• Gluten Free

    Gluten Free

L-Тирозин

Смак
Пакунок
Сума

Розпродаж до 60% на все + додаткові 10% з кодом! | Використовуй Код: MINUS10

Шалений Розпродаж!

Розпродаж до 60% на всі товари на сайті! Також, використовуйте додаткові 10% знижки на все замовлення з кодом MINUS10

***

Розпродаж дійсен обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 410,00

Інформація про товар

L-Тирозин не відноситься до незамінних амінокислот, проте відіграє важливу роль у продукуванні нейромедіаторів допаміну та норепінефрину. Крім того, з тирозину синтезуються тироксин та трийодтиронін, а також пігмент меланін.

Харчова добавка L-Тирозин корисна для спортсменів/бодібілдерів, які піддаються важким фізичним навантаженням, оскільки безпосередньо впливає на рівні допаміну, що допомагають подолати втому і стреси, пов'язані з інтенсивними і важкими тренуваннями. Результати деяких досліджень дозволяють робити припущення, що L-Тирозин також може сприяти втраті ваги.

Основні переваги

  • Природна амінокислота
  • 100% L-Тирозин
  • Рекомендована доза 0.5-1г щодня

Запропоноване вживання

В посудину для приготування коктейлю налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 500 мг продукту, збовтати і випити. Вживати 1-2 рази в день. НЕ споживати більш ніж 2 дози в день.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Без смакових домішок: L-тирозин (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/8 чайної ложки (500 мг)

Доз в упаковці - 500 (250г), 1000 (500г)

Поживна цінність

  В одній дозі
L-тирозину     500 мг

 

Відомості про поживну цінність вказано для продукту без смакових домішок. При виборі ароматизованого продукту, поживна цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

L-Тирозин

Обрати зображення

L-Тирозин
Back to top