• Gluten Free

    Gluten Free

Глюкозаміну сульфат

Promotes Healthy Joints

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 470,00

Інформація про товар

Глюкозаміну Сульфат - це сірковмісний екстракт молюсків та ракоподібних, який, як було доведено, зміцнює структуру хрящових тканин і допомагає зберегти суглоби сильним, а рухи - безболісними.

Хрящі діють як амортизатори між двома кістками. З віком хрящові тканини можуть зношуватися та ушкоджуватися, що призводить до появи больових відчуттів у суглобах. Широкомасштабні дослідження глюкозаміну довели, що він є важливим будівельним компонентом, необхідним для продукування спеціальних молекул -глікозаміногліканів, які містяться у хрящових тканинах. Ці молекули здатні допомогти організму боротися з деградацією хрящових тканин, а також із остеопорозом.

Those who regularly participate in sport or exercise may notice the accelerated progression of joint pain due to the increased stress they put on their joints. Glucosamine sulphate has been shown to be a safe and effective supplement to slow down injury and sometimes improve the health of the joints.

Основні переваги

  • Основний структурний компонент сполучної тканини
  • 100% Глюкозаміну Сульфат
  • Легкорозчинний порошок

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 1г продукту, збовтати і випити. Вживати двічі на день.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт без смакових добавок: Глюкозаміну сульфат (екстракт ракоподібних) (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/6 чайної ложки (1г)

Доз в упаковці - 250 (250г), 500 (500г)

Харчова цінність

  В одній дозі
Глюкозаміну сульфату     1 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Глюкозаміну сульфат

Обрати зображення

Глюкозаміну сульфат
Back to top