Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Вибачте На жаль, цей товар наразі відсутній

Інші покупці придбали замість

Пропозиція

Superfood XS

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Superfood XS – це суміш деяких з найбагатших на антиоксиданти овочів та фруктів, відомих людині. Завдяки сублімації та подрібненню в порошок, Superfood XS є зручною та ефективною добавкою, яка допоможе збільшити щоденне споживання овочів та фруктів і поліпшити загальний стан здоров'я, а також збалансувати раціон харчування.

  З допомогою системи лабораторних аналізів «Адсорбційна ємність по відношенню до кисневих радикалів» можна визначити загальний рівень антиоксидантної активності харчового продукту. Припускається, що людина повинна щоденно споживати 3000 - 5000 одиниць антиоксидантної активності, що надходять з різних джерел їжі. Superfood XS містить 5500 одиниць антиоксидантної активності на 5 г порошку, тобто ви можете отримати денну норму антиоксидантів в одному, зручному для використання, порошку. Різноманітність овочів та фруктів, які входять до складу Superfood XS, є одними з найбагатших на антиоксиданти продуктів, включаючи мангостан, асаї, гранат і малину. Набір продуктів, з найвищою антиоксидантною активністю, робить загальну антиоксидантну активність Superfood XS ще вищою і більш дієвою.

  500 одиниць антиоксидантної активності приблизно відповідають антиоксидантній активності однієї порції фруктів або овочів. Це означає, що одна доза Superfood XS еквівалентна 11 порціям фруктів або овочів. І все це різноманіття міститься всього в 5 грамах Superfood XS!

  Антиоксиданти відіграють величезну роль в запобіганні ушкоджень, що наносяться шкідливими вільними радикалами в нашому організмі. Вільні радикали атакують наші клітини щосекунди і щодня, що призводить до підвищення ймовірності виникнення різних захворювань. Антиоксиданти, поглинаючи вільні радикали, нейтралізують їх згубний вплив та запобігають ушкодженню клітин і тканин.

  Споживання продуктів, багатих антиоксидантами, знижує шкідливий вплив вільних радикалів і приносить неоціненну користь нашому здоров'ю. Ви можете не тільки сповільнити процеси старіння, але й зменшити ймовірність виникнення раку, серцево-судинних захворювань та інших дегенеративних процесів в організмі. Завдяки цьому добавка Superfood XS є надзвичайно ефективною в боротьбі за відмінне здоров'я, а також як засіб для профілактики виникнення різних захворювань.

  Перелік овочів та фруктів, що містяться в добавці Superfood XS подано нижче:

  Ягоди Acaї
  Яблука
  Чорна смородина
  Чорниця
  Брокколі
  Журавлина
  Мангостан
  Гранат
  Малина
  Червониий виноград
  Шипшина

  1 пластмасова мірна ложечка (маленька) ємністю 2г. (В комплект не входить).

  Увага: Протипоказано вагітним жінкам. Завжди консультуйтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати вітаміни чи добавки, особливо, якщо ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби або страждаєте будь-якими захворюваннями.

  Основні переваги
  • Суміш більш ніж 10 сублімованих фруктових та овочевих порошків
  • Відмінний спосіб збільшити споживання фруктів та овочів
  • Зручність у використанні, навіть "на ходу"
 • Запропоноване вживання

  Наш повністю фруктово-овочевий*TM* порошок – надзвичайно корисний продукт. Просто додавайте 1 1/4 маленької мірної ложечки (5 г) до ваших шейків, фруктових коктейлів, соків або води (250-350мл).

  Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців і веганів.

 • Інгредієнти

  Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Також може містити глютен, сою і яйця.

  Продукт без смакових добавок: Сублімований порошок ягід асаї, висушений повітрям яблучний порошок (80% поліфенолів, 10% хлорогенової кислоти, 5% флорізину) (містить сульфіти ), екстракт журавлини 36: 1, екстракт шипшини 20: 1 (30% поліфенолів), сублімований порошок чорниці, екстракт гарцинії (30% поліфенолів і 10% мангостину), сублімований екстракт малини, екстракт граната (40% елагової кислоти), екстракт червоного вина 4: 1 (35% поліфенолів, 5% резвератролу, 75% олігомерних проціанідинів), екстракт брокколі (0,5% сульфорафану), екстракт ягід аристотелії чилійської 25: 1.

 • Харчова цінність

  Одноразова доза -1 чайна ложка (5г)

  Доз в упаковці - 30 (150г), 60 (300г)

  Харчова цінність

    На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма
  Енергетична цінність 1583 кДж/376 ккал 79 кДж/19 ккал 1%
  Жири 5.5 г 0.3 г 0%
    з яких насичені 1.4 г 0.1 г 1%
  Вуглеводи 72 г 3.6 г 1%
    з яких цукру 29 г 1.5 г 2%
  Білки 2.9 г 0.1 г 0%
  Сіль 0.5 г 0.03 г 1%

   

  * Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400кДж/2000 ккал)

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої на 10%

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Back to top