Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція
Glucosamine Sulphate Potassium - 250G

Глюкозаміну сульфат

Promotes Healthy Joints

 • Не містить глютену
UAH 470.0

грн. 470,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Знижки на все замовлення:
-25% - до 2,500 грн.
-30% - від 2,500 грн.
-35% - від 3,500 грн.
-40% - від 7,000 грн.

Код знижки: BILSHE

Найпопулярніша акція знову тут!

Більше замовлення - більше заощадження!
 • Знижка 25% на замовлення до 2,500 грн.
 • Знижка 30% на замовлення від 2,500 грн.
 • Знижка 35% на замовлення від 3,500 грн.
 • Знижка 40% на замовлення від 7,000 грн.
Використовуй код BILSHE для отримання знижки!

***
Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Знижка не діє на новинки Carb Crusher, MyaminoEnergy, BCAA Energy, Домашнє печиво та Вся Вівсянка.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Глюкозаміну Сульфат - це сірковмісний екстракт молюсків та ракоподібних, який, як було доведено, зміцнює структуру хрящових тканин і допомагає зберегти суглоби сильним, а рухи - безболісними.

  Хрящі діють як амортизатори між двома кістками. З віком хрящові тканини можуть зношуватися та ушкоджуватися, що призводить до появи больових відчуттів у суглобах. Широкомасштабні дослідження глюкозаміну довели, що він є важливим будівельним компонентом, необхідним для продукування спеціальних молекул -глікозаміногліканів, які містяться у хрящових тканинах. Ці молекули здатні допомогти організму боротися з деградацією хрящових тканин, а також із остеопорозом.

  Those who regularly participate in sport or exercise may notice the accelerated progression of joint pain due to the increased stress they put on their joints. Glucosamine sulphate has been shown to be a safe and effective supplement to slow down injury and sometimes improve the health of the joints.

  Основні переваги
  • Основний структурний компонент сполучної тканини
  • 100% Глюкозаміну Сульфат
  • Легкорозчинний порошок
 • Запропоноване вживання

  В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 1г продукту, збовтати і випити. Вживати двічі на день.

  Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

  Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

 • Інгредієнти

  Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

  Продукт без смакових добавок: Глюкозаміну сульфат (екстракт ракоподібних) (100%)

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1/6 чайної ложки (1г)

  Доз в упаковці - 250 (250г), 500 (500г)

  Харчова цінність

    В одній дозі
  Глюкозаміну сульфату     1 г

   

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Інші покупці придбали:

Back to top