Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Вибачте На жаль, цей товар наразі відсутній

Інші покупці придбали замість

Пропозиція

PRO:LONG

Intra-Exercise Endurance Formula

UAH

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Що таке PRO:LONG?

  PRO:LONG – це найпопулярніший продукт від Myprotein, призначений для споживання під час тренувань для підвищення витривалості, що поєднує в собі вуглеводи, білки та електроліти для поновлення втрат води та енергії в організмі під час фізичних навантажень. PRO:LONG характеризується високим вмістом вуглеводів, щоб забезпечити вас необхідною енергією під час інтенсивних тренувань. Ця унікальна формула також включає в себе вражаюче поєднання вуглеводів, таких як мальтодекстрин, декстроза та CarBarley™, а також амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, Вітамін С, казеїну гідролізат (PeptoPro®) та електроліти (хлорид натрію, сульфат калію, кальцію дифосфат, оксид магнію).

  Переваги PRO:LONG

  Вуглеводно-електролітні розчини сприяють підвищенню фізичної результативності при виконанні довгострокових вправ на витривалість та покращують засвоєння води під час фізичних навантажень. Вітамін С сприяє зменшенню проявів втоми, нормальному обміну речовин для продукування енергії, а також нормальному функціонуванню імунної системи під час та після інтенсивних фізичних навантажень.

  Кому підходить PRO:LONG?

  PRO: LONG підходить для всіх, хто прагне поповнити свій раціон вуглеводами для продукування енергії під час інтенсивних фізичних навантажень. PRO:LONG рекомендується приймати за 45-60 хвилин до тренування або під час тривалих тренувань.

  'Ми змінюємо назву цього продукту на Energy ProLong. Просимо звернути увагу, що, при зміні назви продукту, інгредієнти та харчова цінність залишаться незмінними.

  Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

  Основні переваги
  • Підвищує фізичну результативність при виконанні вправ на витривалість
  • Покращує засвоєння води під час фізичних навантажень
  • Сприяє нормальному функціонуванню імунної системи та зменшує прояви втоми
 • Запропоноване вживання

  Препарат був розроблений спеціально для поновлення втрат води в організмі† та підвищення фізичної результативності при виконанні довгострокових вправ на витривалість†. Для досягнення оптимальних результатів додайте 1 1/4 великої мірної ложечки (50г) продукту до 300-500 мл води в шейкер Myprotein, змішайте та споживайте під час тренування. †Вуглеводно-електролітні розчини сприяють підвищенню фізичної результативності при виконанні довгострокових вправ на витривалість та покращують засвоєння води під час фізичних навантажень.

  Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються збалансованого харчування. Не підходить для вегетаріанців.

 • Інгредієнти

  Алергени, в тому числі злаки, що містять глютен, подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити яйця.

  Продукт із тропічним смаком: Суміш вуглеводів Pro:Long*TM* (70%) (мальтодекстрин, декстроза, крохмаль восковидного ячменю (CarBarley *®*)), амінокислоти з розгалуженим ланцюгом в порошку (лейцин, ізолейцин, валін, соєвий лецитин), казеїну гідролізат (PeptoPro *®*) (молоко) (4%), вітамін С (аскорбінова кислота), електроліти (хлорид натрію, сульфат калію, кальцію дифосфат, оксид магнію), смакові добавки, підкислювач (лимонна кислота), барвник (куркумін), підсолоджувач (сукралоза)

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1 ¼ великої мірної ложки (50г)

  Доз в упаковці - 30 (1.5 кг)

  Харчова цінність

    На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
  Енергетична цінність 1407 кДж/332 ккал 704 кДж/166 ккал 8%
  Жири 0.5 г 0.3 г 0%
    з яких насичені 0.1 г 0.1 г 1%
  Вуглеводи 75 г 37 г 14%
    з яких цукру 22 г 11 г 12%
  Білки 5.8 г 2.9 г 6%
  Сіль 0.75 г 0.38 г 6%
  Вітамін C   500 мг 625%
  Хлорид   200 мг 25%
        В одній дозі
  L-лейцину     2.5 г
  L-ізолейцину     1.25 г
  L-валіну     1.25 г

   

  *Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту з тропічним смаком. При виборі продукту з іншим смаком, харчова цінність може відрізнятися від заявленої до 10%

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Back to top