• Gluten Free

    Gluten Free

Незамінні Амінокислоти

(EAA's)

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 33% на все замовлення | Використовуйте код: UA33

Отримайте знижку 33% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UA33

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 530,00

Інформація про товар

Що являє собою Незамінна Амінокислота (EAA’s)?

Амінокислоти-це складні хімічні речовини, які є будівельним матеріалом для білків, які необхідні для створення нових тканин, так і при відновленні існуючих клітин. Незамінні амінокислоти не можуть бути синтезовані або створені організмом і тому повинні надходити з раціону.

 

Переваги Essential Amino Acids

Основні незамінні амінокислоти, необхідні організму: Лейцин, Ізолейцин, Валін, Лізин, Фенілаланін, Треонін, Гістидин, Метіонін і Триптофан. Містить 5000 мг Лейцину на порцію у 15 г, що перевищує стандарт білка молочної сироватки і з нульовим вмістом жиру і вуглеводів.

Кому підходить Essential Amino Acids?

Essential Amino Acids рекомендується для тих, хто хоче збільшити щоденне споживання амінокислот. Вони можуть бути в невеликих кількостях в натуральних продуктах, але їх немає у великих кількостях при прийомі.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Будівельні блоки білків
  • Вживати тільки з нашою дієтою
  • 5000мг Лейцину на порцію

Запропоноване вживання

Додати потрібну кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додати 15г, збовтати і відразу випити. Використовуйте двічі на день - одну порцію до і після тренування.

Примітка:Ми рекомендуємо, щоб всі порції вимірювались за допомогою точного набору вагів. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точну еквівалентну міру, використовуючи наші мірні ложки Myprotein, але це лише приблизні виміри і не є заміною для використання стандартизованого вимірювального приладу..

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості повної заміни збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному ,недоступному для дітей місці..

Інгредієнти

Вироблено на підприємстві, де також обробляються молоко, соя, яйця, глютен і продукти з них..

Без ароматизаторів: Незамінна Амінокислота, Порошок, Суміш (Л-Лейцин (33%), Л-Ізолейцин (6%), Л-Лізин (15%), Л-Валін (15%), Л-Фенілаланіну (12%), Л-Треонін (10%), Л-Гістидин (5%), Л-Метіонін (3%), Л-Триптофану (1%))

Харчова цінність

Розмір Порції - 1/2 Мірної ложки (15г)

Кількість порції - 16 (250г), 33 (500г), 66 (1кг)

Харчова цінність

 На порцію
Л- Лейцин  5 г
Л-Валін  2.2 г
Л- Лізин  2.2 г
LЛ-Фенілаланін   1.8 г
Л-Треонін   1.5 г
Л- Ізолейцин  890 мг
Л-Гістидин  710 мг
Л-Метіонін   500 мг
Л-Триптофан   200 мг

 

Інформація заснована на версії Unflavoured, при виборі альтернативного смаку поживні цінності можуть розрізнятися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Незамінні Амінокислоти

Обрати зображення

Незамінні Амінокислоти
Back to top