• Gluten Free

    Gluten Free

Fuse

Amino Maintenance Formula

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 625,00

Інформація про товар

Що таке Fuse?

Fuse – це унікальна формула, що забезпечує наш організм амінокислотами. Продукт можна споживати в будь-який час дня або після тренування.

Переваги Fuse

Fuse поєднує в собі глютамін, таурин та швидкодіючі вуглеводи. Кожна 25-грамова доза забезпечує наш організм 5 грамами креатину моногідрату (Creapure®), що збільшує фізичну результативність під час виконання короткострокових вправ, високої інтенсивності. Крім того, продукт містить поєднання амінокислот з розгалуженим ланцюгом (лейцин, ізолейцин та валін, а також глютамін і таурин).

Кому підходить Fuse?

Fuse підходить всім, шукає можливість збільшити прийом деяких ключових незамінних амінокислот та креатину.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Містить амінокислоти з розгалуженим ланцюгом
  • Вміст креатину моногідрату (Creapure®) складає 20%
  • 25-грамова доза містить всього 33 ккал

Запропоноване вживання

Креатин покращує фізичну результативність та збільшує вибухову силу†, а вуглеводи сприяють відновленню м’язів‡. Для досягнення оптимальних результатів, додайте 1/2 великої мірної ложечки (25г) продукту до 200-300 мл води в шейкер Myprotein, змішайте та споживайте перед і/або після тренування. †Креатин підвищує фізичну результативність під час виконання повторюваних короткострокових вправ високої інтенсивності. Сприятливий ефект досягається при щоденному прийомі 3 г креатину. ‡Сприятливий ефект досягається за рахунок прийому вуглеводів з різних джерел, при загальному споживанні 4 г на 1 кг маси тіла. При цьому, вживати препарат слід протягом перших 4-х годин і не пізніше як 6 годин після тренування.

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються збалансованого харчування. Не підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Може також містити глютен, сою, молоко і яйця.

Продукт зі смаком «Ягідний вибух»: Декстроза, креатину моногідрат (Creapure*®*) (20%), амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (20%), L-глютамін (12%), таурин (12%), інулін, смакові добавки, підкислювач (лимонна кислота), барвники (буряковий червоний), екстракт фіолетової моркви, підсолоджувач (сукралоза)

Продукт зі смаком «Тропічний шторм»: Декстроза, креатину моногідрат (Creapure*®*) (20%), амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (20%), L-глютамін (12%), таурин (12%), інулін, смакові добавки, підкислювач (лимонна кислота), барвники (каротин), підсолоджувач (сукралоза)

Продукт без харчових добавок : Декстроза, креатину моногідрат (Creapure*®*) (20%), амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (20%), L-глютамін (12%), таурин (12%), інулін

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 мірна ложка (25 г)

Доз в упаковці - 30 (750 г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
     
Енергетична цінність 562 кДж/134 ккал 140 кДж/33 ккал 2%
Жири 0 г 0 г 0%
  з яких насичені 0 г 0 г 0%
Вуглеводи 30 г 7.5 г 3%
  з яких цукру 22 г 5.6 г 6%
Білки 0 г 0 г 0%
Сіль 0 г 0 г 0%
Креатину моногідрат(Creapure®)     5 г
L-глютамін     3 г
Таурин     3 г
L-лейцин     2.5 г
L-ізолейцин     1.25 г
L-валін     1.25 г

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої на 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Fuse

Обрати зображення

Fuse
Back to top