• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Ізолят сироваткового білка (пробник)

Undenatured Whey Protein Isolate

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 39,00

Інформація про товар

Що таке Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate"?

Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate" - це найчистіший із сироваткових протеїнів наявних на ринку, що містить більше 90% білка. Вміст жирів у нашому продукті складає 0,25 г, а вуглеводів – 0,17 г в одній дозі, що значно менше, ніж у більшості інших препаратів сироваткового білка. Продукт характеризується повним набором амінокислот, в тому ж числі незамінних, а також містить більше 2 г лейцину в одній дозі.

Переваги Сироваткового ізоляту "Impact Whey Isolate"

Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate" ідеальний для бажаючих збільшити споживання білків, а також спортсменів, що мають потребу приймати протеїни перед або після тренування. За рахунок високого вмісту білків (22 г в одній дозі) продукт сприятиме набору та підтримці м'язової маси. Асортимент сироваткового ізоляту включає низку прекрасних смаків, включаючи натуральні.

Кому підходить Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate"?

Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate" ідеальний для всіх бажаючих збільшити споживання білків. Наш продукт - відмінний вибір для тих, хто прагне збільшувати м'язову масу, спалювати жир та максимально швидко відновлюватися.

Як приймати Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate"?

Сироватковий ізолят "Impact Whey Isolate" рекомендується приймати перед або після тренування, а також в будь-який час дня для збільшення споживання білків. Сироватковий ізолят - це ідеальна основа для протеїнових коктейлів. Підходить для випічки та приготування десертів!

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • 85% протеїну у одній дозі
  • Низький вміст жирів та вуглеводів
  • Спряє нарощенню та підтримці м'язової маси

Запропоноване вживання

Для отримання максимальної користі від продукту додайте 1 саше (25г) до 150-250мл води у шейкері Myprotein і збовтайте. Найкраще вживати за 30 хвилин до та/або після тренування.

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Банановий смак: Ізолят Сироваткового Білка (Молоко) (96%), Емульгатор (Соєвий Лецитин), Ароматизатор, Барвник (Куркумін), Підсолоджувач (Сукралоза)

Шоколадний смак: Ізолят Сироваткового Білка (Молоко) (91%), Емульгатор (Соєвий Лецитин), Какао-порошок, Ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза)

Полуничний смак: Ізолят Сироваткового Білка (Молоко) (96%), Емульгатор (Соєвий Лецитин), Ароматизатор, Барвник (Буряковий червоний), Підсолоджувач (Сукралоза)

Ванільний смак: Ізолят Сироваткового Білка (Молоко) (96%), Емульгатор (Соєвий Лецитин), Ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 Саше (25г)

Харчова цінність

  На 100г У одній дозі
Енергетична цінність 1558 кДж/367 ккал 390 кДж/92 ккал
Жири 0.5 г 0.1 г
  з яких насичені 0.4 г 0.1 г
Вуглеводи 4.1 gг 1 г
  з яких цукру 4.1 г 1 г
Білки 86 г 22 г
Сіль 0.50 г 0.13 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту з Банановим смаком. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Ізолят сироваткового білка (пробник)

Обрати зображення

Ізолят сироваткового білка (пробник)
Back to top