• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

Пептиди лейцину

Смак
Пакунок
Сума
РОЗПРОДАЖ ДО 60% + 3 ПОДАРУНКИ ОДРАЗУ! | НАС 5 МІЛЬОЙОНІВ

РОЗПРОДАЖ ДО 60% + 3 ПОДАРУНКИ ОДРАЗУ! | НАС 5 МІЛЬОЙОНІВ

У зв'язку з неймовірною подією, ми хочемо подякувати кожного члена нашої спільноти. В якості подяки, ми раді запропонувати Вам: РОЗПРОДАЖ до 60%!
І це ще не все! Також, обирайте для себе додатковий подарунок!

 1. Вітаміни Alpha Men (120 шт) - КОД: АЛЬФА
 2. Мультивітаміни для жінок Active Women (120 шт) - КОД: АКТИВ
 3. Креатин Моногідрат (250г, смак Гарбуз) - КОД: КРЕАТИН
 4. Сироватковий Протеїн Impact Whey (250г, вкус Шоколадний Брауні) – КОД: БІЛОК
 5. Арахісова паста (з шматочками горіхів) – КОД: АРАХІС

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
був: ₴ 665,00 ₴ 498,75 Зберегти: ₴ 166,25

Інформація про товар

Що таке Пептиди Лейцину?

Пептиди Лейцину на 50% складаються з вдосконаленої форми лейцину, який сприяє швидкому набору м'язової маси та відновленню. Пептиди лейцину виготовлені з ізоляту сироваткового білка, використовуючи особливі ферменти, які розщеплюють довгі ланцюжки в більш легкозасвоювані ди- та трипептиди.

Переваги Пептидів лейцину

Пептидна форма забезпечує більш швидке засвоєння завдяки високій швидкості транспортування у кишечнику, що гарантує більш швидку подачу амінокислот в м'язи та збільшення синтезу м'язового білка.

Кому підходять Пептиди лейцину?

Пептиди лейцину ідеально підходять для всіх, хто інтенсивно тренується і потребує оптимального відновлення м'язів.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

 • Швидке засвоєння та утилізація лейцину
 • Ди- та трипептидна форма лейцину
 • 50% пептидів L-лейцину

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 2г продукту, збовтати і випити. Використовуйте двічі на день. Для досягнення оптимального результату приймайте за 45 хвилин до тренування та після нього.

Увага: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт зі смаком «Ягідний Вибух»: Пептиди лейцину в порошку (молоко) (40%), лейцин в порошку (40%), підкислювач (лимонна кислота), смакові добавки, барвники (буряковий червоний, антоціанін), підсолоджувач (сукралоза).

Продукт зі смаком «Тропічний Шторм»: Пептиди лейцину в порошку (молоко) (40%), лейцин в порошку (40%), підкислювач (лимонна кислота), смакові добавки, барвник (бета-каротин), підсолоджувач (сукралоза).

Продукт без смакових добавок: Пептиди лейцину в порошку (молоко) (40%), лейцин в порошку (40%).

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/2 ст.л (2г)

Доз в упаковці - 125 (250г), 250 (500г), 500 (1кг)

Харчова цінність

  В одній дозі
L-лейцин     1.46 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

Пептиди лейцину

Обрати зображення

Пептиди лейцину
Back to top