• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Екстракт гуарани

22% Caffeine

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 195,00

Інформація про товар

Гуарана – це невелика в’юнка рослина, що росте переважно в Південній Америці і особливо поширена в джунглях Амазонки. Насіння гуарани, як відомо, багате кофеїном. Гуарана діє як потужний стимулятор обміну речовин, пригнічує апетит, а також підвищує фізичну та розумову працездатність.

Екстракт гуарани здатен підвищувати розумову активність, боротися з втомою, підвищувати фізичну та психічну витривалість. Завдяки більш повільному процесу засвоєння, гуарана забезпечує організм енергією на довший період часу ніж звичайний кофеїн. Це відмінна добавка для всіх, хто прагне схуднути або збільшити свою фізичну та психічну витривалість.

Припускається, що гуарана допомагає мозку ігнорувати сигнали дискомфорту і втоми. Така властивість робить гуарану надзвичайно ефективною добавкою для підвищення результативності протягом короткотривалих високоінтенсивних тренувань, таких як силові тренування.

Увага:
Екстракт гуарани містить кофеїн, і ним не слід зловживати. Протипоказано вагітним та жінкам, що годують грудьми. Передозування продукту може провокувати надмірне навантаження на сечовивідні шляхи, прискорене серцебиття або безсоння. Не слід використовувати екстракт гуарани разом з іншими стимуляторами. У випадку виникнення будь-яких запитань, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням препарату.

Основні переваги

 • Вміст кофеїну складає 22%
 • Можна змішувати з іншими порошками
 • Безцінний продукт за низькою ціною

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води. Потім додати 400мг продукту, збовтати і випити. Вживати один раз на день.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Увага: Містить кофеїн. Не рекомендується вживати дітям, вагітним і жінкам, що годують грудьми. В одній дозі (400 мг) міститься 110 мг кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт без харчових добавок: Екстракт гуарани (містить кофеїн) (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - ½ маленької мірної ложечки (400 мг)

Доз в упаковці - 250 (100 г)

Харчова цінність

  В одній дозі
Екстракту гуарани     400 мг

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Екстракт гуарани

Обрати зображення

Екстракт гуарани
Back to top