• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Мальтодекстрин

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 150,00

Інформація про товар

Що таке мальтодекстрин?

Мальтодекстрин - це полісахарид, який отримують з крохмалю шляхом часткового гідролізу, і що має ДЕ (декстрози еквівалент) рівний 18. Це білий порошок, без солодного смаку чи запаху.

Переваги мальтодекстрину

Хоча мальтодекстрин являє собою складний вуглевод, він оцінюється достатньо високо за на глікемічним індексом (ГІ), трохи нижче простих вуглеводів, таких як глюкоза.

Для кого підходить мальтодекстрин?

Мальтодекстрин підходить для тих, хто займається довготривалими фізичними тренуваннями і бажає збільшити своє споживання вуглеводів.

Для нас дуже важливий вибір режиму харчування всіх наших клієнтів. До того ж цей продукт виробляється з використанням інгредієнтів і технологічних добавок, які підходять для веганської дієти, зверніть увагу, що молочні порошки також використовуються на цьому ж виробничому об'єкті, і в дуже незначних кількостях вони можуть міститися як домішка.

Зверніть увагу, що маркування на цей продукт надається принаймні англійською мовою. Французька, італійська, німецька, іспанська, датська, шведська та фінська мова також може бути присутня на продукті як основна.

Основні переваги

 • Вуглевод з високим ГІ
 • Відмінне джерело енергнії
 • Швидко поповнює запаси глікогену

Запропоноване вживання

Вуглеводи сприяють відновленню м'язів† після вправ високої інтенсивності та / або на витривалість. Тому для того, щоб поповнити запаси глікогену в м'язах ми рекомендуємо додати 1 велику ложку (35г) до 150-250 мл води або Вашого улюбленого напою в шейкері Myprotein протягом 4 годин після фізичних вправ. † Сприятливий ефект досягається за рахунок вживання вуглеводів, з усіх джерел, при загальному споживанні 4 г на кг маси тіла, при дозах протягом перших 4-х годин і не пізніше ніж за 6 годин після фізичних вправ.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів. Цей продукт призначений для використання разом з активним способом життя і збалансованим харчуванням. Підходить для вегетаріанців і веганів.

Інгредієнти

Наявність алергенів дивитися в інгрідієнтах виділенних напівжирним. Може також містити глютен, сою, молоко та яйця.

Без смакових добавок: Мальтодекстрин (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 1 ½ великої ложки (50г)

Порцій в упаковці - 20 (1кг)

Харчова цінність

  На 100г В одній порції *РН
Енергетична цінність 1700 кДж/400 ккал 850 кДж/200 ккал 10%
Жирів 0 г 0 г 0%
  включаючи насичені 0 г 0 г 0%
Вуглеводів 100 г 50 г 19%
  включаючи сахарозу  0г 0 г 0%
Білків 0 г 0 г 0%
Сіль <0.01 г <0.01 г 0%

 

* Рекомендована норма споживання для середньостатистичного дорослого (8400 кДж/2000 ккал)

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

5.0

5.0

(1 відгук)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Сортирувати за

Полисахарид

Всього:

5

Змішуваність:

5

Смак:

3

Ефективність:

5

Пью полторы большие ложки утром после D рибозы, потом весь день без проседания по продуктивности. Вкус так себе, просто не надо смаковать =)

Добре підходить:

Всем!

Thu Mar 01 18:48:05 GMT 2018 до e_forge

Мальтодекстрин

Обрати зображення

Мальтодекстрин
Back to top