• Gluten Free

    Gluten Free

Незамінні Амінокислоти

(EAA's)

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 530,00

Інформація про товар

Що являє собою Незамінна Амінокислота (EAA’s)?

Амінокислоти-це складні хімічні речовини, які є будівельним матеріалом для білків, які необхідні для створення нових тканин, так і при відновленні існуючих клітин. Незамінні амінокислоти не можуть бути синтезовані або створені організмом і тому повинні надходити з раціону.

 

Переваги Essential Amino Acids

Основні незамінні амінокислоти, необхідні організму: Лейцин, Ізолейцин, Валін, Лізин, Фенілаланін, Треонін, Гістидин, Метіонін і Триптофан. Містить 5000 мг Лейцину на порцію у 15 г, що перевищує стандарт білка молочної сироватки і з нульовим вмістом жиру і вуглеводів.

Кому підходить Essential Amino Acids?

Essential Amino Acids рекомендується для тих, хто хоче збільшити щоденне споживання амінокислот. Вони можуть бути в невеликих кількостях в натуральних продуктах, але їх немає у великих кількостях при прийомі.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Будівельні блоки білків
  • Вживати тільки з нашою дієтою
  • 5000мг Лейцину на порцію

Запропоноване вживання

Додайте 500-600 мл води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 20 г порошку, потрусіть, та негайно споживайте. Споживати двічі на день - одна порція до тренувань та одна після.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і не має використовуватися в якості заміни збалансованої дієти та здорового способу життя. Зберігати в прохолодному, сухому та недосяжному для дітей місці. Не підходить для споживання вегетаріанцями.

Примітка: Рекомендуємо відміряти кожну порцію за допомогою точних вагів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити точний відмір порції за допомогою наших мірних ложок Myprotein, але їх виміри приблизні, і не замінюють стандартизованих вимірювальних пристроїв.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і не має використовуватися в якості заміни збалансованої дієти та здорового способу життя. Зберігати в прохолодному, сухому та недосяжному для дітей місці.

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, на якому також оброблюється молоко, соя, глютен та продукти з них.

Нейтральний смак:

Суха суміш незамінних амінокислот (L-лейцин (33%), L-ізолейцин (6%), L-лізин (15%), L-валін (15%), L-фенілаланін (12%), L-треонін (10%), L-гістидин (5%), L-метіонін (3%), L-триптофан (1%))

Смак Red Apple:

Суха суміш незамінних амінокислот (80%) (L-лейцин, L-валін, L-лізин, L-фенілаланін, L-треонін, L-ізолейцин, L-гістидин, L-метіонін, L-триптофан) ароматизатор (смакоароматичні речовини), регулятор кислотності (лимонна кислота), барвник (буряковий червоний), підсолоджувач (сукралоза).

Смак Red Bean:

Суха суміш незамінних амінокислот (80%) (L-лейцин, L-валін, L-лізин, L-фенілаланін, L-треонін, L-ізолейцин, L-гістидин, L-метіонін, L-триптофан), ароматизатор (смакоароматичні речовини), регулятор кислотності (лимонна кислота), барвник (буряковий концентрат, яблучний екстракт), підсолоджувач (сукралоза).

Смак Yuzu:

Суха суміш незамінних амінокислот (80%) (L-лейцин, L-валін, L-лізин, L-фенілаланін, L-треонін, L-ізолейцин, L-гістидин, L-метіонін, L-триптофан), ароматизатор (смакоароматичні речовини, натуральні смакоароматичні речовини), регулятор кислотності (лимонна кислота), підсолоджувач (сукралоза), барвник (куркумін).

Смак Japanese Plum:

Суха суміш незамінних амінокислот (80%) (L-лейцин, L-валін, L-лізин, L-фенілаланін, L-треонін, L-ізолейцин, L-гістидин, L-метіонін, L-триптофан), ароматизатор (смакоароматичні речовини), регулятор кислотності (лимонна кислота), барвник (буряковий концентрат), підсолоджувач (сукралоза).

Смак Grapefruit:

Суха суміш незамінних амінокислот (84%) (L-лейцин, L-валін, L-лізин, L-фенілаланін, L-треонін, L-ізолейцин, L-гістидин, L-метіонін, L-триптофан), ароматизатор (натуральні смакоароматичні речовини), регулятор кислотності (лимонна кислота), підсолоджувач (сукралоза).

 

Харчова цінність

Розмір Порції - 1/2 Мірної ложки (15г)

Кількість порції - 16 (250г), 33 (500г), 66 (1кг)

Харчова цінність

 На порцію
Л- Лейцин  5 г
Л-Валін  2.2 г
Л- Лізин  2.2 г
LЛ-Фенілаланін   1.8 г
Л-Треонін   1.5 г
Л- Ізолейцин  890 мг
Л-Гістидин  710 мг
Л-Метіонін   500 мг
Л-Триптофан   200 мг

 

Інформація заснована на версії Unflavoured, при виборі альтернативного смаку поживні цінності можуть розрізнятися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Незамінні Амінокислоти

Обрати зображення

Незамінні Амінокислоти
Back to top