Vitality для м'язів

Для підтримки росту м'язів та кращої продуктивності*

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 611,69

Інформація про товар

Vitality для м’язів - це наша вдосконалена формула, яка містить найважливіші компоненти: протеїн, моногідрат креатину та сульфат глюкозаміну, - у вигляді щоденного зручного шейку.

Активні чоловіки, які прагнуть покращити свою продуктивність та прогресувати швидше, мають бути впевнені, що їхнє тіло має все, чого воно потребує для того, щоб з дня на день працювати на максимум, і Vitality для м’язів – це та сама швидка допомога.

Які переваги має Vitality для м’язів?

Вона виступає джерелом протеїну, отриманого з BodyBalance, гідролізованого колагену, та забезпечує щодня вражаючу кількість білка на порцію – 22 г. Протеїн сприяє росту й розвитку м’язової маси, що дуже важливо для чоловіків, які прагнуть завжди бути активними, у будь-якому віці.

Ми додали моногідрат креатину. Науково доведено, що він допомагає покращити фізичну продуктивність при виконанні послідовних підходів під час короткострокових високоінтенсивних вправ, гарантуючи, що ви подолаєте будь-яке тренування.*

Крім того, наша ефективна формула містить сульфат глюкозаміну, нутрієнт, що зустрічається в природі, та є прекурсором глюкозаміногліканів, головного компоненту хрящів – тканини, що поглинає удари та захищає суглоби від навантаження під час руху.

Асортимент Vitality для м’язів налічує три чудових смаки: полуничний, шоколадний та ванільний. Кожен з них ідеально підходить для додавання до смузі, йогуртів та ранкової каші. 

Для кого підходить Vitality для м’язів?

Для активного чоловіка, який прагне залишатися на піці продуктивності. Добавка – це ваш інструмент, який допоможе тримати тіло у формі кожного дня, за будь-яких умов.

*Протеїн сприяє росту й розвитку м’язової маси.

*Креатин допомагає покращити фізичну продуктивність при виконанні послідовних підходів під час короткострокових високоінтенсивних вправ (за умови, що ви вживаєте 3 г креатину щодня)

Зверніть увагу, що на серію Vitality не поширюються будь-які знижки на сайті.

Основні переваги

  • 22 г білка в одній дозі
  • Креатин покращує фізичну продуктивність*
  • Шейк з незамінними компонентами для активних чоловіків, вживається раз на день

Запропоноване вживання

Для отримання максимальної користі змішайте 1 велику мірну ложку (30 г) продукту з водою або молоком у шейкері Myprotein за 30 хвилин до та/чи після тренування.

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Вживати як частину збалансованої дієти та здорового способу життя. Не підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділеножирним шрифтом. Може містити яйця.

Vitality для м’язів - Полуниця: Колаген (52%), гідролізат колагену (17%), креатин моногідрат (10%), концентрат сироваткового протеїну 80 [з молока][з сої] (9.9%), сульфат глюкозаміна [отримано з ракоподібних] (5%), полуничний ароматизатор (ароматизатор, цукрозамінник (сукралоза)), порошок Ді кальцію фосфату, порошок цитрату магнію, ксантанова камідь, Digezyme (амілаза, лактаза, целюлоза, протеаза, ліпаза)

Vitality для м’язів - Ваніль: Колаген (50%), гідролізат колагену (16,5 %), креатин моногідрат (10%), концентрат сироваткового протеїну 80 [з молока][з сої] (9.9%), сульфат глюкозаміна [отримано з ракоподібних] (5%), ванільний ароматизатор (ароматизатор, цукрозамінник (сукралоза)), порошок Ді кальцію фосфату, порошок цитрату магнію, ксантанова камідь, Digezyme (амілаза, лактаза, целюлоза, протеаза, ліпаза)

Vitality для м’язів - Шоколад: Колаген (50%), гідролізат колагену (16,5%), креатин моногідрат (10%), концентрат сироваткового протеїну 80 [з молока][з сої] (9.9%), сульфат глюкозаміна [отримано з ракоподібних] (5%), ванільний ароматизатор (ароматизатор, цукрозамінник (сукралоза)), порошок Ді кальцію фосфату, порошок цитрату магнію, ксантанова камідь, Digezyme (амілаза, лактаза, целюлоза, протеаза, ліпаза)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 мірна ложка (30г)

Доз в упаковці - 16 (500 г)

Харчова цінність

  На 100 г В одній дозі (30 г)
Енергетична цінність 1348кДж/322ккал 404кДж/97ккал
Жири 1 г 0.3 г
  з яких насичені 0.20 г 0.06 г
Вуглеводи 1.3 г 0.4 г
  з яких цукру 0.7 г 0.2 г
Протеїн 76 г 23 г
Сіль 0.50 г 0.50 г

 

Активні інгредієнти

  На 100 г В одній дозі (30 г)
Креатин моногідрат 10 г 3 г
Гідролізований колаген 67 г 20 г
Глюкозамін 5 г 1.5 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту зі смаком шоколаду. При виборі альтернативного продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої приблизно на 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Vitality для м'язів

Обрати зображення

Vitality для м'язів
Back to top