• Gluten Free

    Gluten Free

N Ацетил L Тирозин

Mental Focus

Смак
Пакунок
Сума
РОЗПРОДАЖ ДО 60% + 3 ПОДАРУНКИ ОДРАЗУ! | НАС 5 МІЛЬОЙОНІВ

РОЗПРОДАЖ ДО 60% + 3 ПОДАРУНКИ ОДРАЗУ! | НАС 5 МІЛЬОЙОНІВ

У зв'язку з неймовірною подією, ми хочемо подякувати кожного члена нашої спільноти. В якості подяки, ми раді запропонувати Вам: РОЗПРОДАЖ до 60%!
І це ще не все! Також, обирайте для себе додатковий подарунок!

  1. Вітаміни Alpha Men (120 шт) - КОД: АЛЬФА
  2. Мультивітаміни для жінок Active Women (120 шт) - КОД: АКТИВ
  3. Креатин Моногідрат (250г, смак Гарбуз) - КОД: КРЕАТИН
  4. Сироватковий Протеїн Impact Whey (250г, вкус Шоколадний Брауні) – КОД: БІЛОК
  5. Арахісова паста (з шматочками горіхів) – КОД: АРАХІС

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
був: ₴ 1 075,00 ₴ 537,50 Зберегти: ₴ 537,50

Інформація про товар

N Ацетил L Тирозин (NALT) являє собою ацетильовану похідну неосновної амінокислоти L Тирозину. Завдяки ацетилювання запропоновано, що NALT швидше всмоктується і більг біодоступна ніж L тирозин, тобто може мати більш суттєвий ефект.

L Тирозин є однією з 20 замінних амінокислот, які використовуються клітинами для синтезу білків. Він вважається не основною амінокислотою, так як може вироблятися в організмі.

Зі спортивної точки зору, L тирозин часто використовується для підвищення розумової активності, підвищення хорошого почуття і зміщення фізичної і розумової втоми, особливо під час важких вправ. Він також має антиоксидантну дію, допомагає захистити клітинні мембрани від ушкоджень, викликаних молекул з вільними радикалами.

Дефіцит L Тирозину може викликати різні стани, у тому числі втрату м'язової маси, слабкість, низький рівень білка, розлади настрою і пошкодження печінки.

Зверніт увагу, що маркування продукту, в якості обовязкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Більш біодоступний ніж L Тирозин
  • Може допомогти поліпшити увагу і концентрацію
  • Може зменшити стрес і втому, пов'язану з тренуванням

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку у ваш шейкер. Потім додайте 300 мг, збовтайте і вживайте. Споживати 1-2 рази в день. Будь ласка, НЕ перевищуйте споживання більше 2 порцій протягом 1 дня.

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте зазначену рекомендовану добову дозу. Цей продукт є харчовою добавкою, тому його не слід використовувати в якості заміни різноманітного харчування і здорового способу життя. Зберігати в прохолодному сухому місці, і недоступному для дітей.

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Без смакових добавок: N Ацетил L Тирозин (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 300 мг

Доз в упаковці - 333 (100г), 833 (250г), 1666 (500г)

Харчова цінність

  У порції
N Ацетил L Тирозин     300 мг

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

N Ацетил L Тирозин

Обрати зображення

N Ацетил L Тирозин
Back to top