• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

L Глютамин

Напівнезамінна амінокислота

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 33% на все замовлення | Використовуйте код: КИЇВ

Отримайте знижку 33% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: КИЇВ

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 450,00

Інформація про товар

Що таке L Glutamine?

L Glutamine одна з 20 амінокислот, необхідних для функціонування м'язів. Амінокислоти є будівельними блоками, які утворюють білки,ствворені для підтримки здоров'я клітин і їх відновленню. Глютамін знаходиться в різних кількостях у значній мірі у м'ясі і рибі, а також, в незначній, в овочах і бобових.

Переваги L Glutamine

Глютамін є напів-незамінною амінокислотою, яку організм здатний виробляти в невеликих кількостях, проте більшість з них повинна надходити з раціону. Таблетки L Glutamine легко вживати і вони забезпечують швидке отримання одиної з незамінних амінокислот.

Кому підходить L Glutamine?

Glutamine потрібен для тих, хто займається спортом довгий час і кому важдиве отримання правильного збалансованого харчування амінокислот. Організм вимагає правильні поживні речовини для того, щоб аналізувати і правильно розвиватися, Вони надходять з їжею або з харчовими добавками, так як, вони потрібні для багатьох цілей.

L glutamine підходить для ваганів і вегетаріанців.

Як приймати L Glutamine

В якості харчової добавки ми рекомендуємо приймати 5 таблеток 1-3 рази в день. L Glutamine можна вживати протягом всього дня, однак найбільш кращий ефект він надає,насамперед, з ранку, до і після тренування і також перед сном. L Glutamine можна змішувати з простою водою або можна поєднати з улюбленими соками або напоями перед тренуванням.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Напівнезамінна амінокислота

Запропоноване вживання

"

Споживайте 3 таблетки, 1-2 рази на день. Для отримання оптимального результату приймайте за 45 хвилин до тренування, а також після тренування.

Не слід перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Цей продукт не повинен бути використаний в якості заміни для різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

"

Інгредієнти

"

L Глютамин, Наповнювачі (Фосфат Дикальция, Мікрокристалічна Целюлоза), Анти-злежування (Діоксид Кремнію, Стеарат Магнію).

Зверніть увагу:

Виготовлено на підприємстві, яке обробляє молоко, сою, яйця, клейковину і продукти з них.

"

Харчова цінність

"

Порція - 3 таблетки

Порцій в Упаковці - 83 (250 Tаблеток)

Харчова цінність

      На порцію
L Глютамин     3 г

"

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

L Глютамин

Обрати зображення

L Глютамин
Back to top