• Gluten Free

    Gluten Free

In:Fused

Amino Maintenance Formula

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 275,00

Інформація про товар

Що таке In:Fused?

In:Fused - це абсолютно новий підхід до постачання амінокислот в організм; ця унікальна формула поєднує в собі суміш розчинних амінокислот з розгалуженим ланцюгом, глютамін, таурин і 14 основних вітамінів та мінералів.

Переваги In:Fused

Наша унікальна суміш розчинних амінокислот з розгалуженим ланцюгом включає L-лейцин, L-ізолейцин та L-валін поруч із L-глютаміном та таурином. Більш того, In:Fused містить унікальне поєднання вітамінів та мінералів.

Кому підходить In:Fused?

In:Fused можна вживати в будь-який час дня. Ця універсальна інноваційна формула випускається з двома смаками: «Ягідний вибух» та «Тропічний шторм». Приймати In:Fused можуть всі; бодібілдери часто споживають продукт від 3 до 4 разів на день.

 

Ми змінюємо назву цього продукту на "Amino XS". Просимо звернути увагу, що, при зміні назви продукту, інгредієнти та харчова цінність залишаться незмінними.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Джерело 14 основних вітамінів та мінералів
  • Абсолютно новий підхід до постачання амінокислот в організм
  • Містить розчинні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом

Запропоноване вживання

Налити 300 мл води в шейкер (чим менше води, тим більш концентрованим буде напій). Потім додати 15г продукту, збовтати і випити. Приймати 2-4 рази на день.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт зі смаком «Ягідний вибух»: Суміш розчинних амінокислот з розгалуженим ланцюгом (33%) (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, емульсифікатор (соєвий лецитин)), L-глютамін (33%), таурин (7%), декстрози моногідрат, комплекс вітамінів та мінералів (2%) (оксид магнію, вітамін С, заліза фумарат, вітамін E, нікотинамід (британський стандарт), вітаміну A ацетат, оксид цинку, піридоксину гідрохлорид, вітамін D3, тіаміну гідрохлорид, рибофлавін, вітамін В12, фолієва кислота, йодид калію), смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), барвники (екстракт червоного буряка, антоцианін), підсолоджувач (сукралоза)

Продукт зі смаком «Тропічний Шторм»: Суміш розчинних амінокислот з розгалуженим ланцюгом (33%) (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, емульсифікатор (соєвий лецитин)), L-глютамін (33%), таурин (7%), декстрози моногідрат, комплекс вітамінів та мінералів (2%) (оксид магнію, вітамін С, заліза фумарат, вітамін E, нікотинамід (британський стандарт), вітаміну A ацетат, оксид цинку, піридоксину гідрохлорид, вітамін D3, тіаміну гідрохлорид, рибофлавін, вітамін В12, фолієва кислота, йодид калію), смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), барвники (каротини), підсолоджувач (сукралоза)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/2 мірної ложечки (15г)

Доз в упаковці - 10 (150г), 50 (750г), 100 (1.5кг)

Харчова цінність

  В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
Вітамін A 403 мкг ретинолового еквіваленту 50%
Вітамін D 2.5 мкг 50%
Вітамін E 6 мг aльфа-токоферолового еквіваленту 50%
Вітамін С 40 мг 50%
Тіамін 0.6 мг 55%
Рибофлавін 0.7 мг 50%
Ніацин 8 мг ніацинового еквіваленту 50%
Вітамін В6 0.71 мкг 51%
Фолієва кислота 101 мкг 51%
Вітамін В12 1.25 мкг 50%
Магній 189 мг 50%
Залізо 7 мг 50%
Цинк 5 мг 50%
Йод 75 мкг 50%
  В одній дозі
L-глютамін  
L-лейцин   2.5г
L-ізолейцин   1.25г
L-валін   1.25г
Таурин   1 г

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту зі смаком «Ягідний вибух». При виборі продукту з іншим смаком, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

In:Fused

Обрати зображення

In:Fused
Back to top