• Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

 • Gluten Free

  Gluten Free

Глюкоманнан в порошку

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 550,88

Інформація про товар

Що таке Глюкоманнан в порошку ?

Серцево-судинні захворювання - причина смерті №1 у всьому світі (більше 30% летальних випадків у 2012 році*). Усунення поведінкових факторів ризику, таких як недостатня фізична активність та неправильне харчування, може дати величезний ефект, зменшивши ризик розвитку подібних захворювань. Абсолютно новий продукт від Myprotein, Глюкоманнан в порошку, - це ідеальна добавка для зміцнення вашого здоров'я та досягнення цілей, які ви перед собою поставили, адже цей продукт містить більше 90% харчової клітковини.

Ключові переваги Глюкоманнану в порошку

 • Схуднення – за умови прийняття 3 г продукту на день (1 г порошку 3 рази на день, запиваючи 1-2 склянками води до їди). Глюкоманнан в порошку сприяє зниженню ваги при дотриманні низькокалорійної дієти.
 • Холестерин - за умови прийняття 4 г продукту на день (1 г порошку 4 рази на день, запиваючи 1-2 склянками води до їди). Глюкоманнан в порошку сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові. Це надзвичайно важливо, зважаючи на те, що серцево-судинні захворювання - причина смерті №1 у всьому світі*.
 • Універсальність - Цей фантастичний порошок можна додавати в коктейлі, шейки, злакові сніданки, каші, млинці і т.д. в якості загущувача.

Чи підходить цей продукт мені?

Глюкоманнан в порошку - відмінна добавка для всіх чоловіків та жінок, що бажають схуднути або які переймаються через власний рівень холестерину. Ви можете використовувати цей продукт в рамках свого звичного раціону харчування в будь-який час дня, додаючи до смачного та здорового сніданку або до вечірнього грецького йогурту.

Основні переваги

 • ​Можна додавати до коктейлів, пластівців, каш, смузі, панкейків а т.д., тому що є згущувачем.
 • Сприяє зниженню ваги

Запропоноване вживання

Рекомендується вживати 4 г Глюкоманнану на день (1 г порошку 4 рази на день), запиваючи 1-2 склянками води, до їди.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

УВАГА: Протипоказано людям, які мають труднощі з ковтанням або тим, хто споживає недостатньо рідини. Кожну дозу продукту необхідно обов'язково запивати 1-2 склянками води, щоб гарантувати, що речовина досягне шлунка.

Інгредієнти

Глюкоманнан (конжак) 100 %.

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 г до 4-x разів на день

 

Харчова цінність

  На 4 г продукту В одній дозі (1 г)
Енергетична цінність 32кДж/8ккал 8кДж/ 2ккал
Жири 0 г 0 г
  з яких насичені 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
  з яких цукру 0 г 0 г
Клітковина 3.7 г <0.5г
Білки 0 г 0 г
Сіль 0 г 0 г

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Глюкоманнан в порошку

Обрати зображення

Глюкоманнан в порошку
Back to top