• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Екстракт виноградних кісточок

95% OPC

Смак
Пакунок
Сума

Розпродаж до 60% на все + додаткові 10% з кодом! | Використовуй Код: MINUS10

Шалений Розпродаж!

Розпродаж до 60% на всі товари на сайті! Також, використовуйте додаткові 10% знижки на все замовлення з кодом MINUS10

***

Розпродаж дійсен обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
був: грн. 275,00 грн. 261,00 Зберегти: грн. 14,00

Інформація про товар

Екстракт виноградних кісточок отримують з дрібних кісточок (а іноді і шкірки) червоного винограду, вони насправді є тим самим виноградом, який пресують для виготовлення вина. Екстракт виноградних кісточок має високий вміст флавоноїдів олігомерних проантоціанідинів (ОПЦ). Ці флавоноїди мають чудові антиоксидантні властивості на рівні, які вважаються набагато більшими, ніж для давно відомих вітаміну Е, вітаміну С і бета-каротину.

В той час як вітамін Е, вітамін С і бета-каротин використовується як антиоксидант вони не досить сильні, щоб боротися з вільними радикалами, які циркулюють по організму. Екстракт кісточок винограду дещо відрізняється. Було показано, що він залишаються в організмі протягом аж до 72 годин, а також є в 20 разів сильнішим, ніж вітамін С і в 50 разів сильнішим ніж вітамін Е.

Наше екстракт виноградних кісточок за стандартом місттиь до 95% олігомерних проантоціанідіинів (ОПЦ). ОПЦ, як стверджується, є одним з найбільш важливих природних продуктів, які були відкриті протягом останніх кількох років. Ці флавоноїди в даний час рекламується як одні з найпотужніших поглиначів вільних радикалів.

Основні переваги

 • Високий вміст олігомерних проантоцианідінів (ОПЦ)
 • Стандартизований до 95% ОПЦ
 • 100% екстракт виноградних кісточок

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Додайте 100 мг, збовтайте і вживайте 1-2 рази на день

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: Екстракт виноградних кісточок (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 100 мг

Порцій в упаковці - 1000 (100г), 2000 (200г)

Харчова цінність

  В одній порції
Екстракт виноградних кісточок     100 мг

 

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Екстракт виноградних кісточок

Обрати зображення

Екстракт виноградних кісточок
Back to top