати і випити. Приймати 4 рази на день, краще на порожній шлунок.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт без смакових добавок: Дикалію фосфат (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/4 чайної ложки (1 г)

Доз в упаковці - 250 (250 г)

Харчова цінність

 В одній дозі
Дикалію фосфату  1 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Дикалію фосфат

Обрати зображення

Дикалію фосфат
Back to top