• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

Вівсяні висівки

Healthy source of fibre

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 130,00

Інформація про товар

Вівсяні висівки - це зовнішня оболонка зерна вівса, яка особливо багата вітамінами, мінералами і клітковиною. Вони також є відмінним джерелом білка і вуглеводів з низьким ГІ, що робить їх поживно збалансованими зерновими.

Близько половини клітковини у вівсяних висівках є розчинною клітковиною, тип, який зменшує вміст ЛПНЩ (поганого) холестерину в крові. Розчинна клітковина представляє собою м'який шар, який поглинає воду, коли вона рухається через травний тракт.

Як тільки Вівсяні висівки потрапляють у ротову порожнину вони вбирають слину і надходять у шлунок, де ущільнюються разом з водою. Таке розширення може привести до більшого відчуття наповрення, в той же час допомагаючи регулярності і здоров'ю шлунково-кишкового тракту.

With the recommended daily fibre intake at around 24g, the British diet is severely lacking with a national average of around 10-12g per day. This makes Oatbran a fantastic option for increasing your daily fibre intake. При рекомендованій добовій дозі клітковини близько 24г, британській дієті сильно бракує клітковини при середньому значенні по країні близько 10-12г на добу. Це робить вівсяні висівки фантастичним варіантом для збільшення щоденного споживання клітковини.

Основні переваги

  • Високий вміст клітковини
  • Низький вміст цукру
  • Сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові

Запропоноване вживання

Вівсяні висівки з високим вмістом клітковини і містять бета-глюкан†, що робить їх прекрасним доповненням до вашої дієти. Просто додайте 1/4 великої ложки (10 г) до ваших шейків, коктейлів або соку для харчового підсилення. †Вівсяний бета-глюкан, як було показано, зменшує / знижує рівень холестерину в крові. Високий рівень холестерину є фактором ризику в розвитку ішемічної хвороби серця. Сприятливий ефект досягається при щоденному прийомі 3 г бета-глюкану.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців і веганів.

Інгредієнти

Алергени, в тому числі зернові, що містять глютен, подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити сою, солоко та яйця.

Без смакових добавок: Вівсяні Висівки (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - ¼ великої ложки (10г)

Доз в упаковці - 100 (1кг)

Харчова цінність

  На 100 г продукту У порції *РН
Енергетична цінність 1514 кДж/359 ккал 151 кДж/36 ккал 2%
Жири 3.5 г 0.4 г 1%
  з яких насичені 0.6 г 0.1 г 1%
Вуглеводи 62 г 6.2 г 2%
  з яких цукру 16 г 1.6 г 2%
Білки 13 г 1.3 г 3%
Сіль 1.5 г 0.15 г 3%
β-глюкан 6.2 г 0.6 г  

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж /2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Вівсяні висівки

Обрати зображення

Вівсяні висівки
Back to top