Нітро-Екстрим

Next generation pump enhancer

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 975,00

Інформація про товар

Нітро-Екстрим - це найбільш повний та дієвий, з наукової точки зору, продукт з вмістом оксиду азоту на ринку спортивного харчування. Ефективне поєднання інгредієнтів допомагає збільшити кровопостачання працюючих м'язів, постачаючи енергію та сприяючи набору м’язової маси.

Нітро-Екстрим - це єдина перед-тренувальна добавка, що містить «вибухове» поєднання L-аргініну нітрату, цитруліну малату, L-норваліну та CFM Nitro™ в найбільш ефективному та взаємодоповнюючому співвідношенні. Продукування оксиду азоту в нашому організмі здійснюється за рахунок синтази оксиду азоту. Нітро-Екстрим був розроблений для активації синтази оксиду азоту та підвищення рівнів оксиду азоту в організмі.

L-аргініну нітрат – це сполука L-аргініну та азотної кислоти, яка здатна збільшити кількість та тривалість продукування оксиду азоту в організмі. Збільшення продукування оксиду азоту сприяє розширенню кровоносних судин, що, у свою чергу, збільшує приплив крові та постачання життєво важливих поживних речовин до працюючих м'язів.

Амінокислота L-норвалін попереджує розпад аргініну, таким чином, сприяючи його перетворенню в оксид азоту, який забезпечує розширення кровоносних судин та посилює кровопостачання.

CFM Nitro™ - це активатор синтази оксиду азоту, отриманий із молочної сироватки, що здатний підвищувати активність оксиду азоту більш ніж на 900%!

Цитруліну малат підсилює дію аргініну і, навіть при низьких дозах, збільшує продукування оксиду азоту та аденозинтрифосфатів (АТФ).

Крім того, до складу Нітро-Екстрим входить «вибухова» енергетична суміш з екстракту виноградних кісточок та екстракту соснової кори, призначена для нейтралізації вільних радикалів та покращення доставки кисню до працюючих м'язів. Ці два сильнодіючі інгредієнти також прискорюють відновлення після тренувань за рахунок пригнічення негативних ефектів фізичних навантажень (таких як, продукування молочної кислоти).

Нітро-Екстрим –це препарат для серйозних спортсменів, що прагнуть перевести свої тренування на нові, раніше недосяжні рівні.

Основні переваги

  • Містить екстракт виноградних кісточок та екстракт соснової кори
  • Містить «вибухове» поєднання L-аргініну нітрату, цитруліну малату та L-норваліну
  • Збільшує постачання енергії до працюючих м'язів та сприяє набору м’язової маси

Запропоноване вживання

Приймайте по 4 капсули на день за 60-90 хв до початку тренування. Для оптимальних результатів, приймати на порожній шлунок.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє сою, яйця, клейковину та продукти з них.

L-аргініну нітрат, капсула (желатин), цитруліну малат, наповнювач (мікрокрісталічна целюлоза), L-норвалін, розрихлювачі (стеарат магнію, діоксид кремнію), частково гідролізований ізолят сироваткового білка ( молоко ), екстракт соснової кори, екстракт виноградних кісточок, CFM Nitro.

Харчова цінність

Одноразова доза - 4 капсули

Доз в упаковці - 30 (120 капсул), 60 (240 капсул)

Типова харчова цінність

      В одній дозі
L-аргініну нітрат     1.25 г
L-цитруліну DL-малат     450мг
L-норвалін     100мг
Екстракт виноградних кісточок     7.5мг
Екстракт соснової кори     75мг
CFM Nitro™     75мг

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

4.0

4.0

(1 відгук)

  • 5    0
  • 4    1
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Сортирувати за

Нітро-Екстрим

Всього:

4

Змішуваність:

4

Смак:

4

Ефективність:

4

Хороший памп ...та приплив енергії

Sun Feb 18 12:57:16 GMT 2018 до Олександр

Нітро-Екстрим

Обрати зображення

Нітро-Екстрим
Back to top