• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

Енергетичний гель Energy Elite + Caffeine™, 50г

Carbohydates, Electrolytes & Caffeine

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 695,00

Інформація про товар

Energy Elite + Caffeine ™ є частиною нашої лінії продуктів Informed Sport. Програма Informed Sport гарантує, що продукти протестовані на відсутність заборонених речовин спортивною анти-допінговою лабораторією світового класу HFL Sport Science.

Energy Elite + Caffeine - це одна з останніх розробок Myprotein у сфері енергетичних гелів для підтримки фізичної результативності. Гелі містять кілька джерел вуглеводів, суміш електролітів та вітаміни групи В. Склад гелів Energy Elite + Caffeine був підібраний так, щоб ви могли отримати максимум від свого організму тоді, коли це найбільш важливо. Гелі випускаються в формі невеликих 50г пакетів, щоб ви могли їх використовувати в будь-який час і в будь-якому місці.

25г вуглеводів в складі Energy Elite + Caffeine забезпечуються за рахунок мальтодекстрину та фруктози в пропорції 3:1, щоб домогтися оптимального засвоєння цього макроелемента. За рахунок суміші чотирьох електролітів, Energy Elite + Caffeine допомагає вам поповнювати запас солей, які ви втрачаєте з потом.

В Energy Elite + Caffeine також міститься 75 мг кофеїну. Кофеїн сприяє збільшенню спортивної продуктивності та витривалості1, а також допомагає покращити увагу та концентрацію.2

Energy Gel Elite містить 5 вітамінів групи В. Як джерело вітамінів B1,2,3,6 і 12, Energy Gel Elite сприятиме:

- Зменшенню втоми та виснаження

- Нормальній роботі імунної системи

- Нормальному формуванню еритроцитів

- Нормальному метаболізму білків та глікогену

1Ефект від споживання кофеїну досягається при дозуванні 3 мг на 1 кг ваги тіла, прийнятих мінімум за годину до тренування, тільки в тому випадку, якщо (при регулярному вживанні кофеїну) протягом мінімум 12 годин до цього з раціону були виключені інші джерела кофеїну ;

2 Це твердження вірне лише для продуктів, які містять мінімум 75 мг кофеїну в одиниці продукту і не більше 200 мг в дозі для одноразового прийому

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • 25 г вуглеводів
  • Суміш електролітів
  • Містить 75 мг кофеїну

Запропоноване вживання

Рекомендується вживати 2 порції Energy Elite під час тренувань, до двох разів на день.

Підходить вегетаріанцям і веганів.

Увага: містить кофеїн (75 мг в 1 саше і 300 мг в рекомендованїй добовій дозі). Протипоказано дітям, вагітним жінкам та особам, чутливим до кофеїну.

 

Інгредієнти

Продукт зі смаком «Чорна Смородина»: Вода, мальтодекстрин, фруктоза, підкислювач (лимонна кислота), електроліти (0.6%) (хлорид натрію, хлорид калію, лактат кальцію, карбонат магнію), загущувач (карбоксиметилцелюлоза), кофеїн, натуральні смакові добавки, вітаміни групи В (0.1%) (ніацин, рибофлавін, вітамін В6, тіамін, вітамін В12).

Продукт зі смаком «Лимон і Лайм»: Вода, мальтодекстрин, фруктоза, підкислювач (лимонна кислота), електроліти (0.6%) (хлорид натрію, хлорид калію, лактат кальцію, карбонат магнію), загущувач (карбоксиметилцелюлоза), кофеїн, натуральні смакові добавки, вітаміни групи В (0.1%) (ніацин, рибофлавін, вітамін В6, тіамін, вітамін В12).

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 саше (50 г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту На 50 г продукту
Енергетична цінність 853 кДж/201 ккал 426 кДж/100 ккал
Жири 0 г 0 г
  з яких насичені 0 г 0 г
Вуглеводи 50 г 25 г
  з яких цукру 13 г 6.3 г
Білки 0 г 0 г
Сіль 0.30 г 0.15 г
  На 100 г продукту (% від РДН*) На 50 г продукту (% від РДН*)
Тіамін 0.6 мг (54%) 0.3 мг (27%)
Рибофлавін 0.8 мг (58%) 0.4 мг (29%)
Ніацин 9.6 мг (60%) 4.8 мг (30%)
Вітамін В6 0.8 мг (58%) 0.4 мг (29%)
Вітамін В12 1.6 мкг (64%) 0.8 мкг (32%)
Калій 132 мг (6%) 66 мг (3%)
Кальцій 10 мг (10%) 5 мг (5%)
Магній 20 мг (6%) 10 мг (3%)

 

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Енергетичний гель Energy Elite + Caffeine™, 50г

Обрати зображення

Енергетичний гель Energy Elite + Caffeine™, 50г
Back to top