• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

L-Глутамін - пройдене тестування якості

Informed Sport Range

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 470,00

Інформація про товар

L-Глутамін пройшов тестування в програмі Informed Sports в рамках Всесвітнього антидопінгового Агентства (WADA) і відповідає стандарту ISO 17025, що є прямим доказом відсутності в даному продукті будь-яких заборонених речовин.

Що таке L-Глутамін?

Глутамін є амінокислотою, яка міститься у більшості м'ясних та рибних продуктах, а також, у невеликих кількостях, у овочах та бобових.

Переваги L-Глутаміну

Глутамін являється частково незамінною амінокислотою, яка синтезується оргнізмом людини у невеликих кількостях, а основна частка її надходить з продуктами харчування.

Кому підходить L-Глутамін?

Правильний баланс поживних речовин важливий для кожного, хто слідує тривалому фітнес-плану. Для правильного і повноцінного розвитку і функціонування, організму людини необхідно отримувати правильні поживні речовини, незалежно від того, з їжі, чи з добавок, - вони необхідні для безлічі функцій в організмі. В якості харчової добавки ми рекомендуємо приймати по 5г продукту, 1-3 рази на день.

Дієтичні вподобання усіх наших клієнтів є надзвичайно важливими для нас. Хоча ця продукція виготовляється з інгредієнтів, які підходять для веганів, будь ласка, зверніть увагу на те, що молочні продукти також використовуються в межах того ж виробництва і є дуже низький, проте, все ж, ризик, занесення їх часток на даний виробничий об'єкт.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов'язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Частково незамінна амінокислота
  • 100% L-Глутамін

Запропоноване вживання

В якості харчової добавки ми рекомендуємо приймати 5 грам, 1-3 рази на день. Для оптимальних результатів вживайте по одній порції під час сніданку, обіду і за годину до сну. Найкраще вживати зі зручним для вас об'ємом води або фруктового соку.

1 x маленька ложка МР вміщує 3.6г (не входить у комплект).

Інгредієнти

Даний продукт містить 100% Глутамін без жодних додатків і змін у складі

Харчова цінність

100% Глутамін

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

L-Глутамін - пройдене тестування якості

Обрати зображення

L-Глутамін - пройдене тестування якості
Back to top