• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

ТСЛ Порошок

Medium Chain Triglycerides

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 605,00

Інформація про товар

Тригліцериди із середнім ланцюгом (ТСЛ) походять зі специфічного класу жирних кислот, які розглядаютьсявашим організмом так само, як і вуглеводи.

Більшість жирів розщеплюються у кишечнику і перетворюютья таким чином, щоб їх можна було транспортувати в крові. Але ТСЛ поглинаються у незмінному стані і доставляються в печінку, де вони використовуються безпосередньо для виробництва енергії. Це означає, що ТСЛ може забезпечити збільшення споживання калорій, виробництва енергії та збільшення маси.

ТСЛ містять близько 8 калорій на грам, в два рази більше ніж вуглеводи, що робить їх відмінним джерелом енергії. Завдяки тому, що ця енергія легко використовується організмом, він потенційно може дати властивості збереження м'язів шляхом спалювання ТСЛ перед білком або вуглеводами.

Нарешті, лише незначний відсоток ТСЛ, зберігається у вигляді жиру. Отже, якщо ви хочете скинути зайву вагу ТСЛ є ідеальним доповненням, щоб надати вам енергію, яка на відміну від вуглеводів не осідає у вигляді жиру.

Основні переваги

  • Призначений для спортсменів, що розвивають витривалість
  • Жирна кислота всмоктується у печінці
  • 8 калорій на грам

Запропоноване вживання

Щоб отримати додаткові тригліцериди із середньою довжиною ланцюга в свій раціон, додайте 5 ¼ малої ложки (10 г) до існуючих спортивних шейків. В якості альтернативи, використовувати в якості заміни молока в ваших улюблених гарячих напоях, як вершки.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити сою, солоко та яйця.

Без смакових добавок: Тригліцериди з середнім ланцюгом (68-75%), Казеїнат Натрію (Молоко), Сухий Глюкозний Сироп, Емульгатор (E472c)

Харчова цінність

Одноразова доза - 5 ¼ ложки (10г)

Доз в упаковці - 25(250г)/ 50(500г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту У порції
Енергетична цінність 3049 кДж/738 ккал 305 кДж/74 ккал
Жири 70 г 7 г
  з яких насичені 0 г 0 г
Вуглеводи 14 г 1.4 г
  з яких цукру 0 г 0 г
Білки 13 г 1.3 г
Сіль <0.01 г <0.01 г

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

ТСЛ Порошок

Обрати зображення

ТСЛ Порошок
Back to top