• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Яблучна кислота

Смак
Пакунок
Сума

Розпродаж до 60% на все + додаткові 10% з кодом! | Використовуй Код: MINUS10

Шалений Розпродаж!

Розпродаж до 60% на всі товари на сайті! Також, використовуйте додаткові 10% знижки на все замовлення з кодом MINUS10

***

Розпродаж дійсен обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
був: грн. 450,00 грн. 225,00 Зберегти: грн. 225,00

Інформація про товар

Яблучна кислота тісно пов'язана з лимонною кислотою, вітаміном С, яка знаходиться в натуральному вигляді в широкому діапазоні харчових продуктів, включаючи зелені яблука. Яблучна кислота може бути достатньо терпкою і гіркою, і використовується протягом багатьох років в якості смакової добавки в безлічі різних солодощів, яка забезпечують гострий і терпкий смак. В якості харчової добавки, яблучна кислота цінується за свою роль у наданні допомоги організму вивільнювати енергію з їжі, і має відношення до покращення витривалості для спортсменів.

Яблучна кислота є однією з основних фруктових кислот, і природним чином виробляється в ряді рослин, особливо в яблуках. При попаданні в організм в якості добавки до здорового харчування, було показано покращення рівня енергії, особливо під час фізичних вправ.

Яблучна кислота повинна становити особливий інтерес для тих, хто займається тренуваннями на витривалість, таких як біг на довгі дистанції, або їзда на велосипеді, як було показано, вона забезпечує підвищення продуктивності при регулярному прийомі. Яблучна кислота працює як частина процесу травлення, який допомагає вивільняти енергію з їжі ефективніше в умовах, коли клітинам не вистачає кисню, наприклад, на більш пізніх стадіях тренування. Використання яблучної кислоти під час тренування або змагань, надає найбільші переваги в гіпоксичних стадіях вправ, і подовжує період, при якому організм працює на оптимальному рівні ефективності.

Останні медичні випробування також показали зв'язок між використанням яблучної кислоти в якості дієтичної добавки і зменшення болю, що спричинений хронічним захворюванням фиброміалгії, яка є довгостроковим дегенеративним захворюванням, яке викликає біль у всьому тілі, особливо в суглобах.

Основні переваги

 • Порошок 100% яблучної кислоти
 • 800мг щоденно
 • У натуральному вигляді міститься в багатьох фруктах

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 800 мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1 раз на день.

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: Яблучна кислота (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 1/6 чайної ложки (800 мг)

Порцій в упаковці - 312 (250г)

Харчова цінність

 В одній порції
Яблучна кислота  800 мг

 

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Яблучна кислота

Обрати зображення

Яблучна кислота
Back to top