• Веганські

    Веганські

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

ГМБ (Гідроксиметилбутират)

Now in a more convenient 500mg tablet

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 510,00

Інформація про товар

Амінокислота гідроксиметилбутират утворюється і організмі в результаті розщеплення лейцину, звичайного харчового білка. Гідроксиметилбутират міститься в деяких харчових продуктах, таких як зубатка, люцерна, а також це природний компонент материнського молока; проте його мало в звичайному раціоні харчування. Гідроксиметилбутират був уперше виявлений в 1950-х роках і вивчався протягом декількох десятиліть, але в якості спортивної біо-добавки почав набирати популярності лише в 1995 році.

Було доведено, що гідроксиметилбутират сповільнює розпад м'язових білків, а також сприяє набору м’язової маси. Це означає, що йому притаманна властивість відновлювати та формувати м’язові тканини. На початкових етапах вивчення гідроксиметилбутирату було встановлено, що ця амінокислота також знижує рівень холестерину та сприяє зміцненню імунної системи.

Основні переваги

  • Метаболіт лейцину
  • Сприяє набору та підтримці м'язової маси
  • 100% гідроксиметилбутират

Запропоноване вживання

Приймати по 2 таблетки три рази на день.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

HMB (бета-гідрокси-бета-метилбутират), наповнювачі (карбонат кальцію, карбоксиметилцелюлоза натрію), глазуруючи агенти (гідроксипропілметилцелюлозаe), розрихлювачі (стеарат магнію, діоксид кремнію).

Алергени:

Виготовлено на об’єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них..

Харчова цінність

Одноразова доза - 2 таблетки

Доз в упаковці - 90 (180 таблеток)

Типова харчова цінність

      В одній дозі
Бета-гідрокси бета-метилбутирату     1 г

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

ГМБ (Гідроксиметилбутират)

Обрати зображення

ГМБ (Гідроксиметилбутират)
Back to top