Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин

900mg

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 665,00

Інформація про товар

Що таке Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин?

Глюкозамін є природною живильною речовиною. Використання в якості добавки глюкозаміну HCL може поліпшити здатність організму відновлювати і зміцнювати суглоби для здорового функціонування. Також була доведена здатність сульфату хондроїтину підтримувати здоров'я суглобів за допомогою залучення рідини в хрящові тканини. Поєднання цих інгредієнтів забезпечує нашу добавку надзвичайно потужною здатністю поліпшувати здоров'я суглобів. Сульфат хондроїтину є важливою складовою хряща. Безліч досліджень показали, що він здатний полегшувати біль в суглобах. Ряд досліджень також показали, що хондроїтин здатний сповільнювати і в більшості випадках позбавляти від наслідків остеохондрозу, покращуючи відновлення від травм і зменшуючи біль у суглобах.

Переваги of Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин

Кожна таблетка містить 500mg Глюкозаміну HCL і хондроїтину 400mg Сульфат хондроїтину. містить на 40% більше глюкозаміну, ніж звичайний сульфат глюкозаміну.

Для кого підходить Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин?

Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин особливо важливий для тих, хто веде фізичноактивний спосіб життя і регулярно тренується, так як ці люди більш схильні до передчасного руйнування суглобів через навантаження і повтор рухів і вправ.

Основні переваги

  • Ефективний захист суглобів
  • На 40% більше глюкозаміну, ніж в сульфаті глюкозаміну
  • Допомагає формуванню хрящів

Запропоноване вживання

Приймайте 1 таблетку в день під час прийому їжі.

Не перевищуйте зазначену добову дозу. Цей продукт не повинен бути використаний в якості заміни, збалансованого харчування.Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці

Інгредієнти

Глкозамін HCl, хондроітинсульфат*, наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), розрихлювачі (стеарат магнію, діоксид кремнію).

*Хондроітин з пташиних джерел.

Алергени:

Виготовлено на об’єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Харчова цінність

Розмір порції - 1 Tablet

Порцій в упаковці - 120 (120 Таблетки)

Харчова цінність

      У порції
Глюкозамін HCL     500 mg
Сульфат хондроїтину     400 mg

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

5.0

5.0

(1 відгук)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Сортирувати за

глюкозамін

Всього:

5

Ефективність:

5

неймовірний ефект! готуюсь до змагань з бодибілдингу і для мене є частою проблемою біль у связках та суглобах. з цією добавкою я забув про біль і дискомфорт. окрім того, мій товариш (не займається спортом) також має проблеми з суглобами (набуті) і місяць прийому цієї добавки вирішило його проблему. раджу!!

Fri Mar 10 08:33:22 GMT 2017 до IronMadman

Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин

Обрати зображення

Глюкозамін Гідрохлорид& Хондроїтин
Back to top