Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція
iBCAA 4:1:1, Unflavoured, 250g

iBCAA 4:1:1

 • Не містить глютену
UAH 665.0

грн. 665,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Знижка 33% на все замовлення | Код Знижки: 14ROKIV | + ОМЕГА-3 у подарунок на замовлення від 4,000 грн! та + Святковий подарунок Myprotein - від 3,000 грн!| Код не потрібен

Отримайте знижку 33% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: 14ROKIV

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
 • Опис товару

  iBCAA 4:1:1 є формулою миттєвого змішування, який містить 3 незамінні амінокислоти Лейцин, Ізолейцин і Валін у співвідношенні 4: 1: 1.

  Вони доступні зі 7 добавками, які включають в себе; Кисле Яблуко, Апельсин, Кавун, Лимон і Лайм, Ожина, Виноград і Малиновий Лимонад. BCAA 4:1:1's також продукція є не ароматизована, що робить їх ідеальними, для споживання рідиною або навіть додати в інші спортивні добавки.

  iBCAA це підданий обробці порошок ВСАА (амінокислоти з розгалуженим ланцюгом), що забезпечує джерело водорозчинних амінокислот, що значно посилює змішувальну функцію.

  Ці унікальні амінокислоти (Лейцин, Ізолейцин і Валін) сприяють приблизно 35% м'язової маси і не можуть бути синтезовані організмом. Таким чином, ці амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, повинні вживатися разом з дієтою і на відміну від інших амінокислот вони метаболізуються безпосередньо в м’язи.

  Як правило, ВСАА приймають активні люди протягом всього дня, до і після тренування.

  Наш розчинний порошок iBCAA змішується миттєво, 5г можна вживати з водою або з фруктового соком на вибір.

  Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

  Основні переваги
  • Розчинні ВСАА, легке розмішування
  • Лейцин, Ізолейцин і Валін успіввідношення 4:1:1
  • 7 видів чудових смаків
 • Запропоноване вживання

  Для того, щоб скористатися перевагами суміші iBCAA 4: 1: 1 слід змішати 2 мірні ложки (5 г) з 250-350 мл води або соку в шейкері MyProtein до, під час або після тренування.

  Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повиннен бути використаний в якості заміни збалансованого харчування. Зберігати в прохолодному, сухому місці, в недоступному для дітей місці. Не підходить для вегетаріанців.

 • Інгредієнти

  Для попередження алергії, перегляньте склад продуктів, зазначених вище напівжирним шрифтом.Може містити Молоко і Яйця.

  Без смаку: Порошок Амінокислоти Розгалуженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (100%) (містить Сою)

  Ожина: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (85%) (містить Сою), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Діамантово-Блакитний )

  Виноград: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін)(87%) (містить Сою), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Червоний, Діамантово-Блакитний). Попередження: Містить Червоний барвник і Діамантово-Блакитний, які мають негативний вплив на активність і концентрацію у дітей.

  Лимон Лайм: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (90%) (містить Соя), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Тартрази́н, Діамантово-Блакитний). Попередження : Містить Тартрази́н, який має негативний вплив на активність і концентрацію у дітей.

  Кавун: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (90%) (містить Сою), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Червоний). Попередження: Містить Червоний барвник, який має негативний вплив на активність і концентрацію у дітей.

  Апельсин: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін)(89%) (містить Сою), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Жовтий). Попередження: Містить Жовтий барвник, який має негативний вплив на активність і концентрацію у дітей.

  Малина Лимон: Порошок Амінокислоти Розгалудженого Ланцюга у пропорції 4:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін)(88%) (містить Сою), Натуральні ароматизатори, Підсолоджувачі (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Червоний, Діамантово-Блакитний). Попередження: Містить Червоний, Діамантово-Блакитний барвники, які мають негативний вплив на активність і концентрацію у дітей.

 • Харчова цінність

  Розмір Порції - 2 маленька мірна ложка (5g)

  Кількість Порцій - 50 (250г), 100 (500г), 200 (1кг)

  Харчова цінність

    На Порцію
  L-Лейцин     3.3 г
  L-Ізолейцин     850 мг
  L-Валін     850 мг
Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

Клієнти, які купили це, також купили:

Креатину Моногідрат (Creapure®) Таблетки жувальні

грн. 490,00

Сироватковий Протеїн Impact Whey

4.92 13
грн. 650,00

Alpha Men

4.86 7
грн. 490,00

L-цитрулін малат

грн. 615,00
Back to top