• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Фосфатидилсерин

Cortisol suppressor

Смак
Пакунок
Сума

Розпродаж до 60% на все + додаткові 10% з кодом! | Використовуй Код: MINUS10

Шалений Розпродаж!

Розпродаж до 60% на всі товари на сайті! Також, використовуйте додаткові 10% знижки на все замовлення з кодом MINUS10

***

Розпродаж дійсен обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
був: грн. 1 170,00 грн. 1 112,00 Зберегти: грн. 58,00

Інформація про товар

Фосфатидилсерин (ФС) є природною поживною речовиною, яка називається фосфоліпідом, і є незамінним компонентом клітинних мембран людини. Він знаходиться в особливо високих концентраціях у мембранах клітин з високою метаболічною активністю, таких як мозок, серце, печінка і скелетні м'язи.

Добавки фосфатидилсерину також можуть пригнічувати вироблення кортизолу. Кортизол і інші реакції на стрес, як відомо, пов'язані зі зниженням імунітету і руйнуванням тканин. Це може привести до того, що білок виводиться з м'язів і створює катаболічний стан. Тому, використання фосфатидилсерину може допомогти зберегти м'язову масу під час інтенсивного стресу та інтенсивних фізичних навантажень.

Фосфатидилсерин, як відомо, надає позитивний вплив на психічні функції і настрій. Він виписується тим, хто страждає від хвороби Альцгеймера та інших хвороб зниження когнітивних здібностей, пов'язаних з віком. Деякі дослідження показують, що у пацієнти на ранніх стадіях Альцгеймера мають кращу реакцію. Результати також показують, що пацієнти відчували кращий настрій і поведінку в результаті використання серину.

Також припускається, що фосфатидилсерин може допомогти покращити аеробну витривалість, відкладаючи наступ втоми.

Наш ФС є похідним сої.

Основні переваги

 • Порошок просто змішується
 • Природна поживна речовина
 • Більше 66 порцій

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 1,5г, збовтайте, вживайте. Споживайте 1 раз на день.

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Наявність алергенів дивитися в інгрідієнтах виділенних напівжирним. Містить Сою.

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: Соєвий лецитин (містить фосфатидилсерин)

Харчова цінність

Розмір порції - 1.5г

Порцій в упаковці - 66 порцій 300мг Фосфатидилсерину)

Харчова цінність

  В одній порції
Фосфатидилсерин     300 мг

 

Інформація про харчову цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Фосфатидилсерин

Обрати зображення

Фосфатидилсерин
Back to top