Мега-Циссус

50% Ketosterone

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 780,00

Інформація про товар

Що таке Мега-Циссус?

Мега-Циссус (Mega Cissus) – високоефектвний препарат все більш популярного циссусу чотиригранного (стандартизований вміст кетостерону складає 50%). Циссус чотиригранний протягом багатьох століть використовувався в традиційній індійській медицині.

Переваги продукту Мега-Циссус

Активним компонентом циссусу чотиригранного є кетостерон, вміст якого в нашому препараті складає 50% (400мг ), що у кілька разів перевищує аналогічний показник у більшості інших продуктів на основі циссусу, наявних на ринку. Здебільшого, харчові добавки з вмістом циссусу є незамінимими для тих, хто піддається інтенсивним і регулярним фізичним навантаженням.

Кому підходить Мега-Циссус?

Всім, хто займається фізичною підготовкою на довгостроковій основі, абсолютно необхідно дотримуватися принципів збалансованого харчування. Для правильного функціонування та розвитку наш організм потребує збалансованого надходження поживних речовин. І, незалежно від того, чи вони надходять з їжею, чи з харчовими добавками, ці речовини використовуються організмом для багатьох різних цілей. В якості харчової добавки, продукт рекомендується споживати по 2 капсули в день.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Стандартизований вміст кетостерону - 50%
  • 400мг Циссусу чотиригранного
  • 2 капсули на день

Запропоноване вживання

Приймайте по 1 капсулі вранці, перед сніданком та ввечері, перед сном.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Циссус чотирикутний (50% кетостерон), капсула (желатин), розрихлвач (стеарат магнію, діоксид кремнію).

Алергени:

Виготовлено на об’єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 капсула

Доз в упаковці - 90 (90 капсул), 180 (180 капсул)

Типова поживна цінність

      В одній дозі
Циссусу чотиригранного     400 мг

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Мега-Циссус

Обрати зображення

Мега-Циссус
Back to top