• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Імпакт Native Whey 95

Premium quality whey protein isolate

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 940,00

Інформація про товар

Що таке Імпакт Native Whey 95?

Імпакт Native Whey 95 надходить безпосередньо з молока і забезпечує 95% вміст білка в одній дозі. Виробничий процес сироватки є повністю безферментним і через те, що вона походить безпосередньо від знежиреного молока, це забезпечує набагато більш нейтральний смак, ніж отриманий білок з молока.

Переваги Імпакт Native Whey 95

Імпакт Native Whey 95 має комплекс амінокислот з більш ніж 2,5 г лейцину в одній дозі. Цей високий вміст білка сприяє зростанню і підтримці м'язової маси.

Для кого підходить Імпакт Native Whey 95?

Завдяки тому, що має більше 23г білка в одній дозі він є відмінним доповненням для всіх, хто бажає збільшити щоденне споживання білка без додавання великої кількості калорій, жиру або цукру.

Зверніт увагу, що маркування продукту, в якості обовязкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • 95% вміст білків
  • Природні фракції білків
  • Одержано безпосередньо з молока

Запропоноване вживання

Білок сприяє росту і підтримці м'язової маси, щоб скористатися перевагами цього продукту ми рекомендуємо додати 1 велику ложку (25г) до 150-250мл води або молока в шейкері Myprotein за 30 хвилин до і / або після ваших тренувань. В якості альтернативи споживати в будь-який час доби, щоб збільшити щоденне споживання білка.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити глютен, сою та яйця.

Шоколадний смак: Рідний Ізолят Сироваткового Протеїну (Молоко) (87%), Лактаза, Емульгатор (Соєвий Лецитин), Порошок Какаи, Ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)

Полуничний смак: Рідний Ізолят Сироваткового Протеїну (Молоко) (92%), Лактаза, Емульгатор (Соєвий Лецитин), Ароматизатор, барвник (Червоний Буряк), підсолоджувач (сукралоза)

Без смакових добавок: Рідний Ізолят Сироваткового Протеїну (Молоко) (95%), Лактаза, Емульгатор (Соєвий Лецитин)

Ванільний смак: Рідний Ізолят Сироваткового Протеїну (Молоко) (91%), Лактаза, Емульгатор (Соєвий Лецитин), Ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 ложка (25г)

Доз в упаковці - 40 (1кг)

Харчова цінність

  На 100 г продукту У порції *РН
Енергетична цінність 1630 кДж/384 ккал 408 кДж/96 ккал 5%
Жири 0.4 г 0.1 г 0%
  з яких насичені 0.2 г 0.1 г 0%
Вуглеводи 3.0 г 0.8 г 0%
  з яких цукру 3.0 г 0.8 г 0%
Білки 92 г 23 г 46%
Сіль 0.25 г 0.06 г 1%

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж /2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Імпакт Native Whey 95

Обрати зображення

Імпакт Native Whey 95
Back to top